Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΧΘΥΕΛΑΙΟ – ΜΟΥΡΟΥΝΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΑ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ


moon child

Recommended Posts

κοριτσια η μπεμπα μου εκλεισε τους 12 μηνες και θα θελα γενικα να ενισχυσω και τον δικο μου και της μπουμπους τον οργανισμο.σκεφτηκα να παρω μουρουνελαιο εγω και στην μικρη να περναει μεσω του θηλασμου.που μπορω να βρω φυσικο μουρουνελαιο?οπως τα παλια τα χρονια που εδιναν στα παιδια.δεν ειναι καλυτερο απο τα συσκευασμενα,χαπια κτλ?

 

Αυτή την συζήτηση είχαμε σε ένα άλλο ποστ :-)

Κοιτά εγώ μουρουνελαιο δεν θα έπαιρνα γιατί εχει πολύ βιταμίνη Α (δεν κάνει καλό στο συκώτι ) ασε που ειναι από τα 'φθηνά' ιχθυελαια'

Αυτό που παίρνουμε εμείς από τώρα για το μικρό ειναι το baby DHA της Nordic το πουλάνε στο amazon

 

Για τον μεγάλο παίρνουμε Pro EFA της Nordics πάλι γιατί βοηθάει με την ομιλία , ειναι πολύ δυνατό οπότε θα έδινα λίγο

 

Και τα δυο βοηθάνε πολύ με εκζεμα ανοσοποιητικό οραςη, λειτουργία εγκεφάλου κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτή την συζήτηση είχαμε σε ένα άλλο ποστ :-)

Κοιτά εγώ μουρουνελαιο δεν θα έπαιρνα γιατί εχει πολύ βιταμίνη Α (δεν κάνει καλό στο συκώτι ) ασε που ειναι από τα 'φθηνά' ιχθυελαια'

Αυτό που παίρνουμε εμείς από τώρα για το μικρό ειναι το baby DHA της Nordic το πουλάνε στο amazon

 

Για τον μεγάλο παίρνουμε Pro EFA της Nordics πάλι γιατί βοηθάει με την ομιλία , ειναι πολύ δυνατό οπότε θα έδινα λίγο

 

Και τα δυο βοηθάνε πολύ με εκζεμα ανοσοποιητικό οραςη, λειτουργία εγκεφάλου κλπ

 

 

το ειδα το αλλο το ποστ αλλα δεν ηθελα να κανω καταχρηση:).για την βιταμινη Α το ειχα διαβασει και γι αυτο λενε δεν κανει να το παιρνεις πανω απο 2 μηνες.πως το δινεις στον μικρο?δεν του μυριζει?το δεχεται ευκολα?

Link to comment
Share on other sites

το ειδα το αλλο το ποστ αλλα δεν ηθελα να κανω καταχρηση:).για την βιταμινη Α το ειχα διαβασει και γι αυτο λενε δεν κανει να το παιρνεις πανω απο 2 μηνες.πως το δινεις στον μικρο?δεν του μυριζει?το δεχεται ευκολα?

 

Κοιτά το μικρό ειναι πολύ μωρό και δέχεται ότι και να βάλω στο στόμα του:-)

Ο μεγάλος που ειναι 2 και ειναι περίεργος σε αυτά το δέχεται μόνο αν του δώσω ρυζόγκοφρετα μετά οπότε έχω βρει λύση :-)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...