Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες/όλους.


Η μικρή μου το Σεπτέμβριο θα ξεκινήσει παιδικό & λόγω ότι οι καιροί είναι δύσκολοι η γυναίκα που τόσο καιρό την φρόντιζε χρειάζεται να βρει καινούρια οικογένεια μιας και δεν μπορεί να μείνει χωρίς εργασία.


Είναι Ελληνίδα μη καπνίστρια & πολύ ήρεμη σαν χαρακτήρας

Την μικρή μου την προσέχει από τον Ιανουάριο του 11( 10 μηνών) μέχρι και σήμερα, ο λόγος που σταματάει είναι επειδή η μικρή θα ξεκινήσει το Σεπτέμβριο (2.5 ετών) παιδικό και ποτέ δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα.


Μένει στο Αιγάλεω και μπορεί να εξυπηρετήσει οποιαδήποτε περιοχή υπάρχει μετρό (εμείς μένουμε Άνω Γλυφάδα)


Παραμένω στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση



Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...


  • 4 weeks later...

Καλημερα !θα ηθελα να μου δωσεις καποιες πληροφοριες για την κυρια που μας λες-τι ωραριο ,τιμη,αν προσφερει δουλειες και το πιο βασικο για το πος συμπεριφερεται μετ παιδι.ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλησπέρα και από μενα. κατ αρχην θα ηθελα να μαθω αν η αγγελια εινα ακομα ενεργή και καποιες περισσοτερες πληροφοριες, μισθος ωραρια, Σαββατοκυριακα, κλπ. επίσης αν υπαρχει δυνατότητα να εργαστει ως εσωτερική. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...