Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χάνω το μωρό μου στις 24 εβδομάδες


June.

Recommended Posts

elenanik, καλημέρα

Ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ για όλο αυτό που πέρασες, και δεν νομίζω ότι έχω κατάλληλα λόγια να σου πω το οτιδήποτε.

Σου στέλνω μόνο μία μεγάλη αγκαλιά, και να σου πω να συνεχίσεις δυνατή τη ζωή σου, γιατί τελικά μέσα από αυτές τις φριχτές εμπειρίες βγαίνουμε πιο δυνατές!

Αλλωστε έχεις και το αγόρι σου, ολόκληρο παλικάρι, δηλαδή, πια 21 χρονων! Να τον χαίρεσαι!!!!

 

 

Υ.Γ.Δαμασκηνάκι, καλημέρα, μετά από πολλούς μήνες βλέπω το μήνυμά σου, συγγνώμη, δεν το είχα διαβάσει. Ναι, είμαι έγκυος, και προς το παρόν είναι όλα καλά, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές και το ενδιαφέρον!

Όσο για τις δύσκολες στιγμές πάντα τις διαβάζω και θα τις διαβάζω όποτε μπαίνω στο φόρουμ, γιατί έχω περάσει κι εγώ από δω και ξέρω...

Καλή συνέχεια και καλή δύναμη σε όλες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσι μου σε διάβασα και κόντεψαν να κλάψω...

Λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες..δεν υπάρχουν λόγια..

 

 

Ρε κορίτσια συγνώμη για την ερώτηση αλλά δεν ξέρω...δηλαδή αν υπάρχει πρόβλημα και πρέπει να γεννήσεις το μωρό που έχει πρόβλημα πολύ νωρίτερα...το γέννας και μετά το αφήνουν και πεθαίνει?????????????????επαθα σοκ αν είναι έτσι!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιαννα!, συμφωνώ μαζί σου, είναι φρικτό και επώδυνο! Και όχι μόνο αυτό (δε θέλω να σκαλίζω την ιστορία της elenanik, και να μπαίνω σε λεπτομέρειες ή να γίνομαι αδιάκριτη) αλλά πραγματικά, αφού είχαν εντοπίσει (αν κατάλαβα καλά) από την αυχενική διαφάνεια ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, γιατί άφησαν να προχωρήσει τόσο η εγκυμοσύνη, και να ζήσει όλο αυτό η γυναίκα!!! Γιατί δεν έκαναν λήψη τροφοβλάστης νωρίτερα, ή, δεν ξέρω, άλλες εξετάσεις (επεμβατικές ή μη)!!! Είναι τόσο κρίμα!

:-(

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου σε διάβασα και κόντεψαν να κλάψω...

Λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες..δεν υπάρχουν λόγια..

 

 

Ρε κορίτσια συγνώμη για την ερώτηση αλλά δεν ξέρω...δηλαδή αν υπάρχει πρόβλημα και πρέπει να γεννήσεις το μωρό που έχει πρόβλημα πολύ νωρίτερα...το γέννας και μετά το αφήνουν και πεθαίνει?????????????????επαθα σοκ αν είναι έτσι!!!!!!!!!!!!!!

 

ετσι ακριβώς έγινε!το αφήνουν να πεθανει δεν το βοηθούν,π.χ θερμοκοιτιδα κ αναπνευστηρα για να βοηθηθεί...δεν το ήξερα το έζησα κ το είδα με τα ματια μου..κ μετα σου δινουν κ το εξιτήριο που γραφει αλλη ώρα γεννησης εγω γεννησα 1:10 κ εκει εγραφε 1:30 τοσο μεσολάβησε μεχρι να ερθει νοσοκομος να με παει κατω στα χειρουργεία!και έλεγε διακοπή παθογικού εμβρύου που γεννήθηκε με φυς.τοκετό νεκρό!ξέρουμε όνως πως αυτο δεν ειναι αλήθεια,το μωρο ήταν ζωντανό...σκέφτομαι οτι έκανα μεγάλη βλακεία που πηγα κ συναίνεσα σε ότι είπαν.. εχω την αμαρτία κ τις τύψεις μου που βοήθησα σε αυτό όλο!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...