Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ Α Π Α Ρ Α Ι Τ Η Τ Ω Σ.


Recommended Posts

ρε κορίτσιια όταν ε'ιπα στον άνδρα μου ότι γραφτηκα στο φόρουμ το πρώτο πράγμα που μου είπε κοιτα μην βάλεις καμια φωτο του μωρού γιατι υπάρχουν ανώμαλοι και τα ψάχνουν.χωρίς να θέλω να πώ κάτι που βάλατε φωτο γιατι και εγω ήθελα να βάλω απο την αρχη αλλά με συγκράτησε καθώτι στρατιωτικός και είναι σε περίεργο τομέα του στρατού.είχα βάλει παλιά στο facebook του γίου μου και τις έβγαλα κατευθείαν μετά απο συζήτηση απο τον σύζηγο.Τόσο ανωμ.....τελικά.εδω εμεις συζηταμε για τα παιδιά μας και οι άλλοι...τι να πώ...όχι να τους κλεισουν μεσα αλλά θάνατος τους αρμόζοι.ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.Συγνώμη αλλά μην παρεξηγηθώ για το πάραπάνω που έγραψα για τις φωτογραφίες

 

Επισης να σημειωσω πως κι εμενα ο αντρας μου ειναι αστυνομικος. Και ο κουμπαρος μου ειναι στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος. Και ο κουνιαδος μου ειναι ανθυπολοχαγος στο μηχανικο του στρατου ξηρας. Δεν με εμποδισαν να βαλω φωτο. Δεν το λεω για να σε πεισω πως το να βαλεις φωτο του παιδιου σου ειναι ακινδυνο. Σαφως και ειναι επικινδυνο. Εσυ σαν μανα θεωρησες σωστο να το προστατευσεις κατα αυτον τον τροπο και καλα εκανες! Εγω παλι θεωρω πως αν ο αλλος ειναι να "φτιαχτει" θα φτιαχτει και με αυτα που γραφω τωρα, δεν ειναι αναγκη να δει φωτογραφια!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 254
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φαιη μου είπα να μην παρεξηγηθώ....εγω φοβήθηκα μετα την συζήτηση και δεν ξαναέβαλα.και στο facebook που έβαλα και τις έβγαλα ο θεος βοηθός. γιατι άμα ο άλλος είναι ανώμαλος θα το φωτογραφίσει και στην παραλία και δεν θα πάρουμε και χαμπάρι.απλά έγραψα γιατι δεν έβαλα εγώ.αμα ο άλλος θέλει και στην βόλτα που τα βγάζουμε θα μας φωτογραφίσει.έτσι δεν είναι????

 

Καταλαβαινω βρε! Κουβεντα κανουμε, μην αγχωνεσαι! Οπως σου εγραψα πως ειναι επικινδυνο και καλα εκανες εφοσον δεν θες να βαλεις!

Εχεις δικιο!:wink:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επισης να σημειωσω πως κι εμενα ο αντρας μου ειναι αστυνομικος. Και ο κουμπαρος μου ειναι στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος. Και ο κουνιαδος μου ειναι ανθυπολοχαγος στο μηχανικο του στρατου ξηρας. Δεν με εμποδισαν να βαλω φωτο. Δεν το λεω για να σε πεισω πως το να βαλεις φωτο του παιδιου σου ειναι ακινδυνο. Σαφως και ειναι επικινδυνο. Εσυ σαν μανα θεωρησες σωστο να το προστατευσεις κατα αυτον τον τροπο και καλα εκανες! Εγω παλι θεωρω πως αν ο αλλος ειναι να "φτιαχτει" θα φτιαχτει και με αυτα που γραφω τωρα, δεν ειναι αναγκη να δει φωτογραφια!

 

μάλλον δεν ήμουν αρκετά ''πονηρή'' να το πώ? ότι και με συζήτηση ο άλλος φτιάχνεται τι να πώ και πίστευα μόνο απο την φωτο?τελοσπάντων ζούμε σε ένα κόσμο κόλαση και ας προστατεύσουμε τα παιδιά μας και τους εμάς τους ίδιους.και πάλι συγνώμη κορίτσια....

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν ήμουν αρκετά ''πονηρή'' να το πώ? ότι και με συζήτηση ο άλλος φτιάχνεται τι να πώ και πίστευα μόνο απο την φωτο?τελοσπάντων ζούμε σε ένα κόσμο κόλαση και ας προστατεύσουμε τα παιδιά μας και τους εμάς τους ίδιους.και πάλι συγνώμη κορίτσια....

 

Aντε βρε που ζητας και συγγνωμη! Μη λες χαζομαρες, απλα τη γνωμη σου ειπες!

Οσο για τη φραση σου "ας προστατευσουμε τα παιδια μας και εμας τους ιδιους"... Αυτο ξαναπεστο!!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλά αυτά είναι ανάμεσά μας σίγουρα, αλλά να είμαστε και υποψιασμένοι λίγο δεν βλάπτει. Ένας γιατρός, ένας επιστήμονας, εκφράζεται με αυτόν τον τρόπο, λίγο να σκεφτόμαστε πριν αρχίζουμε να συζητάμε με τον καθένα που μπορεί να μας συστήνεται όπως θέλει. Προσωπικά μας δεδομένα δεν είναι το pin της κάρτας μας ούτε το εκκαθαριστικό της εφορίας, ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ!!

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία διάβασα την ανακοίνωση.

Τρελάθηκα! Πόσο άρρωστος μπορεί να είναι κάποιος... Πως μπορεί να βρεθεί αυτός ο τύπος και να τιμωρηθεί με τον χειρότερο τρόπο;

ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ Η΄ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ. ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΔΙΑΥΛΟΥΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

να στε σιγουρη οτι θα τον βρουν τον ανωμαλο εφοσον θα αναλαβει το ηλεκτρονικο εγλημα και θα τιμωρηθει οπως του αξιζει!!!προσοχη γιατι υπαρχουν πολλοι καραγκιοζηδες!

vdJBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς. Και όχι κοριτσάκια με στρινγκ μαγιό!΄Ελεος! Μην πάμε γυρεύοντας...

Συγγνώμη,αλλά υπάρχουν μάνες που φοράνε στα κοριτσάκια τους στρινγκ μαγιώ?? :shock::shock::shock::shock::shock: ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ???

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη,αλλά υπάρχουν μάνες που φοράνε στα κοριτσάκια τους στρινγκ μαγιώ?? :shock::shock::shock::shock::shock: ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ???

 

Όταν λέμε κοριτσάκια τι εννοούμε ρε παιδιά.

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΗΜΑΡΤΩΝ!!!!!ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΕΣΤΡΑΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ.ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΙΜΩΣ STAND BAY ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΟΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν είναι ποτέ δυνατόν!!! Μα καλά τι ανώμαλοι άνθρωποι υπάρχουν τελικά! Εχω κι εγώ ένα αγοράκι 22 μηνών και έχω τρελαθεί με όλα αυτά που διαβάζω! Ειλικρινά ελπίζω να τον βρούν γρήγορα αυτόν τον ανώμαλο γιατι και μόνο που ξέρω πως ζεί ελεύθερος και κυκλοφορεί άνετος ανάμεσά μας και ανάμεσα στα παιδιά μας ανατριχιάζω! Τελικά θα πρέπει να είμαστε πολύ πιο προσεχτικοί σε αυτά που λέμε και κυρίως όταν η κουβέντα αφορά τα παιδάκια μας...

Alexandros 24-02-2008 :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα μπορούσαν μήπως να μας ενημερώσουν οι διαχειριστές τί έγινε τελικά με τον/τους χρήστες αυτόν/αυτούς?

Επειδή βλέπω ότι το θέμα είναι από το 2008...

 

Όσο για το ιντερνετ, έχω βάλει φώτο στο facebook αλλά καμία γυμνή ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. Τώρα τα άλλα πιστεύω είναι υπερβολές(βέβαια δεν είναι καθόλου κατακριτέο να πράττει η κάθε μανούλα όπως νιώθει) γιατί όπως είπε μία κοπέλα στο τραβάει και φώτο στην παραλία ο ΑΝΩΜΑΛΟΣ άμα θέλει...να μην πάμε και παραλία??

Τελοσπάντων λεπτό θέμα και πολύ προσωπικό για τον καθένα.....

 

Φιλιά σε όλες και στα παιδάκια σας!

8b66868b08.png
Link to comment
Share on other sites

μολις διαβασα ενα αντιστοιχο θεμα που ανοιξε και συζητιεται στο τοπικ ιατρικα που αφορα νεογνα κλπ. ειναι ακριβως το ιδιο με αυτα που καταγγελλονται εδω!!

 

Οχι μόνο αυτό που λες, υπάρχουν και άλλα. Αλλά υπάρχουν γιατί είναι ένα από τα θέματα που απασχολεί τους γονείς με αγοράκια. Στο θέμα που αναφερεσαι όμως δεν υπάρχει κάτι χυδαίο, δεν υπάρχουν περιγραφές και ερωτήσεις σαν αυτές που καταγγέλονται.

Link to comment
Share on other sites

εγώ διαβασα ενα θέμα που αφορούσε τη στύση ενος μωρού κ ενα λινκ για κάποιο παιδόφιλο που έκανε χυδαίες ερωτήσεις,κατάλαβα οτι κατι δεν πάει καλά κ οτι ο σκοπός δεν είναι η ενημέρωση αλλά κάτι άλλο.Δεν μπορώ να αλλάξω αποψη,μια μαμα που χαιδεύει το πεος του παιδιού της για να δει αν εχει στύση μου κανει κάπως.Μίλησα έντονα γιατι τα θέματα που αφορούν παιδια με αγγίζουν πάρα πολύ.Πιστευω οτι κάτι δεν πάει καλά στην υπόθεση,όσο για το μέλος ΣΩΤΗΡΙΑ αν εχει κάποιο πρόβλημα μαζί μου γιατι με θεωρεί αμφιλεγόμενη προσωπικότητα-οτι του φανεί του λωλοστεφανή ενα πράγμα-να αιτιολογήσει την αποψη της κ αν κρίνει η διαχειρηση οτι πρέπει να με κλειδώσει,ας το κάνει!

Link to comment
Share on other sites

..............................................................................

..............................................................................

..............................................................................

..............................................................................

.............................................................................

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν δινουν τα στοιχεια του υπολογιστή του στην διευθυνση ηλεκτρονικού εγκληματος; νομιζω οτι μπορουν να εξιχνιασουν πολλα μεσα απο τα τσατρουμς οπως τοτε που προλαβανε την αυτοκτονια ενος παιδιου.

 

Καλα ο ευνουχισμος τετοιων ανθρωπων ειναι το λιγοτερο που σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...