Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ακρως Σοκαριστηκό (ΠΡΟΣΟΧΗ)


Αννικο

Recommended Posts

Noμιζω οτι το θεμα ανοιχτηκε στην σωστη ενοτητα... και με προειδοποιητικο τιτλο... τα σχολια οτι δεν πρεπει κτλ..δεν νομιζω οτι υφιστανται.... αν δεν θελουν ..δεν μπαινουν..δεν τουα αναγκαζει κανεις.. οπως στην τ.β. αναφερονται..και οποιος θελει ανοιγει και βλεπει....ετσι κι εδω...

Τ οτι καποιοι φανταζονται οτι κυκλοφορουν τετοια τερατα... ειναι γιατι εχουμε διαβασει τετοια αρθρα...γιατι εγω τουλαχιστον..δεν μπορουσα να φανταστω (και ακομα δεν μπορω να το συλλαβω στο μυαλο μου) οτι υπαρχουν ''καποιοι'' που μποριε να φτασουν μεχρι εκει...

Αρα η ενημερωση κανει καλο...και ποτε κακο...απ κει και υστερα... εχουμε επιλογη να διαβαζουμε οτι θελουμε ..

 

 

Για το θεμα... δεν μπορω να φανταστω τιμωρια ισαξια... γιατι δεν μπορω να φανταστω αλλον ανθρωπο να κανει κατι εξισου απανθρωπο (οχι γιατι δεν το αξιζει αυτο το τερας...αλλα γιατι σημαινει οτι ενα αλλο τερας θα το κανει)

Ισως τιμωρια θα ηταν να τους βαζαν σε μπουντρουμια 10 μετρα κατω απ την γη χωρις ηλιο και φως και δεμενους με χοντρες αλυσιδες χωρις πολλα πολλα και οσο ζησουν παρεα με το αρρωστημενο τους μυαλο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνώ.... Η παιδεραστία και αυτου του είδους η ανωμαλία δεν υπάρχει περιπτωση να θεραπευτει...Θα έπρεπε για όλες τις περιπτώσεις που θυματα είναι παιδια να υπάρχει ανακοίνωση παντου του ονόματος και με φωτογραφία...σε αφίσα στην εθνική οδο αν είναι δυνατόν.Δεν υπάρχει κανένα έλεος για τον θυτη απορώ με την νομοθεσία......

pJZsp3.pngwDQBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nομίζω ότι είναι μακράν η χειρότερη είδηση που έχω ακούσει εδώ και καιρό. Έχω ψυχοπλακωθεί από χθες που το διάβασα. Αυτό που σκέφτομαι δεν έχει να κάνει τόσο με την τιμωρία των κακούργων όσο με το πλασματάκι αυτό και κατά πόσο μπορεί να συνέλθει το σωματάκι και η ψυχούλα του από αυτό που υπέστη.

 

Όσο "προειδοποιητικός" και αν είναι ο τίτλος, τέτοια διαστροφή δε νομίζω ότι μπορεί να συλλάβει ο ανθρώπινος νους.

 

Όσο για τα comments περί ροζ συννεφάκια κλπ., από την ευρεία γνώση περί ανθρώπινης κακίας μέχρι τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για την απόλυτη διαστροφή υπάρχει μεγάλη απόσταση. Δε θεωρώ ότι αυτές εξυπηρετούν σε κάτι τον κοινό νου, πολύ περισσότερο σε ευαίσθητες πληθυσμιακές ομάδες στις οποίες απευθύνεται το συγκεκριμένο forum.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ρε παιδια έλεος!!!!!!!!!

 

Για να έχουμε τα ραντάρ μας ανοικτά. ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...