Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

TO SARDELAKI ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 238
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντε Aphrodite_k να έρθει και η σειρά μας :):)

 

αστα...ερχεται & δεν το καταλαβαίνουμε καλά καλά νομίζω..... αφού γεννησε το σαρδελάκι μας, που λέγαμε ότι είμαστε κοντα κοντά, τώρα με εχει πιάσει μια ελαφρια ανησυχία/ προσμονή/ περιέργια, όλα μαζί .......

 

αντε γλυκια μου και στα δικά μας......... :wink::wink::wink:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Sardelaki μου να σου ζήσει ο γιόκας σου και να έχεις ένα τόσο γλυκό μωρό όσο γλυκιά είσαι εσύ....

Είχα πάρα πολύ καιρό να μπώ.... ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΕΣ.... βάλε μια βαρβάτη ουρολοίμωξη..βάλε κάτι συσπάσεις.... βάλε και ότι για κάποιο διάστημα δεν είχα Internet.... έχασα πολλά αλλά ξέρω ότι παρέμεινες η ΜΑΜΑ SARDELAKI που μας βοηθούσες όλες σε ότι και αν είχαμε. Αμέσως απαντούσες ακόμα και αν δεν είχες ξαναγίνει μανούλα, ακόμα και αν και για σένα ακόμα ήταν όλα πρωτόγνωρα, είσαι εξέπεμπες μία θετική αύρα, μας καθησύχαζες όλες και μας έδινες κουράγιο...

 

Τώρα σειρά μας γιατί το οφείλουμε να σου δώσουμε κουράγιο στα νέα σου κάθηκοντα (ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΩΣ ΜΗΤΕΡΑ)!!!

Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τον ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

(Τυχέρες εμείς που κάνουμε γιους, θα μας έχουν στα ώπα ώπα....χεχε)

Να σου ζήσει Αλεξάνδρα !!!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

Εγινε και το Sardelaki μας μανούλα!

Να σου ζήσει μανούλα ο γιόκας σου! Ένα νέο κεφάλαιο ανοίγει στη ζωή σου...το καλύτερο κεφάλαιο!!!

Να είστε πάντα καλά και γεροί εσύ και ο άντρας σου για να προσέχετε τον άγγελο σας..

Οι καλύτερες ευχές μου σε όλη την οικογένεια!!!

Φιλια πολλά!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!

 

Εύχομαι να είναι πάντα γερός, δυνατός και ευτυχισμένος.

Να έχει το χιούμορ και την γλυκύτητα της μαμάς του και να τον προστατεύει πάντα ο Θεός.

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσα μου να σου ζησει ο πριγκιπας σου , να εισαι γερη και ευτυχισμενη να τον χαιρεσαι και να τον βλεπεις να μεγαλωνει και να καμαρωνεις . Φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει !!!!!! Να ναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος ο πριγκιπας σου :)

Αχ φανταζομαι την χαρά σου ...μαγικες ειναι αυτες οι στιγμές !

Με το καλο να πάτε σπιτι σας και να μας πείτε τα νέα σας :) :) :)

 

 

 

(Μάλλον αλλού έπρεπε να ανοιχτεί το ποστ ... )

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...