Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

Η κατάσταση είναι τραγική και δεν ξέρεις πια από που να φυλαχτείς. Κι άλλο κρούσμα σήμερα, το άκουσα στις ειδήσεις πριν λίγο. Δυστυχώς πρέπει να γινόμαστε καχύποπτοι με τον οποιοδήποτε.

Και παρεπιπτόντως το σχόλιο που έγραψα πιο πάνω είναι από ένα e-mail που μου έστειλαν το οποίο δημοσιοποιεί τα ονόματα των παιδεραστών. Έχω ζητήσει από τον διαχειριστή να μου δώσει το δικαίωμα να το βάλω εδώ για να το διαβάσετε όλοι σας.

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι λέτε τώρα ?Εδω είναι διπλα μας και δε το ξερουμε.Σημερα ο αδερφός μου εμαθε για κάποιον που ηξερε , οτι επιτεθηκε σε αγορακι και φρικαρα.

ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΠΟΛΥ, ΜΑ ΠΟΛΥ, ΜΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ...

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΘΕΙ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ Μ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΑΝ8ΡΩΠΟΙ" ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ 8Α ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΕΤΑΙ 8ΑΝΑΤΙΚΟΙ ΠΟΙΝΗ.

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΚΑΙ ΒΡΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡ8ΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΥΣ 8Α ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΝ.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

συμφωνω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Εγώ παιδιά μόλις γράφτηκα κι επειδή έχω μάθει να τα ψάχνω όλα, άρχισα να "ξεσκονίζω" το φόρουμ. Μόλις διάβασα τη δημοσιεύση ανατρίχιασα, αήδιασα και εξαγριώθηκα. Δυστυχώς όμως είναι μάστιγα που παίρνει ολοένα διαστάσεις άρα πιο είναι το ηθικό δίδαγμα? ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

Πριν 2 μέρες έλαβα ένα e-mail το οποίο ανέφερε την σύλληψη ευηπόληπτων πολιτών οι οποίοι εμπλεκόνταν σε κύκλωμα παιδικής πορνογραφίας....αρχιμανδρίτης, μηχανικός, γιατρός, επιχειρηματίας και δεν συμμαζεύεται. Δεμένα βρέφη 6 μηνών από τους αγκώνες και κακοποιούνται σεξουαλικά από ενήλικες!!!! :evil: Μα συγνώμη ποιό ανθρωπόμορφο τέρας είναι αυτό που θα βιάσει βρέφος??? Ε λοιπόν συμφωνώ κι εγώ με τη θανατική ποινή, σ'αυτούς τους :?: μόνο αυτό αξίζει.

 

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν μπορώ φρικάρωωωω

 

 

 

ΘΑΝΑΤΙΚΗ !!! δαγκωτο!!! :twisted::twisted:

 

Όχι απλά θανατική!! Πολύ ανώδυνο και στιγμιαίο: Αυτοί είναι να τους κρατάς κλεισμένους χρόνια, να τους βασανίζεις, να τους καις, να τους κόβεις δάχτυλα, κοινώς να τους κάνεις να σε παρακαλάνε να τους σκοτώσεις κι εσύ να τους λες: "ΟΧΙ" Κι αφού εξαντλήσεις τις ιδέες σου να τους δώσεις να τους περιποιηθούν οι γονείς των παιδιών... προς γνώση και συμμόρφωση των υπολοίπων...

(Έτσι δεν είσαι και ενάντια στις 10 εντολές. Υπάρχει ου φονεύσεις, όχι ου βασανίσεις μ@λ#κ&ς)

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά θανατική!! Πολύ ανώδυνο και στιγμιαίο: Αυτοί είναι να τους κρατάς κλεισμένους χρόνια, να τους βασανίζεις, να τους καις, να τους κόβεις δάχτυλα, κοινώς να τους κάνεις να σε παρακαλάνε να τους σκοτώσεις κι εσύ να τους λες: "ΟΧΙ" Κι αφού εξαντλήσεις τις ιδέες σου να τους δώσεις να τους περιποιηθούν οι γονείς των παιδιών... προς γνώση και συμμόρφωση των υπολοίπων...

(Έτσι δεν είσαι και ενάντια στις 10 εντολές. Υπάρχει ου φονεύσεις, όχι ου βασανίσεις μ@λ#κ&ς)

 

Συμφωνώ κι επαυξάνω.

Έτσι.... να παρακαλάνε κι αυτοί όπως τους παρακαλούσαν αυτά τα καημένα τα παιδιά που βασάνιζαν.

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΙ ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΡΙΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ......

 

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΚΑΙ ΑΜΕΙΛΙΚΤΗ ΔΕΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ..

Link to comment
Share on other sites

Πού ξέρετε ποιοί είναι.. Μπορεί να είναι γνωστοί μας...

Μπλιάχ, εγώ έχω αρρωστήσει με αυτή την ιστορία και πιστεύω ότι δεν χρειάζονται τόσες λεπτομέρειες στις περιγραφές των πράξεων αυτών παιδιά

 

Πώς είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πραγματα και ποιοί γονείς στην τελική αφήνουν τα παιδιά τους στα χέρια τέτοιων ατόμων?

 

Είμαι υπέρ της θανατικής καταδίκης σε αυτήν την περίπτωση, βασανισμός είναι καλή περίπτωση αλλά μπορεί να τους αρέσει.

Poopy Poopy we love Poopy.

tt1f3a5.aspx

Link to comment
Share on other sites

(Έτσι δεν είσαι και ενάντια στις 10 εντολές. Υπάρχει ου φονεύσεις, όχι ου βασανίσεις μ@λ#κ&ς)

 

Ναι οι Εντολές μας μαράνανε, εδώ είναι κσι τράγοι παπάδες μέσα στη λίστα απ'ότι διάβασα.... Μακρυάααααααααα....

 

Αχ, αθώες ψυχούλες... καίγεται η ψυχή μου, να μπορούσα να τα μαζέψω όλα να τα γλυτώσω τα πλασματάκια μου...

 

Μη γράφετε σας παρακαλώ τέτοιες λεπτομέρεις βρε παιδιά, κάποιοι αφ'ενός τη βρίσκουν διαβάζοντάς τα, αφ'ετα'ιρου, εμένα τώρα με έχει πιάσει φρίκη και δε μπορώ να βγάλω την εικόνα από το μυαλό μου....

 

Μ'αυτά γίνεσαι καχύποπτος και μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά...

Γνωρίσαμε έναν καταπληκτικό παιδίατρο γνωστό κτλ αλλά εγώ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ μπορώ να δεχτώ το γεγονός ότι είναι γκέι, πράγμα που ποτέ δε μου έχει συμβεί ξανά σε κανένα άλλο τομέα της ζωής μου ενώ συνήθως η συγκεκριμένη σεξουαλική ταυτότητα δεν έχει να κάνει με την παιδεραστία (βέβαια εδώ μιλάμε για τερατωδίες)..

Και γίνομαι ρατσίστρια απέναντι σε μια προσφιλή μου ομάδα ατόμων...

 

Βέβαια τους φίλους μου δεν τους κρατάω μακρυά από το μπεμπούλι αλλά τρελαίνεται κανείς...

Ακόμα και τη φωτογραφία του μπέμπη την έβγαλα από δω...

Poopy Poopy we love Poopy.

tt1f3a5.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα, έχω πάθει πλάκα με το θέμα αυτό που προέκυψε εδω μέσα!! Είναι δυνατόν να εκμεταλεύονται κατά αυτό τον τρόπο αυτοί οι άρρωστοι τα παιδιά μας , έστω και έμμεσα!!!!!

Κρέμασμα σε όλους τους ανώμαλους στην πλατεία Συντάγματος για παραδειγματισμό!!!! Ούσττττττ!!! παλιοανώμαλοι

Τα τρυφερούδια μας , αθώα πλασματάκια!!!!!!!!!

Όλη την ημέρα αυτο σκεφτόμουν εχθές που το διάβασα, δεν μπορούσα να γράψω , μιας και κρεμόντουσαν απάνω μου και τα 2 άτακτα πλασματάκια μου!!

Ελπίζω να τους τιμωρήσουν με τον χειρότερο τρόπο.

και σκέφτομαι αν την πατάνε κάποιοι εδώ μέσα που είναι και "μεγάλοι" τότε πια η προστασία κάποιων εφήβων στο ιντερνετ! Αν και μικρά ακόμη τα δικά μου , 9 μηνών η μπεμπούλα μου και 4,5 ετών ο Στελάκος μου , απο τώρα σκέφτομαι την χρήση που θα κάνουν στο ιντερνετ!! Ήδη ο πριγκηπάς μου θέλει να κάθεται στο κομπιούτερ λέει, και όχι στο δικό του που του πήραμε και είναι παιδικό , αλλά στο Λατοπ, όπως λέει και αυτός!!

Α ρε κοινωνία και εξέλιξη , τι μας έχεις κάνει!!!!!

Προσοχή όλοι , τα μάτια μας 14 και τώρα πρέπει εκτός απο τις κοριτσάρες μας , να προσέχουμε και τους γιούς μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παράθεση:

(Έτσι δεν είσαι και ενάντια στις 10 εντολές. Υπάρχει ου φονεύσεις, όχι ου βασανίσεις μ@λ#κ&ς)

 

 

Ναι οι Εντολές μας μαράνανε, εδώ είναι κσι τράγοι παπάδες μέσα στη λίστα απ'ότι διάβασα.... Μακρυάααααααααα....

 

Αχ, αθώες ψυχούλες... καίγεται η ψυχή μου, να μπορούσα να τα μαζέψω όλα να τα γλυτώσω τα πλασματάκια μου...

 

Μη γράφετε σας παρακαλώ τέτοιες λεπτομέρεις βρε παιδιά, κάποιοι αφ'ενός τη βρίσκουν διαβάζοντάς τα, αφ'ετα'ιρου, εμένα τώρα με έχει πιάσει φρίκη και δε μπορώ να βγάλω την εικόνα από το μυαλό μου....

 

Μ'αυτά γίνεσαι καχύποπτος και μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά...

Γνωρίσαμε έναν καταπληκτικό παιδίατρο γνωστό κτλ αλλά εγώ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ μπορώ να δεχτώ το γεγονός ότι είναι γκέι, πράγμα που ποτέ δε μου έχει συμβεί ξανά σε κανένα άλλο τομέα της ζωής μου ενώ συνήθως η συγκεκριμένη σεξουαλική ταυτότητα δεν έχει να κάνει με την παιδεραστία (βέβαια εδώ μιλάμε για τερατωδίες)..

Και γίνομαι ρατσίστρια απέναντι σε μια προσφιλή μου ομάδα ατόμων...

 

Βέβαια τους φίλους μου δεν τους κρατάω μακρυά από το μπεμπούλι αλλά τρελαίνεται κανείς...

Ακόμα και τη φωτογραφία του μπέμπη την έβγαλα από δω...

 

Βλέπω πως όλες φρικάρατε, κι αν δεν μπορείτε να βγάλετε την εικόνα από το μυαλό σας εγώ να δείτε που έχω χάσει τον ύπνο μου από τότε που έλαβα αυτό το e-mail. Έχω 2 ανηψάκια 7 μηνών και κάθε φορά που τα κοιτάω μου έρχεται να κλαίω. Αλλά δεν είναι λύση να μην γνωρίζουμε τι συμβαίνει γύρω μας όσο σκληρό και να είναι αυτό. Όσο για τις φωτογραφίες των παιδιών σας εδώ μέσα συμφωνώ κι εγώ ότι δεν πρέπει να υπάρχουν. Μπορεί το site να παρέχει ασφάλεια αλλά δυστυχώς, όπως είπε κι ο διαχειριστής, δεν μπορεί να βρίσκεται πίσω από την γραμμή να ελέγχει ποιός είναι αυτός/ή που ποστάρει εδώ μέσα. Ήδη έχω πάρει την άδεια από το διαχειριστή να δημοσιεύσω το e-mail αρκεί να έχει δημοσιευτεί ήδη στον τύπο. Επειδή θέλω να είμαι εντάξει ακόμα ψάχνω να βρω που έχει δημοσιευτεί και μετά θα το βάλω κι εδώ.

Και σας λέω πάλι, όσο σκληρό και να είναι, δεν θέλετε να γνωρίζετε τα ονόματα των τεράτων αυτών?

Όσο για τον γκέι παιδίατρο hmalop, δυστυχώς με κάτι τέτοια χάνεις την εμπιστοσύνη σου παντού.

Και κάτι τελευταίο, εγώ είμαι τυχερή που έχω βοήθεια από τους γονείς μου για το γιο μου, για τις υπόλοιπες που δεν έχουν αυτή την τύχη ΠΡΟΣΟΧΗ σε νταντάδες, γνωστούς κλπ κλπ, δεν ξέρεις ποτέ από που θα σου έρθει.

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ... Ποιόν να εμπιστευτείς... Σαν κακό όνειρο είναι...

Όσο για τα ονόματα, εννοείται κ θέλω να ξέρω ποιά τέρατα είναι.

Λεπτομέρειες για το τι κάνουν στα παιδάκια όμως να μου λείπουν.

 

Τέτοιες λεπτομέρειες δεν οφελούν σε τίποτα. Μόνο τα ΜΜΕ αρέσκονται σε τέτοιες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες γιατί σκοπός τους είναι να διεγείρουν τα ταπεινότερα των ενστίκτων που καλώς ή κακώς όλοι έχουμε.

 

Σε τι οφελεί εμάς το να ξέρουμε τι ακριβώς έκαναν στα παιδάκια???

Poopy Poopy we love Poopy.

tt1f3a5.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βάλε εδώ να δούμε ποιοί είναι...

 

Εγώ έχω πέσει θύμα οφθαλμίατρου στα 8 και κάτι...

 

Άσε παντού είναι....

 

:o:o:o:o:o:o:o

 

Εννοείς πολύ σοβαρά;;....γιατί έχω και εγώ ιστορία...και γιαυτό έχω πολύ θυμό , αλλά ,πολύ θυμό...και θα ήθελα πολύ να μου δινόταν η ευκαιρία να ξσπάσω κάποτε....φαντάζεσαι πώς θα ήταν τότε;;;;

 

Να σας πω βρε κορίτσια....οι γονείς των παιδιών που πέφτουν θύματα και το ανακαλύπτουν πως κρατιούνται και δεν τους λιντσάρουν;;;;; πως δεν παίρνουν το νόμο στα χέρια τους;;;; :?:

 

Μιλάμε για τα σπλάχνα τους, τα μωρά τους γμτ... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ τη φωτο της μικρής δεν τη βγάζω με τίποτα....

με ανεβάζει ,με κάνει και τη λαχταρώ να τη βλέπω ανάμεσα σε άλλα παιδάκια.....το θεωρώ τόσο αθώο και αγνό αυτό το θέαμα όλων των φιντανιών και όχι ριψοκίνδυνο... η καθεμά έχει την ανωνυμία της εδώ και αυτό προφυλασσει θεωρώ.... :!:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο, ευτυχώς όχι σοβαρό, αλλά ήταν αρκετό για να με κάνει να χάσω την εμπιστοσύνη μου στους άλλους. Είμαι σίγουρη ότι κάθε γυναίκα έχει περάσει κάτι τέτοιο απλά δεν το βγάζει προς τα έξω. Μάλιστα εγώ την πάτησα 2 φορές. Η 2η ήταν με τον καθηγητή της μουσικής σε φιλαρμονική. Παράτησα τα πάντα και είχα γκρίνια από τους γονείς μου πως ό,τι πιάνω μετά το αφήνω. Έκανα ένα χρόνο να τους το πω γιατί αισθανόμουν ένοχη εγώ. Φυσικά δεν χρειάζεται να σας περιγράψω τι έγινε μόλις το ξεστόμισα. Πήγαν και τον βρήκαν και μόνο που δεν τον φύτεψαν 2 μέτρα κάτω από τη γη.

Παρεπιπτόντως..... ήταν φίλος τους!

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο, ευτυχώς όχι σοβαρό, αλλά ήταν αρκετό για να με κάνει να χάσω την εμπιστοσύνη μου στους άλλους. Είμαι σίγουρη ότι κάθε γυναίκα έχει περάσει κάτι τέτοιο απλά δεν το βγάζει προς τα έξω. Μάλιστα εγώ την πάτησα 2 φορές. Η 2η ήταν με τον καθηγητή της μουσικής σε φιλαρμονική. Παράτησα τα πάντα και είχα γκρίνια από τους γονείς μου πως ό,τι πιάνω μετά το αφήνω. Έκανα ένα χρόνο να τους το πω γιατί αισθανόμουν ένοχη εγώ. Φυσικά δεν χρειάζεται να σας περιγράψω τι έγινε μόλις το ξεστόμισα. Πήγαν και τον βρήκαν και μόνο που δεν τον φύτεψαν 2 μέτρα κάτω από τη γη.

Παρεπιπτόντως..... ήταν φίλος τους!

 

Αν σου πω ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο;;;; :o:o

Εμένα ήταν ο δάσκαλος μουσικής...και επειδή και εγώ ήθελα να κόψω τη δραστηριότητα...μου έλεγαν το ίδιο..

Τελικά, οι γονείς μου ποτέ μέρι τώρα δεν έμαθαν... δε νομίζω όμως ότι θα γινόταν κάτι ό τυπος το έσκασε γρήγορα απ την πόλη...

Αν ποτέ τον πετύχαινα....

Link to comment
Share on other sites

nakifr τυχερή ήσουν.... :shock:

 

Η μαμά μου δεν είχε πάρει χαμπάρι τπτ, μου έλεγε δε στο τέλος

"εύη χαιρέτησε το γιατρό" σιγή ιχθύος εγώ...

 

Μετά που της το είπα.... ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ!!!!

Πήγα κι εγώ σε μια συμμαθήτριά μου και μίλησα ση μαμά της που έπιασε την ψυχολαλά τη δική μου και την έβαλε κάτω και της είπε 5 πράγματα....

Το γιατρό όμως δεν τον κυνηγήσαμε...

 

Φαντάσου πόσα παιδάκια θα είχε χουφτώσει ο άθλιος.

Και ποιός ξέρει τι άλλο.

 

Φαντάσου πόσο αξιοπρεπής φαινόταν για να μην με πιστεύει η ίδια μου η μητέρα....! Ααααχ

 

Εγώ μικρή είχα μαγνήτη... έχω περάσει απίστευτες καταστασεις, πολύ light βέβαια σε σχέση με κάτι άλλα που είχα ακούσει αλλά όπως κι αν είναι η κακοποίηση είναι κακοποίηση.

 

Γδάρσιμο ζωντανοί και σούβλισμα στα κάρβουνα, αργό ψήσιμο θέλουν, έρχεται κ Πάσχα, μια χαρά.

Να κάνει τα στραβά μάτια η Δικαιοσύνη και να γίνουμε όχλος να τους περιποιηθούμε... πωπωωω... πολύ Stephen King έχω διαβάσει...

 

Τώρα θεωρώ ότι τους μυρίζομαι εύκολα αλλά ποτέ δεν ξέρεις τελικά....

Poopy Poopy we love Poopy.

tt1f3a5.aspx

Link to comment
Share on other sites

η διαστροφή υπάρχει παντού και πρέπει να έχουμε το νού μας..

να προφυλάξουμε τα καμάρια μας όσο μπορούμε περισσότερο και όταν μεγαλώσουνε και καταλαβαίνουνε να τα μάθουμε να προφυλάσσουν τον εαυτό τους.

να τα μάθουμε πως η μαμά και ο μπαμπάς πρέπει να ξέρουν για τέτοιου είδους προσεγγίσεις.

catcatard20080919_0_Marianna+is.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...