Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

 

το ειδα μονο και μονο γιατι απαντησε ο προηγουμενος και ητανε στις "δημοσιευσεις που εγιναν μετα την τελευταια επισκεψη"...ελαχιστο χρεος να απαντησω και εγω για να το δει και καποιος αλλος ωστες να ενημερωθουνε ολοι....

 

 

μια απο τα ιδια, τι να πω, πραγματικα πρεπει να προσεχουμε πολύ!και προσοχη παιδια στις φωτο που βαζετε απο τα παιδια σας, και εγω ειχα βαλει σαν αβαταρ παλια αλλα το ξανασκεφτηκα και την εβγαλα

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν και το βλπεω εντελως καθυστερημενα..Χαρη στις τελευταιες δημοσιευσεις και ευχαριστώ τα μέλη που γραψανε πριν απο μενα ωστε να το δω..Εχω να δηλωσω οτι εχω υποστει σοκ.Αν ειναι δυνατον.Πραγματικα μου ειναι αδιανοητο να καταλαβω πως αυτοι οι ανθρωποι βρισκουν ευχαριστηση μεσα απο κατι τοσο αρρωστο που κανουν. Κατι το τρυφερο και το αγαθο..το μετατρεπουν σε αρρωστια!!!Αισχος και παλι αισχος. Μακαρι να δικαιωθουν τα μέλη που συνομιλησαν μαζι τους.Αλλα και εμεις βρε κοριτσια πρεπει να προσεχουμε..Δυστυχως πρεπει να ειμαστε καχυποπτες για την προσπασια την δικη μας και κυριως των παιδιων μας.Ξερω οτι ο,τι και νπω είναι λίγο αλλά..Ετσι ειναι ο κοσμος μας.. :evil::evil::evil::evil:

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Α Ι Σ Χ Ο Σ !!!!!!!!!!!!! Πραγματικά δν μπορώ να καταλάβω πως μπορούν σε τόσο μικρά και αθώα πλασματάκια να κάνουν τέτοια πράγματα γενικώς!!!!! Τι να πω. Τα έχω χαμένα!!!!!!!!!!!!

.png

 

Φορφορίκη μου ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΣΕ ΤΕΤΕΙΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΕΙΡΧΕ ΘΑΝΑΤΗΚΗ ΠΟΙΝΗ

ΤΟ ΞΕΡΩ ΘΑ ΣΗΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΔΕ ΠΥΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑ

ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΙΚΤΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗ ΓΕΙΤΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ

ΑΠΛΟΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΥΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΤΙ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΥΟΑΡΧΟΥΝ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΦΕΛΗΣ.

 

 

Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

 

 

k5Opp3.png

hTxMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΑΝ8ΡΩΠΟΙ" ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ 8Α ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΕΤΑΙ 8ΑΝΑΤΙΚΟΙ ΠΟΙΝΗ.

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΚΑΙ ΒΡΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡ8ΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΥΣ 8Α ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΝ.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ

Η ζωή είναι ωραία για αυτό ας την απολαμβάνουμε την κά8ε στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Eleossssssss. Se ligo kairo 8a ferw ston kosmo thn koroula mou kai oles autes tis meres vlepw sthn T.V. paiderastes kai den 3erw ki egw ti allo. M'exei piasei panikos me auta pou vlepw kai diavasa kai molis twra. Prepei na gurisei h 8anatikh poinh gi'autous tous (den 3erw kai pws na tous apokalesw) kai oxi aplws na tous vazoun fulakh kai na einai e3w se liga xronia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

δεν υπαρχει αυτο εχω μεινει,ξερω βεβαια οτι μεσα στο ιντερνετ κυκλοφορουν διαφορα αρρωστα ατομα.Οντως τα ματια μας 14!.Αυτο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο στο forum που με αυτο τον τροπο μασ προστατευει.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό που διαβάζω το φόρουμ, έβλεπα μια καχυποψία, διάφορες κατηγορίες από μέλη προς άλλα μέλη κει γενικά μια αναστάτωση, χωρίς να μπορώ να καταλάβω τον λόγο που γίνονται αυτά. Λοιπόν, σήμερα που διάβασα αυτό το θέμα επιτέλους κατάλαβα περί τίνος πρόκειται.

Εγώ ακόμα δεν είμαι μανούλα και σίγουρα δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω την οργή στον βαθμό που την νιώθετε εσείς. Συμφωνώ όμως απόλυτα ότι είναι μια διαστροφή. Η συναισθηματική αναπηρία αυτών των "ανθρώπων" κρύβεται καλά και συχνά μπορεί να είναι ο γείτονάς μας, ο συνεργάτης μας, ακόμα και συγγενείς μας. Με "εργαλείο" το διαδίκτυο και την ανωνυμία, φανερώνουν το πραγματικό τους πρόσωπο.

Όσο για το σε τι κόσμο φέρνουμε τα παιδιά μας, νομίζω ότι ο κόσμος είναι ο ίδιος, τα μέσα άλλαξαν. Όπως μάθαμε να προσέχουμε εμείς, έτσι θα πρέπει να μάθουμε και τα παιδιά μας.

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όσο για το σε τι κόσμο φέρνουμε τα παιδιά μας, νομίζω ότι ο κόσμος είναι ο ίδιος, τα μέσα άλλαξαν. Όπως μάθαμε να προσέχουμε εμείς, έτσι θα πρέπει να μάθουμε και τα παιδιά μας.[/i]

 

αχ να'ξερες πόσο συμφωνώ μαζί σου :wink: και εγώ δεν πιστευω ότι όλα αυτά είναι μάστιγα της εποχής παντα υπηρχαν..

Πολύ ευστοχη η παρατήρηση σου

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

 

Εγώ παιδιά μόλις γράφτηκα κι επειδή έχω μάθει να τα ψάχνω όλα, άρχισα να "ξεσκονίζω" το φόρουμ. Μόλις διάβασα τη δημοσιεύση ανατρίχιασα, αήδιασα και εξαγριώθηκα. Δυστυχώς όμως είναι μάστιγα που παίρνει ολοένα διαστάσεις άρα πιο είναι το ηθικό δίδαγμα? ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

Πριν 2 μέρες έλαβα ένα e-mail το οποίο ανέφερε την σύλληψη ευηπόληπτων πολιτών οι οποίοι εμπλεκόνταν σε κύκλωμα παιδικής πορνογραφίας....αρχιμανδρίτης, μηχανικός, γιατρός, επιχειρηματίας και δεν συμμαζεύεται. Δεμένα βρέφη 6 μηνών από τους αγκώνες και κακοποιούνται σεξουαλικά από ενήλικες!!!! :evil: Μα συγνώμη ποιό ανθρωπόμορφο τέρας είναι αυτό που θα βιάσει βρέφος??? Ε λοιπόν συμφωνώ κι εγώ με τη θανατική ποινή, σ'αυτούς τους :?: μόνο αυτό αξίζει.

 

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν μπορώ φρικάρωωωω

Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στʼ αστέρια.

line_flow_blue_beg_boy_time_981176400_text_cf20d0e5f4f1def220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Εγώ παιδιά μόλις γράφτηκα κι επειδή έχω μάθει να τα ψάχνω όλα, άρχισα να "ξεσκονίζω" το φόρουμ. Μόλις διάβασα τη δημοσιεύση ανατρίχιασα, αήδιασα και εξαγριώθηκα. Δυστυχώς όμως είναι μάστιγα που παίρνει ολοένα διαστάσεις άρα πιο είναι το ηθικό δίδαγμα? ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

Πριν 2 μέρες έλαβα ένα e-mail το οποίο ανέφερε την σύλληψη ευηπόληπτων πολιτών οι οποίοι εμπλεκόνταν σε κύκλωμα παιδικής πορνογραφίας....αρχιμανδρίτης, μηχανικός, γιατρός, επιχειρηματίας και δεν συμμαζεύεται. Δεμένα βρέφη 6 μηνών από τους αγκώνες και κακοποιούνται σεξουαλικά από ενήλικες!!!! :evil: Μα συγνώμη ποιό ανθρωπόμορφο τέρας είναι αυτό που θα βιάσει βρέφος??? Ε λοιπόν συμφωνώ κι εγώ με τη θανατική ποινή, σ'αυτούς τους :?: μόνο αυτό αξίζει.

 

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν μπορώ φρικάρωωωω

 

 

 

ΘΑΝΑΤΙΚΗ !!! δαγκωτο!!! :twisted::twisted:

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω αηδιάσει , έχω αρρώστησει με όσα διάβασα ... και είναι ενα μικρό δειγμα οπως λένε ....

και όλοοοοο αυτο συνέβαινε 3 μηνες ; είναι μεγάλο το χρονικό διάστημα ... ευτηχώς που τα μέλη που είχαν μιλήσει με τα αρρωστημένα αυτά μυαλά το κατάλαβαν έστω και τώρα !

 

τελικά τα μάτια μας 1.400.000!!!!

 

Συμφωνώ και επαυξάνω σε 3.400.000!!!! :shock:

Hello boys and girls!

Είμαι και εγώ μανούλα- της Μάρθας 3ετών και του Άγγελου 15 μηνών!

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα ?Εδω είναι διπλα μας και δε το ξερουμε.Σημερα ο αδερφός μου εμαθε για κάποιον που ηξερε , οτι επιτεθηκε σε αγορακι και φρικαρα.

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...