Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εγκεφαλικη αιμοραγια 4ου βαθμου


Recommended Posts

μπραβο Χρυσα μου,ειδες ολα καλα πηγανε

Να χαιρεσαι το Γιωργο Παναγιωτη που τον βαπτίσατε

μπραβο,τελειωσατε με τα χειρουργεια

βγηκε νικητης,το θηριακι

συνεχεια σε σκεφτομαι,οπως πολλες μανουλες

Η Παναγία και ο Άγιος Λουκάς(εμεις τον εχουμε προσταστη) παντα να σας σκεπάζει

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια η μανουλα κοντευει να τρελλαθει απο τη χαρα της το αγορακι μου τρωει μπιμπερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!60 ml παει η μανουλα και τον ταιζει καθε τριωρο!ε!!βεβαια αργουμε λιγο στο ταισμα γιατι κουραζομαστε αλλα το τρωμε το φαι μας!μπηκαμε σε κουνακι σημερα μας δωσαν και φορμακι αλλα προς το παρον επιπλεουμε σε αυτο!!!βεβαια ειμαστε ακομα και ετσι κουκλοι!ξεκινησαμε και φυσικοθεραπειες!το πρωι ειχαμε γυμναστικες επιδειξεις!ποση ευτυχια να χωρεσει σε μια μερα ε!!ηρθε και η κουνια μας και η μαμα πλενει και σιδερωνει τα πραγματακια μας γιατι..........................ταραμ ταραμ απο την αλλη εβδομαδα η μαμα και ο μπαμπας δεν θα κοιμουνται εξω απο το παιδων αλλα στο σπιτι μας μαζι με μενα!!!!!!!γιουπι!!!!!!!!!απιστευτο ε??? μπορει λιγο να αργησαμε αλλα........φιλια πολλα πολλα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο μικρός σας είναι αγωνιστής κι εσύ μια ΜΑΝΑ με όλα τα γράμματα κεφαλαία! Υποκλίνομαι στην πίστη σας και στη δύναμη σας! Να έχετε τόση χαρά πλέον στη ζωή σας ώστε να μη θυμάστε κάποτε αυτές τις δυσκολίες που περάσατε! Να είστε όλοι γεροί και δυνατοί!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μα Πόσο Πολύ χαίρομαι κι εγω κι όλοι μας εδώ σε αυτή την παρέα.

Χρύσσα μου είσαι ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ προς μίμηση για όλους μας.

Πάντα να έισαι γερή και να χάιρεσαι το γιό σου!!

Να το καμαρώσεις όπως ονειρεύεσε ...

Την αγάπη μας...και τις ευχές μας !!!

Η Ανάσταση του Κυρίου να σας βρει στο σπίτι σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο κοπέλα μου!!!!Τι να πω!!!Τα καλυτερα ευχομαι!!!Απο δω και πέρα ΜΟΝΟ χαρες για την οικογενεια σου!!!Ποσο χαιρομαι για σένα δεν φαντάζεσαι!!!Να τον τρελανεις στα φιλια τον μικρο σου πριγκιπα!!!Απο ολους μας!!!!Καλη Ανάσταση!!!

PSpyp2.png n6m7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ όλους αυτούς τους μήνες τη πορεία της ζωής σας!!!!

Πραγματικά τι να πω, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ- ΔΥΝΑΜΗΣ!

Με το καλό να δεχτείτε το μωρό σας στο σπίτι και μόνο χαρές να ζήσετε όλοι μαζί, γεμάτοι υγεία!!!

 

ΥΓ: Εγώ μετά από τέτοιους αγώνες ζωής αισθάνομαι πολύ μικρή ως άνθρωπος, ως μαμά, ως όλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Me το καλο κοπελα μου να εχετε τον μικρουλη σπιτι σας!!!!!!!Να ξερεις οτι η μερα που θα τον παρεις θα ειναι η ποιο ευτυχισμενη μερα της ζωης σου!!!!!!Οπως και για μενα η μερα αυτη ηταν 22/3/11 αξεχαστη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια η μανουλα κοντευει να τρελλαθει απο τη χαρα της το αγορακι μου τρωει μπιμπερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!60 ml παει η μανουλα και τον ταιζει καθε τριωρο!ε!!βεβαια αργουμε λιγο στο ταισμα γιατι κουραζομαστε αλλα το τρωμε το φαι μας!μπηκαμε σε κουνακι σημερα μας δωσαν και φορμακι αλλα προς το παρον επιπλεουμε σε αυτο!!!βεβαια ειμαστε ακομα και ετσι κουκλοι!ξεκινησαμε και φυσικοθεραπειες!το πρωι ειχαμε γυμναστικες επιδειξεις!ποση ευτυχια να χωρεσει σε μια μερα ε!!ηρθε και η κουνια μας και η μαμα πλενει και σιδερωνει τα πραγματακια μας γιατι..........................ταραμ ταραμ απο την αλλη εβδομαδα η μαμα και ο μπαμπας δεν θα κοιμουνται εξω απο το παιδων αλλα στο σπιτι μας μαζι με μενα!!!!!!!γιουπι!!!!!!!!!απιστευτο ε??? μπορει λιγο να αργησαμε αλλα........φιλια πολλα πολλα !!!

 

 

Μπράβο Χρύσα μου!!! Θα είναι το καλύτερο Πάσχα της ζωής σας.:-D

Σας εύχομαι από εδώ και στο εξής μόνο καλά σε σένα και στην οικογένειά σου.:-D

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα από την αρχή του.Κρατούσα την αναπνοή μου κάθε φορά μην υπάρχει κακό νέο.Ομως ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ!!!!!!!!!!!Θεε μου πόση ευτυχία!Ο καλός Θεούλης είμαι βέβαιη εισάκουσε τις τόσες προσευχές που έκαναν όλες οι μανούλες για σας καλή μου!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ Μ Ο Ν Ο ΧΑΡΕΣ!!!:P

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Αχ,με έκανες και δάκρυσα νυχτιάτικα...Πόσο μα πόσο χαίρομαι που θα κάνετε αγκαλίτσες στο σπίτι σας!!!!

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites

χρυσα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας ζησει ο γιωργος παναγιωτης σας!!με το καλο να πατε σπιτακι σας και να μην χωραει η ευτυχια μεσα στο σπιτι!!!ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου στο μικρο σας αλλα και σε εσας που στεκεστε διολα του δυνατοι.θα ειναι πολυ περιφανο το αστερι σας!!η παναγια μαζι του

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παρακουλουθω απο την πρωτη μερα το θεμα σου ...

Σημερα χαρηκα πιο πολυ απο ποτε με τα νεα σου

με το καλο να παρεις το μικρο σαυ κουκλακι

,να γεμισει το σπιτι σας γελια, φωνες και το πιο γλυκο παιδικο κλαμα ......

Link to comment
Share on other sites

Δόξα Τω Θεώ, με το καλό να έχετε ένα καλό Πάσχα.Είστε τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλο, ο μπέμπης εσάς για γονιούς και εσείς τον αγωνιστή αυτό μπέμπη για γιό.Πιστεύω πως αυτό το παιδάκι δεν θα έχει κανένα πρόβλημα, θα είναι μια χαρά η αναπτυξή του!!!Να τον χαίρεστε!!! καλή ανατροφή!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...