Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κάθε φορά που χάνομαι από το φόρουμ ή έχω κάποιο πρόβλημα η Maryp λες και το διαισθάνεται, θα μου στείλει π.μ.

 

Χωρίς να έχουμε ιδιαίτερη σχέση ιδιαίτερη επικοινωνία με έχει στο μυαλό της και θέλω να την [/b]ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ γιατί είναι τόσο ευαίσθητος και γλυκός άνθρωπος! Γιατί με έχει εμψυχώσει, μου έχει σταθεί και είναι πάντα πολύ διακριτική!

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

1619147yswn7uh0ix.gif

 

 

 

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κοριτσάκι... με κάνεις και νιώθω άβολα... (ουφ! δεν είπε για τα απειλητικά πμ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) Δεν έχω κανει και τίποτα σπουδαίο...

501030kkfslwz3p1.jpg

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

μετα το mata fun club φτιαξαμε και maryp fun clubbbb ααααααααα δεν παιζω θελω κι εγω.....ΖΗΛΕΥΩ!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσυ γιατι ντρεπεσαι παλιογρια ...αφου βοηθας να μην το πει η κοπελα ?ε?ε? ωχουυυυυ!!!!!

ΤΣΑΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΙΡΗ ( αν και ταλαιπωηται απο ακρατια τον τελευταιο καιρο αλλα δεν πειραζει...χαχαχαχχαχαχ ΜΑΙΡΗ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΛΕ ....ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΕΙΑ)♥♥♥

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπελιες συγνωμη......για την Μαιρη ειναι τα καλα τα λογια?????

αυτη που ξερω και γω??????

Αβυσσος η ψυχη της συνφορουμιστριας..... :!::!::lol::lol::lol::lol:

 

οχι παιδί μου απλη συνωνυμία είναι μην ταράζεσαι:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκειά μου ΜΑΙΡΗ!!!!!!!!!

και εγω μεσα στο φαν κλαμπ σου. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Και για οσους δεν εχουν γνωρισει τη Μαίρη παραθετω μια προσφατη φωτογραφιας της απο τις καλοκαιρινες διακοπες.......

 

 

1317657j9hwjswloh.gif

an1cEY00g410010MDAwMDkyZHwwMDAwNTU0ZGF8dG8gbG91a291bWFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω στο fun club της μαιρης.για την καλοσυνη της κ φυσικα για το χιουμορ της.ξερει να σου φτιαχνει τη διαθεση!

Έτσι ακριβώς! :D:wink:

Και μπράβο και στη ΒΙΚΥ (που επίσης εκτιμώ φοβερά) που το επεσήμανε!

Κορίτσια, τα φιλιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου στελνει παντα πμ η γρια να ρωτησει τι κανω, αν ειμαι καλα, αν εχω καποιο νεο απο καποια εξεταση, γιατι χαθηκα κτλ αλλα δεν θα την ευχαριστησω κιολας, ελεος, ετσι κανουν ολες οι γριες με τα εγγονια τους!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου στελνει παντα πμ η γρια να ρωτησει τι κανω, αν ειμαι καλα, αν εχω καποιο νεο απο καποια εξεταση, γιατι χαθηκα κτλ αλλα δεν θα την ευχαριστησω κιολας, ελεος, ετσι κανουν ολες οι γριες με τα εγγονια τους!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα τί πίνεις..................επιτέλους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου στελνει παντα πμ η γρια να ρωτησει τι κανω, αν ειμαι καλα, αν εχω καποιο νεο απο καποια εξεταση, γιατι χαθηκα κτλ αλλα δεν θα την ευχαριστησω κιολας, ελεος, ετσι κανουν ολες οι γριες με τα εγγονια τους!

 

Τα είπε όλα το πιπίνι! Δεν έχω τίποτα άλλο να προσθέσω!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Maryp τα είπαν άλλοι για σένα!!!! Πάντως, με τόσα χρόνια στην πλάτη σου σωματάρα έχεις!!......super γιαγιά!!! :lol:

 

όντως κορμάρα κ με 2 παιδιά!!! :wink:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Maryp τα είπαν άλλοι για σένα!!!! Πάντως, με τόσα χρόνια στην πλάτη σου σωματάρα έχεις!!......super γιαγιά!!! :lol:

 

όντως κορμάρα κ με 2 παιδιά!!! :wink:

 

συμφωνώ, όμως κορίτσι μου , πολύ έκατσες στον ήλιο...

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

Maryp τα είπαν άλλοι για σένα!!!! Πάντως, με τόσα χρόνια στην πλάτη σου σωματάρα έχεις!!......super γιαγιά!!! :lol:

 

όντως κορμάρα κ με 2 παιδιά!!! :wink:

 

συμφωνώ, όμως κορίτσι μου , πολύ έκατσες στον ήλιο...

 

εγώ καθησά πολυ στο ήλιο ; ή η Maryp ; :lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

αυτή που είναι στη φωτο, η MARYP δεν είναι;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

1552268fwsfvnd9mi.gif

 

Tώρα πως την πιάνει την γριά με ένα ολόδικο της τόπικ γεμάτο ευχαριστίες

και δικός της φαν κλαμπ θα πάρει τα πάνω της και ποιός την πιάνει :lol::lol::lol:

 

 

Φιλάκια και μην ξεχάσεις τις πάνες ακράτειας!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...