Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερα σας. Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα ζητημα που με εχει εκνευρισει απο το πρωι. Εψησα ενα προιον γνωστης εταιρειας με τη βοηθεια πασιγνωστης σεφ και το αποτελεσμα ηταν ... τραγικοτατο!!!!!!! Αρχικα το σπιτι μου μυρισε... ξυνιλα :!::confused: Επειτα στο εσωτερικο του ειχε ενα ζελε ??? (μπεσαμελ εννοει η εταιρεια :roll: ) και η ζυμη ηταν τελειως ανοστη ( ΟΚ αυτο ειναι θεμα γουστου θα μου πειτε... ). Μπορω να πω καπου το παραπονο μου και να ακουστω ή μη ξεκινησω καν...

 

Σημ.: Εστειλα μην. στο φβ στην εν λογω σεφ αλλα δεν το βλεπω να ασχολειται... :rolleyes:

 

Σας ευχαριστω για το χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ακριβως.... δεν ηταν αλλοιωμενο σιγουρα αλλα να βρωμισει το σπιτι ξινιλα??? Πρωτη φορα το παθαινω αυτο!!!! Τελοσπαντων καταγγελια δεν μπορω και ουτε θελω να κανω απλα αναρωτιομουν που θα μπορουσα να εκφρασω τα παραπονα μου. Και για να σου απαντησω αν μου αρεσουν ολα οσα αγοραζω .. η αληθεια ειναι οτι ειμαι αρκετα ευκολη στο φαγητο και το μετριο θα το φαω .. ειδικα αν ειναι αγορασμενο ειμαι υποψιασμενη.. απλα για να τα παρω στο κρανιο φαντασου πως ηταν ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα ζητημα που με εχει εκνευρισει απο το πρωι. Εψησα ενα προιον γνωστης εταιρειας με τη βοηθεια πασιγνωστης σεφ και το αποτελεσμα ηταν ... τραγικοτατο!!!!!!! Αρχικα το σπιτι μου μυρισε... ξυνιλα :!::confused: Επειτα στο εσωτερικο του ειχε ενα ζελε ??? (μπεσαμελ εννοει η εταιρεια :roll: ) και η ζυμη ηταν τελειως ανοστη ( ΟΚ αυτο ειναι θεμα γουστου θα μου πειτε... ). Μπορω να πω καπου το παραπονο μου και να ακουστω ή μη ξεκινησω καν...

 

Σημ.: Εστειλα μην. στο φβ στην εν λογω σεφ αλλα δεν το βλεπω να ασχολειται... :rolleyes:

 

Σας ευχαριστω για το χρονο σας.

 

Στην εταιρεία πρέπει να απευθυνθείς ή στο συνήγορο του καταναλωτή... Σιγά μην σου απαντήσει η πασίγνωστη σεφ. Και τι να σου πει άλλωστε;:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενημερώνεις την κατασκευάστρια εταιρεία για το συμβάν καθώς και για το σημείο από όπου το προμηθεύτηκες. Αλλοίωση μου μυρίζει, έτσι όπως το περιγράφεις πάντως !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...