Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Ξέρει μήπως καμια κοπέλα τις τελευταίες τιμες των δωματιών για το ΓΕΝΕΣΙΣ στη Θεσσαλονίκη;;; Εχω νοσηλευτεί παλιότερα στην κλινική, όμως σίγουρα θα έχουν αλλαξει απο τότε ... επίσης δεν ήταν τοκετός αλλα νοσηλεία, οπότε πάλι διαφοροποιούνται οι τιμές :wink: ...

1aLup3.png

BtUIp3.png

Διαφημίσεις

Ξέρει μήπως καμια κοπέλα τις τελευταίες τιμες των δωματιών για το ΓΕΝΕΣΙΣ στη Θεσσαλονίκη;;; Εχω νοσηλευτεί παλιότερα στην κλινική, όμως σίγουρα θα έχουν αλλαξει απο τότε ... επίσης δεν ήταν τοκετός αλλα νοσηλεία, οπότε πάλι διαφοροποιούνται οι τιμές :wink: ...

Ρε Ολγάκι με όσα έχουν γραφτεί εδω για το ΓΕΝΝΕΣΙΣ ουτε απ' έξω δεν θα πέρναγα :lol:

Για σκέψου το λίγο

Υοgini καλο μου όλα τα ιδιωτικά λιγο πολύ τα ιδια είναι ... ξέρουμε τα υπερ τους, ξέρουμε και τα κατά τους ... το θέμα ειναι να πηγαίνουμε παντού υποψιασμένοι και να ξέρουμε λιγο πολυ τι παίζει ...

Την κόρη μου τη γέννησα στο Ιασω .. και για εκεί μια απο τα ίδια ισχύει ... προσωπικά εμεινα πολύ ευχαριστημένη, θα μπορούσα όμως και να μην είμαι ... τόσα έχουν ακουστει και για εκει ...

Τα δημοσια πάλι νοσοκομεία έχουν άλλα υπερ και άλλα κατά ... κάθε φορά τα ζυγίζεις και επιλέγεις ...

Προς το παρόν δεν έχω καταλήξει που θα γεννήσω ... αν είναι πρόωρος ο τοκετος μάλλον θα προτιμήσω δημόσιο νοσοκομείο, αν ολα πάνε κατ' ευχήν τότε στο Γένεσις ...

1aLup3.png

BtUIp3.png

Εγώ γλυκιά μου Όλγα γέννησα πρίν 4 μήνες στο Γένεσις...ήμουνα σε 4κλινο και έκανα καισαρική...το δωμάτιο κόστισε 900?...

ρίξε μιά ματιά εδώ που το έχουμε ξανασυζητήσει:

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=3072&postdays=0&postorder=asc&start=60

:D

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Διαφημίσεις

γέννησα στο Γένεσις πριν 18 ημέρες, έχω τις καλύτερες εντυπώσεις και θα ξαναγεννούσα εκεί όσα παιδιά κι αν μου δώσει ο Θεός !

ήμουν σε δίκλινο λουξ και η τιμή του ήταν 1800 ε αν δεν κάνω λάθος! :wink:

Νικολ και εγω για δίκλινο σκέφτομαι, έτσι ήμουν και στο Ιασω και ήταν πολύ καλά, χρειάζεται λίγο και η παρεούλα κατά τη γνώμη μου ... για πες λίγο τι παροχες είχε το δωμάτιο λουξ σε σχέση με τα άλλα δίκλινα ...

1aLup3.png

BtUIp3.png

Νικολ και εγω για δίκλινο σκέφτομαι, έτσι ήμουν και στο Ιασω και ήταν πολύ καλά, χρειάζεται λίγο και η παρεούλα κατά τη γνώμη μου ... για πες λίγο τι παροχες είχε το δωμάτιο λουξ σε σχέση με τα άλλα δίκλινα ...

δεν έχει και τρομερές διαφορές

στο λουξ έχεις προσωπική τηλεόραση , επιλογή φαγητού. τώρα αν έχει και κάτι άλλο δεν θυμάμαι γιατί απ' την αρχή είπαμε για το λουξ χωρίς να το ψάξουμε και πολύ, γίναν όλα τόσο γρήγορα οπότε :wink:

πάντως η εξυπηρέτηση γενικότερα ήτνα άψογη :wink::D

σου εύχομαι με το καλό το μπεμπούλι σου :D

Διαφημίσεις

Olg@ Θεσ/νίκη θα γεννήσεις?

Ναι καλώς εχόντων των πραγμάτων πάντα :lol::lol::lol: !!!

θετική σκέψη όλα καλά θα πάνε!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Διαφημίσεις

Ήμουν στο 311 ακριβώς απέναντι απο τα ζουζούνια :D

Αυτό το δωμάτιο θα ζητήσω :lol::lol::lol: !!!

ναι ήταν super απλά θα ακούς πολλά κλάμματα μέρα νύχτα αλλά και μόνο ότι θα είσαι δίπλα στο μωρό σου τελείωσε :D:D:D

• 1 month later...

Τώρα που πλησιάζουν οι μέρες δεν ξέρω τι να κάνω, δεν έχω καταλήξει ακόμα δηλαδή ... αποφάσισα για δίκλινο αλλα δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο το λουξ ... έχουν όντως διαφορά με τα Α και Β .... πολύ μπέρδεμα βρε παιδί μου :roll: ...

1aLup3.png

BtUIp3.png

Εγώ γλυκιά μου Όλγα γέννησα πρίν 4 μήνες στο Γένεσις...ήμουνα σε 4κλινο και έκανα καισαρική...το δωμάτιο κόστισε 900?...

το 2ο θα το κάνω στη συμπρωτεύουσα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

το σεπτέμβριο,σε 4κλινο με καισαρική στο Μητέρα..2100!!!!!!!!!!!

πιο φτηνά θα μου΄ρθει να πάω Θεσσαλονίκη και να επιστρέψω :?:?:?

η οποία μου αρέσει σαν πόλη ΠΑΡΑ,ΠΑΡΑ,ΠΑΡΑ πολύ :lol::lol:

συγνώμη για την παρέμβαση, ήθελα να πω τον πόνο μου

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Olg@, η τηλεόραση και το φαγητό νομίζω ότι είναι η διαφορά...

Γιατί δεν πας μια βολτίτσα να τα δεις και να ρωτήσεις??

2κλινο Β:

Φ.Τ. 1.490

Κ.Τ. 1.890

2κλινο Α:

Φ.Τ. 1.680

Κ.Τ. 2.080

2κλινο Λούξ:

Φ.Τ. 1.850

Κ.Τ. 2.250

Αυτές πάντως είναι οι τιμές που παίζουν για δίκλινα.......

Εγώ πήγα .. Μονόκλινα όμως είδα... Μου έρχεται πολύ δύσκολο να είμαι μαζί με άλλη κοπέλα, δεν θα νιώθω άνετα νομίζω.... αμα πετύχω και καμιά περίεργη άστα να πάνε εγκεφαλικό θα πάθω... και όσο σκέφτομαι το επισκεπτήριο τρελαίνομαι!!! Είμαι λίγο της ησυχίας... :D

Τσούζουν βέβαια οι τιμές... έχω καταλήξει στο μονόκλινο Α΄ όχι ότι έχει διαφορά απο το Β΄απλά το Β΄είναι πολύ κλειστοφοβικό, έχει ένα μικρό παραθυράκι σαν φεγγίτη και επίσης δεν μπορεί να κοιμηθεί κάποιος μαζί σου γιατι έχει πολυθρόνα αντί για καναπέ - κρεβάτι που έχει το Α΄.

Μακάρι να ταιριάξουν οι ημερομηνίες μας και να βρεθούμε εκεί!!! :lol::lol: