Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΟΥΡΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


αντε θα εχουμε γεννητουρια συντομα!!! Rachel περιμενουμε τα νεα σου, ελπιζω να εισαι αγκαλιτσα με το μωρακι σου πολυ γρηγορα.

 

Παντως κι εγω νομιζω οτι σου σπασαν τα νερα.. Η μαια μου μου ειχε πει πως οταν σπασουν τα νερα υπαρχουν 2 περιπτωσεις..Η να αρχισουν να τρεχουν αρκετα και να το καταλαβαινουμε, ή το ρηγμα να εχει γινει ψηλα και να τρεχει σταγονα σταγονα. Οπως και να χει ομως μου ειπε αν γινει κατι τετοιο να μη βαλω σερβιετα γιατι ειναι πολυ απορροφητικη και δε θα το καταλαβω, αλλα μονο λιγο χαρτι υγειας και να το ελεγχω τακτικα. Αν ειναι υγρο τοτε σπασαν τα νερα και πρεπει να παω μαιευτηριο.

Link to comment
Share on other sites

η εμβρυούλα γεννάει, άνοιξε θέμα ο άντρας της!

 

 

rachel... ελπίζω να έχεις ήδη επικοινωνήσει με τον γιατρό σου γιατί πιστεύω σου έχουν σπάσει τα νερά!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν το καταλαβαινω αυτο!!!!

ειναι δυνατον να γραφετε στο φορουμ και να ρωτατε εμας? ακομα κι αν δεν ειναι σπασιμο νερων (που ΕΙΝΑΙ σιγουρα), πως αντεχετε και δε παιρνετε τηλ.το γιατρο?

βρε κοριτσια (μη θυμωσετε,πλακα κανω), αλλα σε λιγο θα ανοιξετε τοπικ με θεμα "ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ"

 

Κλειστε γρηγορα τον υπολογιστη,Παρτε τηλεφωνο το γιατρο και φυγετε για το μαιευτηριο

 

Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol: fistikaki έγραψες :lol::lol::lol::lol:

 

 

άντε κορίτσια τρέξτε γεννάτε με το καλό να πάρετε τα μωρά σας αγκαλιά!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

μου εσπασαν τα νερα 4 το πρωι στον υπνο μου κ εκλαιγα γιατι ντραπηκα τον αντρα μου κ φωναζα "μα ειναι δυνατον να κατουρηθηκα?????????????" ...κοριτσια με το καλο!!!!!! ηρθε η ωρα....με ενα πονο! :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλό κορίτσια.... Όλα καλά!!!!! :D

Αντε να έρθει και η σειρά μας σιγά σιγά!!! Έχω αρχίσει να μην κρατιέμαι θέλω να δω την μπεμπούλα μου!!!! Να την κρατήσω αγκαλιά μου και να της φιλάω τις πατουσίτσες της..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν το καταλαβαινω αυτο!!!!

ειναι δυνατον να γραφετε στο φορουμ και να ρωτατε εμας? ακομα κι αν δεν ειναι σπασιμο νερων (που ΕΙΝΑΙ σιγουρα), πως αντεχετε και δε παιρνετε τηλ.το γιατρο?

βρε κοριτσια (μη θυμωσετε,πλακα κανω), αλλα σε λιγο θα ανοιξετε τοπικ με θεμα "ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ"

 

Κλειστε γρηγορα τον υπολογιστη,Παρτε τηλεφωνο το γιατρο και φυγετε για το μαιευτηριο

 

Με το καλο!

 

κορίτσι... οκ! Θα πάθω ανακοπή από τα γέλια!

1251936a1734t0us6.gif

 

 

...όσο για τις εγκυούλες μας που δε θα είναι πια εγκυούλες...

 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

 

...αυτό έρχεται για εσάς!

 

118051rz4q62rqgn.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εδω και 2 εβδομαδες ειναι σαν να εχω ακρατεια αλλα οχι καθε μερα το ιδιο, καποιες μερες ειναι περισσοτερο και καποιες λιγοτερο αλλα ειναι ακομα νωρις για μενα. Επισης δεν φοβαμαι για να πω οτι χανω αμνιακο υγρο πια γιατι την Τεταρτη εκανα υπερηχο και η ποσοτητα του αμνιακου υγρου ειναι μια χαρα.

Παντως ειναι πολυ σπαστικο γιατι νιωθω σαν κατουρημενη κι ας πηγαινω ολη την ωρα τουαλετα, πολλες φορες συμβαινει αμεσως με του που βγαινω απο την τουαλετα :?

Αναγκαστηκα να ξαναβαλω σερβιετακια μετα απο καιρο, αλλη μαρκα βεβαια γιατι η προηγουμενη μου δημιουργησε κολπιτιδα, γιατι αλλιως δεν γινεται.

 

Το μονο που με προβληματιζει ειναι αν μου συμβει να σπασουν τα νερα αργοτερα και τρεχει σχεδον οπως τωρα εγω μπορει να νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο και να μην δωσω σημασια... :shock:

 

Κοριτσια με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!! :D:D:D

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tι εγινε ρε κοριτσια; Εχουμε γεννες on line; Γουαο!!!!!

 

Κοριτσακια μου συγκινηθηκα τωρα!! Με το καλο και με τη λιγοτερη δυνατη ταλαιπωρια!!!!!!! Φιλια πολλα και σας σκεφτομαστε!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ.... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΩ... ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ... ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟ ΑΓΩΝΙΑ.... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ.... ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΩ... ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ... ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟ ΑΓΩΝΙΑ.... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

 

 

 

αντε, πλησιαζεις τυχερουλα!!

Link to comment
Share on other sites

TIΠOTA ΔEN HTAN.ΠΡΟΦΑΝΏΣ ΟΎΡΑ.IΣΩΣ ΓIATI THN ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΗ MEPA ZOPIΣTΙKA ΠOΛY ΔIOTI EIXA NA ΤΕΛΕΙΏΣΩ KATI ΕΚΚΡΕΜΌΤΗΤΕΣ Κ HMOYN OΛH MEPA ΣTOYΣ ΔPOMOYΣ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΉΘΗΚΑ.Κ ΠHPA MIA XAPA OTI ΓENNAΩ...TΩPA ΜΑΎΡΗ ΣTENAXΩPIA EXΩ.ME ΚΟΡΌΙΔΕΨΕ Ο ΜΠΈΜΠΗΣ!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να κρατάς μια σακκούλα γεμάτη νερό.

 

Εάν ανοίξεις μια τρύπα στο ΚΑΤΩ μέρος η ροή θα είναι συνεχής και γρήγορη.

 

Εάν ανοίξεις μια τρύπα στο ΠΑΝΩ μέρος η ροή θα είναι ελάχιστη και μόνο όταν γίνονται κινήσεις της σακούλας.

 

Έχουνε σπάσει τα νερά σας κορίτσια , γρήγορα στο μαιευτήριο !!!!!!!!!!!!!

 

Με το καλό και με έναν πόνο !!

 

Μωράκια καλως ήλθατε , σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...