Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

απεσυραν μπιμπερο της chicco?


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα. πηγα προχθες σε ενα γνωστο καταστημα με ειδη μωρου και ζητησα τα λοξα μπιμπερο της chicco που ειναι καταλληλα για νεογεννητα.σε λιγες μερες γενναω και επειδη αυτα ειχα χρησιμοποιησει και στην πρωτη μου κορη ηθελα τα ιδια. μου ειπαν λοιπον οτι τα συγκεκριμενα μπιμπερο δεν βγαινουν πια, και μου εδειξαν καποια αλλα τα οποια εμενα προσωπικα δεν με βολευουν καθολου. βεβαια στο site της chicco,τα λοξα μπιμπερο τα εχουν ακομα αλλα δεν υπαρχει καποιο τηλ να επικοινωνησω μαζι τους. τους εστειλα μαιλ αλλα τιποτα... γνωριζει καποια κοπελα κατι? παντως η κολλητη μου πριν απο 20 μερες τα ειχε βρει στο συγκεκριμενο καταστημα!

url=http://lilypie.com]d9cfp2.png[/url]

[u4Ft1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ που είχα πάρει 2 τέτοια δεν τα βολεύτηκα καθόλου

Τζάμπα τα λεφτά,στο λέω!!!Εκαναν περίπου 13 ευρώ το ένα

Χυνόταν όλο το γάλα,γιατί από κάτω βίδωνε μεν,αλλά όχι αεροστεγώς,ταλαιπωρία!!

Δεν τα χρησιμοποιήσα παρά μόνο 2 φορές.Και τα χάρισα σε μια κοπέλα που επέμενε να πάει να τα αγοράσει για το παιδάκι της που είχε κολικούς και ούτε εκείνη τα χρησιμοποιήσε τελικά

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα. πηγα προχθες σε ενα γνωστο καταστημα με ειδη μωρου και ζητησα τα λοξα μπιμπερο της chicco που ειναι καταλληλα για νεογεννητα.σε λιγες μερες γενναω και επειδη αυτα ειχα χρησιμοποιησει και στην πρωτη μου κορη ηθελα τα ιδια. μου ειπαν λοιπον οτι τα συγκεκριμενα μπιμπερο δεν βγαινουν πια, και μου εδειξαν καποια αλλα τα οποια εμενα προσωπικα δεν με βολευουν καθολου. βεβαια στο site της chicco,τα λοξα μπιμπερο τα εχουν ακομα αλλα δεν υπαρχει καποιο τηλ να επικοινωνησω μαζι τους. τους εστειλα μαιλ αλλα τιποτα... γνωριζει καποια κοπελα κατι? παντως η κολλητη μου πριν απο 20 μερες τα ειχε βρει στο συγκεκριμενο καταστημα!

εγώ πάλι αυτά είχα στο γιο μου και τα ίδια χρησιμοποιώ και στην κόρη μου. ποτέ δε χύθηκε γάλα, έχει και δεύτερο πάτο. άσε που είναι πανεύκολα στο καθάρισμα. πήγε και η αδερφή μου, που είναι έγκυος, να πάρει τα ίδια από φαρμακείο, αλλά της είπαν πως δεν τα ξαναβγάζει η εταιρεία γιατί ήταν ακριβά..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Εγώ που είχα πάρει 2 τέτοια δεν τα βολεύτηκα καθόλου

Τζάμπα τα λεφτά,στο λέω!!!Εκαναν περίπου 13 ευρώ το ένα

Χυνόταν όλο το γάλα,γιατί από κάτω βίδωνε μεν,αλλά όχι αεροστεγώς,ταλαιπωρία!!

Δεν τα χρησιμοποιήσα παρά μόνο 2 φορές.Και τα χάρισα σε μια κοπέλα που επέμενε να πάει να τα αγοράσει για το παιδάκι της που είχε κολικούς και ούτε εκείνη τα χρησιμοποιήσε τελικά

ναι αλλα εισαι σιγουρη οτι δεν ηταν κακοι ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ που είχα πάρει 2 τέτοια δεν τα βολεύτηκα καθόλου

Τζάμπα τα λεφτά,στο λέω!!!Εκαναν περίπου 13 ευρώ το ένα

Χυνόταν όλο το γάλα,γιατί από κάτω βίδωνε μεν,αλλά όχι αεροστεγώς,ταλαιπωρία!!

Δεν τα χρησιμοποιήσα παρά μόνο 2 φορές.Και τα χάρισα σε μια κοπέλα που επέμενε να πάει να τα αγοράσει για το παιδάκι της που είχε κολικούς και ούτε εκείνη τα χρησιμοποιήσε τελικά

 

Κι εγώ την πάτησα με αυτά στην πρώτη μου κόρη. Αν ήταν το νερό πολύ ζεστό κι όλας... μούσκεμα τα κάναμε.

Δεν μου κάνει εντύπωση αν καταργήθηκαν. Αντιθέτως δεν ξέρω αν θυμάστε τα παλιά στενά μπιμπερό της ίδιας εταιρίας; επανήλθαν ενώ έιχαν καταργηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...