Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

αυτή που είναι στη φωτο, η MARYP δεν είναι;

ναι ναι αυτή!!!! δεν είδα οτι βάλατε φωτο της συγνώμη ...

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μην μου την ταραζεται με τις φωτο σας λεω.....γιατι αν μου την ταραξετε θα εχετε να κανετε μαζι μου λεωωωω....

Γιατι εγω χωρις την Μαιρη δεν υπαρχω λεμε...ειναι το στηριγμα μου....

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΜΑΝΑ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα ... σοβαρά...

Με τη ΒΙΚΥ δεν ξέρω.. αλλά αισθάνομαι ότι κάτι δεν πάει καλά όταν όντως κάτι δεν της πάει καλά! Πιστεύω ότι είναι πολύ ξεχωριστός άνθρωπος, με ευγένεια, ευαισθησίες και πολλή αγάπη μέσα της και θα 'θελα πολύ να την γνωρίσω από κοντά.

ΒΙΚΥ σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια... σου εύχομαι να 'σαι πάντα γερή και δυνατή να αναθρέψεις τα αντράκια σου και να τα δεις όπως τα ονειρεύτηκες!

 

Ρούλα, ΝΤΙΝΑΤ, αριανή, elena32, gerakina, nemo (ΨΑΡΙ ΜΟΥ!!! πόσο χαίρομαι για σένα!!!), fysalida, Αντιγόνη, Jean (ΠΙΠΙΝΙ σας λέω, μην την ξαναπείτε γριά!), mata μου γλυκιά που με βοηθάς κάθε μέρα χωρίς να το ξέρεις, mammy, Αφροδιτάκι μου γλυκό (τέλειο παιδί η Αφροδίτη), Serba, Sam (πάλι φωτό σου μας έβαλες???) ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τα καλά σας λόγια!

:oops:

Τώρα... για τη γριά... δεν έχω λόγια... την ξέρετε την αδυναμία μου...

 

723727g5386q816t.gif

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Εγω για την maryp ενα εχω να πω, καθε φορα που ανεβαζα ενα θεμα με καποιο προβλημα μου, πριν ακομα καλα καλα παρω εστω και μια απαντηση αναβοσβηνε το μσν μου με συμβουλες απο την maryp.

 

Maryp που χαθηκες τοσο καιρο???? ε???? (στο μσν λεω) :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έγραψα για να την ευχαριστήσω την κοπέλα!!!

 

Όχι για να βρείτε αφορμή ΠΑΛΙΟΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙΑ!!!! Άντε!!!

 

ΜΑRΥP θέλω πολύ να σε γνωρίσω!!!!

 

Σε όποια συνάντηση είναι να πας πέσμου να έρθω ε?!

 

:wink:

 

 

(Σε ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα λόγια, ξέρεις οτι είναι αμοιβαίο!!!)

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω για την maryp ενα εχω να πω, καθε φορα που ανεβαζα ενα θεμα με καποιο προβλημα μου, πριν ακομα καλα καλα παρω εστω και μια απαντηση αναβοσβηνε το μσν μου με συμβουλες απο την maryp.

 

Maryp που χαθηκες τοσο καιρο???? ε???? (στο μσν λεω) :D:D:D

 

to msn τα 'φτυσε! δεν μου ανοίγει καμία σελίδα της microsoft....

:roll: (δεν θυμάμαι να χρωστάω τίποτα του Bill Gates γμτ...)

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

1552268fwsfvnd9mi.gif

 

Tώρα πως την πιάνει την γριά με ένα ολόδικο της τόπικ γεμάτο ευχαριστίες

και δικός της φαν κλαμπ θα πάρει τα πάνω της και ποιός την πιάνει :lol::lol::lol:

 

 

Φιλάκια και μην ξεχάσεις τις πάνες ακράτειας!!!!!

 

Έχεις και Αλτσχάιμερ???? :shock::shock:

Της αξίζει πάντως το τόπικ!!! Μπράβο ΒΙΚΥ :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιός είναι ο μπούσουλας ;

 

Ο προσωπικός γιατρός της MARYP καλέ???? :shock::shock: Να ,της ανεβηκε η πιεση πάλι με τη συγκίνηση.!!

Οταν χάνει το γιατρό χάνει τα αυγά και τα πασχάλια. :D:D:D

 

ΜΑRYP θέλω κι εγώ να μου στείλεις πμ.ΖΗΛΕΥΩ.

5ba48f516d.png.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου στελνει παντα πμ η γρια να ρωτησει τι κανω, αν ειμαι καλα, αν εχω καποιο νεο απο καποια εξεταση, γιατι χαθηκα κτλ αλλα δεν θα την ευχαριστησω κιολας, ελεος, ετσι κανουν ολες οι γριες με τα εγγονια τους!

 

 

:D:D:D:D:D:D

5ba48f516d.png.png
Link to comment
Share on other sites

γειτόνισσα... :oops::oops: (μη λέτε καλά για μένα... ΚΟΜΠΛΑΡΩ!!! και χάνω το μπούσουλα!)

Η φωτό ειναι της Σαμ καλέ!

 

ειιιι μην διαδίδεις ότι έβαλα φωτο μου στο φόρουμ και θα σου στείλω

ένα cd με όλα τα επεισόδια του βοσκού :lol::lol::lol::lol:

 

όσο για τον μπούσουλα άλλη εποχή άλλοι ιδιωματισμοί :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

γειτόνισσα... :oops::oops: (μη λέτε καλά για μένα... ΚΟΜΠΛΑΡΩ!!! και χάνω το μπούσουλα!)

Η φωτό ειναι της Σαμ καλέ!

 

ειιιι μην διαδίδεις ότι έβαλα φωτο μου στο φόρουμ και θα σου στείλω

ένα cd με όλα τα επεισόδια του βοσκού :lol::lol::lol::lol:

 

όσο για τον μπούσουλα άλλη εποχή άλλοι ιδιωματισμοί :lol::lol::lol:

 

να σου πω: αληθεύει ότι έχεις όλα τα επεισόδια των "πανθέων"???? τότε που η Δανδουλάκη ήταν βρέφος ακόμα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol: λυπάμαι που θα σε απογοhτεύσω δεν τα χρειάστηκα

γιατί ήμουν παρόν στα γυρίσματα έκανα την γιαγιά της :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Ότι γυαλίζει δεν είναι χρυσός :cool:

 

ωπ πάω γρήγορα να το γράψω στις παροιμίες :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

βρήκατε ευκαιρία τώρα που έπηξα στην κίνηση, δεν είχα καφέ (για το πρωί μιλάμε), με εεεεεεεεέπρηξαν στα μαιλ (ολα εγω θα πρέπει Θεέ μου να τα τραβάω???), μου τελειώνουν τα τσιγάρα για να μαζωχτείτε όλες???? (μέχρι και η αφρο εμφανίστηκε)!!!

 

MARYP ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ????

ΕΥΓΕ ΒΙΚΥ! ΕΥΓΕ!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα το πήρα χαμπάρι ότι άνοιξε το θέμα αυτό....

maryp σου χω πει ότι είσαι ένα από τα άτομα του forum που θέλω να γνωρίσω.....

(και δεν κανονίζει κανείς και μια συνάντηση Σάββατο ρε παιδί μου για να ρθω Αθήνα....)

Φιλιά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αφού κι εγώ τώρα το είδα...μπορώ να πώ κι εγώ ένα ευχαριστώ που με σκέφτεσαι????που μου στέλνεις μηνυματάκια (όχι αυτα που μου ανεβάζουν την πίεση 200-και είμαι και μικρό παιδί-με το που ήσουν διακοπές...) παλιόγρια....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μέσα απο την καρδιά μου και δημοσίως...

Link to comment
Share on other sites

εσένα FRANKA παιδί μου πρέπει να σε δω από κοντά... απο μακριά δεν γίνεται δουλειά! :lol::wink: (ευχαριστώ μικρή μου... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! θα το δεις!)

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ στο πηγάδι κατουρησα και δεν μου στέλνετε ένα πμ...να μου υποδείξετε το post!

 

Μ Ι Α

 

Α Γ Α Π Η Μ Ε Ν Η

 

Ι Δ Α Ν Ι Κ Η

 

Ρ Ο Ζ (δεν έβρισκα άλλη λέξη και ήθελα να πρωτοτυπησω)

 

Η Λ Ι Α Χ Τ Ι Δ Α

 

στη ζωή μας με το χιούμορ της και με τη καλοσύνη της...

 

 

Πωπωπω τι είπα...πολύ γλύψιμο έπεσε πάλι....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ζηλεύω. Για τιμωρία να μου στείλεις 10 πμ Μαίρη. Αμέσως :lol:

 

Πολλά πολλά φιλάκια κοριτσάκι μου!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

pam! τι οίστρος είναι αυτός???????????????? :lol::lol:

μου θύμισες τον γιό μου που πέρσυ η νηπιαγωγός τους είχε ζητήσει για κάθε γράμμα από τα ονοματα των μαμάδων να φτιάξουν μία λέξη...

είχε γράψει

 

Μέλι

Αγγελος

Ιλιαχτίδα (είπαμε: νήπιο :lol: )

Ροζ

Ηλιος

 

τα έγραψε με το χεράκι του σε μία κάρτα και την έδωσα και μου την κάνανε μπλούζα και όταν την φοράω καμαρώνω σαν γύφτικο σκεπάρνι... :D

 

Νικάκι μου, μικρή μου εσένα σου στέλνω απειλητικά πμ, το ξέχασες? :lol::lol::lol::lol:

 

Ευχαριστώ... γιατί μου φτιάχνετε την κάθε μέρα και τη διάθεσή μου όταν καμία φορά είναι μερικά πράγματα γκρίζα που με μπλοκάρουν! Μακάρι να 'μαστε πάντα έτσι! και καλύτερα!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...