Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΙΜΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ???????


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 574
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ.

...εσύ εγκυουλα είσαι;είμαι καινούρια γιαυτό ρωταω

 

Θέλω να ελπίζω πως ναι έκανα εξωσωματική η πρώτη μου μετα από 3 αποτυχημένες σπερματεχγυσεις Έκανα χωριακη την Δευτέρα έδειξε 48,32 και σήμερα 70,78 τώρα θα ξανακάνω την Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ελπίζω πως ναι έκανα εξωσωματική η πρώτη μου μετα από 3 αποτυχημένες σπερματεχγυσεις Έκανα χωριακη την Δευτέρα έδειξε 48,32 και σήμερα 70,78 τώρα θα ξανακάνω την Παρασκευή

Με το καλό ..σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να είσαι κ σίγουρη κ όλα να σ πάνε καλά.....

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό ..σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να είσαι κ σίγουρη κ όλα να σ πάνε καλά.....

 

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί που λένε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί που λένε...

Ολά καλά θα πάνε ...αισιοδοξία πανω απ'ολα

 

 

 

 

 

 

 

Ολά καλά θα πάνε.. Αισιοδοξία πανω απ'ολα.,...απο συμπτώματα πως πας;

:lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολά καλά θα πάνε ...αισιοδοξία πανω απ'ολα

 

 

Δεν έχω κανένα σύμπτωμα παρά μόνο κάτι ποναλάκια περιόδου και καμιά φορά ελαφριά ανακατωσούρα...Αύριο πιστεύω να ξεκαθαρίσει το τοπίο με τη χωριακή.....Αν και μου είπαν να μην αγχώνομαι.....

Link to comment
Share on other sites

Ολά καλά θα πάνε ...αισιοδοξία πανω απ'ολα

 

 

Δεν έχω κανένα σύμπτωμα παρά μόνο κάτι ποναλάκια περιόδου και καμιά φορά ελαφριά ανακατωσούρα...Αύριο πιστεύω να ξεκαθαρίσει το τοπίο με τη χωριακή.....Αν και μου είπαν να μην αγχώνομαι.....

Μια χαρά θα είναι ....περιμενω τα χαρμοσινα αύριο....... Εκανε τεστ ή δε μπηκες στη διαδιασιια;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα είναι ....περιμενω τα χαρμοσινα αύριο....... Εκανε τεστ ή δε μπηκες στη διαδιασιια;

 

Όχι δεν μπήκα στην διαδικασία...Να πληρώνω και το τεστ;Άσε που με τον ΕΟΠΠΥ πλέον την επαναληπτικές εξετάσεις που θα πρέπει να κάνουμε θα τις χρεωνόμαστε που σημαίνει ότι όλες τις Χωριακ΄'ες από δω και πέρα θα τις πληρώνω.γιατί θα κλείσουν το σύστημα..Θέλουν να πηγαίνουμε στα Νοσοκομεία να τις κάνουμε λέει.

Ευχαριστώ να είσαι καλά πάντως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κι απο μενα..ευχομαι ολα να πανε καλα σε ολες μας...την προηγουμενη παρασκευη εμαθα οτι ειμαι εγκυος μετα απο την πρωτη εξωσωματικη .την 11η μερα απο την εμβρυομεταφορα..η χοριακη ηταν 150...εκανα επαναληψη χθες ( 17η μερα )κ ηταν 2725...πηγα στο γιατρο κ το μονο που ειδαμε ηταν μια κουκιδα στη μητρα..μ ειπε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες για να το δουμε,γιατι ειναι νωρις...ειναι φυσιολογικο που δεν ειδαμε ουτε σακο?ειμαι 4εβδομαδων κ 5 ημερων....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα..ευχομαι ολα να πανε καλα σε ολες μας...την προηγουμενη παρασκευη εμαθα οτι ειμαι εγκυος μετα απο την πρωτη εξωσωματικη .την 11η μερα απο την εμβρυομεταφορα..η χοριακη ηταν 150...εκανα επαναληψη χθες ( 17η μερα )κ ηταν 2725...πηγα στο γιατρο κ το μονο που ειδαμε ηταν μια κουκιδα στη μητρα..μ ειπε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες για να το δουμε,γιατι ειναι νωρις...ειναι φυσιολογικο που δεν ειδαμε ουτε σακο?ειμαι 4εβδομαδων κ 5 ημερων....

 

Εγώ ξέρω οτι πάνω από τις 2000 μονάδες χοριακής ο σάκος φαίνεται...αλλά ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα...Το οτι ειναι νωρίς...είναι!

bA9gp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΣΕ κ εγω τις πλήρωσα..κ τώρα που θα κάνω το κατεβατο με τις εξετάσεις δε καλύπτει τίποτα ο εοπυυ

 

Εγώ έκανα το πακέτο των εξετάσεων με ηλεκτρονική συνταγή και πλήρωσα 15? και το μόνο που δεν γραφόταν ήταν ο έρπης 1 και 2 που μου στοίχισε 98? αλλά όλα τα άλλα...ήταν μόλις 15? άρα τι εννοείς οτι δεν καλύπτει;

bA9gp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το πακέτο των εξετάσεων με ηλεκτρονική συνταγή και πλήρωσα 15? και το μόνο που δεν γραφόταν ήταν ο έρπης 1 και 2 που μου στοίχισε 98? αλλά όλα τα άλλα...ήταν μόλις 15? άρα τι εννοείς οτι δεν καλύπτει;

 

Όταν ειναι επαναληπτικές εξετάσεις αυτό....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κι απο μενα..ευχομαι ολα να πανε καλα σε ολες μας...την προηγουμενη παρασκευη εμαθα οτι ειμαι εγκυος μετα απο την πρωτη εξωσωματικη .την 11η μερα απο την εμβρυομεταφορα..η χοριακη ηταν 150...εκανα επαναληψη χθες ( 17η μερα )κ ηταν 2725...πηγα στο γιατρο κ το μονο που ειδαμε ηταν μια κουκιδα στη μητρα..μ ειπε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες για να το δουμε,γιατι ειναι νωρις...ειναι φυσιολογικο που δεν ειδαμε ουτε σακο?ειμαι 4εβδομαδων κ 5 ημερων....

Kalispera..... Ναι φυσιολογικό είναι που δεν έριδες....κ εμένα μου είπε να πάω τέλος του μήνα να το δουμε....

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το πακέτο των εξετάσεων με ηλεκτρονική συνταγή και πλήρωσα 15? και το μόνο που δεν γραφόταν ήταν ο έρπης 1 και 2 που μου στοίχισε 98? αλλά όλα τα άλλα...ήταν μόλις 15? άρα τι εννοείς οτι δεν καλύπτει;

Εγώ στη προηγουμενη εγκυμοσύνη πλήρωσαν 140? τις εξετάσεις...τις είχα γράψει αλλά στο μικροβιολογικό μου ειπαν οτι δέχονται ορισμένο αριθμο εξετάσεων.εσύ που τις εκανες;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μαρία-γιωργος έκανες σήμερα χοριακη;;;;;

 

Ναι η επαναληπτική που λέγαμε έχω πάλι ξανά την Δευτέρα.Ανεβαινει αργά και σταθερά με ποσοστό κατα 60% επειδή ειναι μετα από εξωσωματική και όχι από φυσική σύλληψη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι η επαναληπτική που λέγαμε έχω πάλι ξανά την Δευτέρα.Ανεβαινει αργά και σταθερά με ποσοστό κατα 60% επειδή ειναι μετα από εξωσωματική και όχι από φυσική σύλληψη...

Μπραβοοοο....έριδες όλα θα πάνε καλά

...μη φοβάσαι...χαρηκα πολύ..

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοο....έριδες όλα θα πάνε καλά

...μη φοβάσαι...χαρηκα πολύ..

 

Και μένα μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος γιατί έλεγα ότι κάτι δεν πάει καλά αλλά ευτυχώς όλα καλά...Ησύχασα !!!!!Δεν θα άντεχα άλλη απογοήτευση

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος γιατί έλεγα ότι κάτι δεν πάει καλά αλλά ευτυχώς όλα καλά...Ησύχασα !!!!!Δεν θα άντεχα άλλη απογοήτευση

Καιρός λοιπον για χαμογελαα κ αισιοδοξία.. Ξεχνά τ άγχος κ όλα θα πάνε καλά...καλη εγκυμοσύνη σου εύχομαι....κ νομιζω πως θα μαστε κ κοντά στην εγκυμοσύνη με λιγες μέρες διάφορα...

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στη προηγουμενη εγκυμοσύνη πλήρωσαν 140? τις εξετάσεις...τις είχα γράψει αλλά στο μικροβιολογικό μου ειπαν οτι δέχονται ορισμένο αριθμο εξετάσεων.εσύ που τις εκανες;

 

στην αθήνα, στο βιότυπο, αλλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήγαινα στην βιοιατρική...νομίζω το θέμα είναι του μικροβιολογικού που πας όχι του εοππύ...

bA9gp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι η επαναληπτική που λέγαμε έχω πάλι ξανά την Δευτέρα.Ανεβαινει αργά και σταθερά με ποσοστό κατα 60% επειδή ειναι μετα από εξωσωματική και όχι από φυσική σύλληψη...

 

Άρα είναι φυσικό που δεν διπλασιάζεται στην περίπτωσή σου; Το 118 ποιά μέρα είναι μετά την σύλληψη;

bA9gp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...