Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κεντρο αποτοξινωσης στον Νεο Κοσμο!!!


Messinia

Recommended Posts

Και οσο για το παρκακι στην Φραντζη,ναι εκει δεν κυκλοφορεις οταν πεσει ο ηλιος.Ακομη κ η παιδικη χαρα που εχει ειναι πολυ βρωμικη.......

 

 

Δεν εχω ξαναδει πιο βρωμικο παρκο και πιο βρωμικη παιδικη χαρα!!!Σιχαινομαι ακομα και να περπατησω!!!!

:-(:sad::-(:sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 219
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ανεκαθεν υπηρχαν τοξικομανεις στον Ν.Κοσμο και σε ολες τις περιοχες.

Και στο Λοφο Λαμπρακη απο πισω,και στο Λογγινου.

Αλλα ετσι πως ειναι ολοι μαζεμενοι στην 3η Σεπτεμβριου,ειναι διαφορετικο.

Παντα υπηρχε ο κινδυνος μη μας δωσει καποιος το οτιδηποτε απο τα καγκελα του σχολειου,αλλα ειναι διαφορετικο οταν ειναι "ομαδα" ανθρωπων.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Αλλωστε οι τοξικομανεις ειχανε δικα τους στεκια.Ακομη κ το παρκο που βρισκεται αναμεσα σε Βουλιαγμενης κ Ηλιουπολεως το εχουν ονομασει Αμστερνταμ.....τυχαιο????Δεν νομιζω.....

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι αυτό το κέντρο που λέτε στη Σταυρούπολη?Είναι πάνω στη Λαγκαδά?Σε πιο ύψος ακριβώς.Μ' ενδιαφέρει άμεσα.

 

Ερχόμενη από κέντρο είναι λίγο μετά την Εκκλησία Αγ.Ελευθερίου, δίπλα στο ψυχιατρείο της Σταυρούπολης.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

DALIA μάλλον από το μυαλό σου θα τα βγάζεις αυτά τα πράγματα γιατί είσαι εμπαθής απέναντι στους ναρκομανείς (και να κολλήσουμε και αλλοδαπούς/αναρχικούς για να ενισχύσουμε την εντύπωση).

 

Ή κάποια άτομα ζουν σε άλλο κόσμο ή μας κάνουν πλάκα και λένε το άσπρο μαύρο για να κοντράρουν.

 

Τώρα ετοιμάσου να ακούσεις ότι κακώς περιπολούσε η ομάδα ΔΙΑΣ και δεν άφησε τους ναρκομανείς να κάνουν ένεση ελεύθερα στα πάρκα και στις πυλωτές!

 

όχι έκαναν στο δάσος που απέχει 4μ από το σπίτι μου...

Λοιπόν το τι θα πουν ή το τι θα σκεφτεί ο καθένας που δεν με γνωρίζει απλά τον γράφω στα παλιά μου παπούτσια...

Έγινα 32 χρονών,μεγάλωσα, έζησα, είδα ( η μαμά μου δεν κατάφερε να με κρατήσει σε γυάλα ) οπότε δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως τελικά δεν θα ήταν και τόσο κακή ιδέα τα κέντρα αποτοξίνωσης να βρίσκονταν σε πιο απομακρυσμένα σημεία από το κέντρο μίας πόλης (είτε μιλάμε για την Αθήνα, είτε μιλάμε για την Πάτρα, την Καρδίτσα κλπ).

 

Χωρίς να γνωρίζω ακριβώς το πως λειτουργούν τα κέντρα αποτοξίνωσης ίσως θα μπορούσε να βρεθεί μία λύση τέτοια η οποία θα είχε δύο αποτελέσματα συγχρόνως

 

1) θα"καθάριζε" πολλές προβληματικές περιοχές από όλα αυτά τα πολύ σοβαρά προβλήματα τα οποία έχουν αναφερθεί πιο πάνω (λογομαχίες, ανοικτό εμπόριο, ληστείες, άσχημες εικόνες για τα παιδιά, γενικότεροι κίνδυνοι κλπ)

 

2) θα έδινε τη δυνατότητα στους χρήστες οι οποίοι πραγματικά θέλουν να αλλάξουν τη ζωή τους, να συγκεντρωθούν στην προσπάθειά τους και να μην μπαίνουν καθημερινά στον πειρασμό να ξανακυλήσουν σε αυτή την αρρώστια. Θα μπορούσαν να μείνουν εκεί για ένα επαρκές χρονικό διάστημα μέχρι να μπορέσουν να σταθούν και πάλι στα πόδια τους και να συνεχίσουν τα τελευταία στάδια της θεραπείας τους στην πόλη τους πια, στο σπίτι τους, με άλλες αντοχές και πολύ περισσότερες δυνάμεις.

 

Δεν μιλάω για στρατόπεδα, δεν μιλάω για αποκλεισμό ούτε για διωγμό.

 

Μιλάω για ειδικές εγκαταστάσεις (τι λέμε τώρα.. εδώ δεν έχουμε να φάμε αυτά μας μαράνανε... αλλά θεωρητικώς μπορούμε να συζητάμε), οι οποίες θα παρέχουν ιατρική και ψυχολογική βοήθεια σε αυτά τα παιδιά και συγχρόνως θα τα βοηθούσε σε θέματα επαγγελματικού προσανατολισμού και επανένταξης.

 

Δεν ξέρω εάν η Μακρόνησος και η Γυάρος είναι κατάλληλα μέρη για μία τέτοια πρόταση, αλλά πιστεύω ότι η απομόνωση και η συγκέντρωση μέσα σε ένα ελεγχόμενο περιβάλλον θα τους έκανε καλό.

 

Τι στα κομμάτια, θα έπαιρναν τα βαποράκια κάθε μέρα το πλοίο της γραμμής και θα κατασκήνωναν απ' έξω με σκοπό να πουλήσουν;

Link to comment
Share on other sites

Δε γουσταρω να πηγαινω με τα παιδια μου να παρω ψωμι απο τον φουρνο κ να βλεπουνε τα πρεζακια να βαρανε νταγκλες......

Καλέ που τις βρίσκετε αυτές τις λέξεις? Τι σημαίνει ντάγκλα?

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντάλια ναι, έτσι είναι στη Σταυρούπολη. Με ναρκομανείς και βρωμιά.

 

Όμως δεν είναι επικίνδυνα όπως τα λες. Εκτός αν ζούμε σε άλλες πόλεις.

 

Ο άντρας μου και όλο του το σόι από κει είναι, καθώς και οι φίλοι του. Δυτικά.

 

Και λένε ακριβώς αυτό που λέω εγώ που τα ζω στο οικογενειακό μου περιβάλλον. Δεν είναι επικίνδυνοι.

 

Εκτός αν ζεις στη Σταυρούπολη κάποιας άλλης πόλης.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντάλια ναι, έτσι είναι στη Σταυρούπολη. Με ναρκομανείς και βρωμιά.

 

Όμως δεν είναι επικίνδυνα όπως τα λες. Εκτός αν ζούμε σε άλλες πόλεις.

 

Ο άντρας μου και όλο του το σόι από κει είναι, καθώς και οι φίλοι του. Δυτικά.

 

Και λένε ακριβώς αυτό που λέω εγώ που τα ζω στο οικογενειακό μου περιβάλλον. Δεν είναι επικίνδυνοι.

 

Εκτός αν ζεις στη Σταυρούπολη κάποιας άλλης πόλης.

 

Mετέωρα ζω ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.:cool:

Τεσπα το ποιος ζει που και ποιας πόλης συγνώμι αλλά δεν μπορώ να κάτσω να αναλύσω και αυτό.

 

Ωραία λοιπόν, ρώτησε τον άντρα σου για τα τεχνικά λύκεια της σταυρούπολης επί λαγκαδά....( ο άντρας μου φοίτησε εκεί και ο κολλητός μας είχε μαγαζί ακριβώς δίπλα από τα σχολεία που σου λέω και ξημεροβραδιαζόμασταν εκεί ) :wink:

 

 

υ.γ. τι εννοείς βρωμιά γιατί εγώ δεν μίλησα πουθενά για βρωμιά...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντάλια ναι, έτσι είναι στη Σταυρούπολη. Με ναρκομανείς και βρωμιά.

 

Άλλος είπε για βρωμιά δε θυμάμαι ποιος. Μα ο άντρας μου μου είπε αυτά που σου είπα για τα τεχνικά σταυρούπολης.

 

Δίπλα στο ψυχιατρίο μέρα μεσημέρι επιτέθηκαν με σουγια στην κουμπάρα μου την ώρα που πήγαινε να πάρει τα παιδιά από το σχολείο και ένα σωρό άλλα περιστατικά που όποιος περνάει από εκεί τα βλέπει, δεν είναι κρυφά...

Λογικά ο άντρας σου θα είναι πολύ μεγαλύτερος ή πολύ μικρότερος από τη δική μας γενιά ( γύρω στα 32-35), παιδιά που φοιτούσαν εκεί '94-'98 περίπου είναι ήδη νεκροί από τα ναρκωτικά.Αυτό δεν μου το είπε κανείς, απλά τους ήξερα διότι εμείς εκεί ήμαστε όλοι κοντοχωριανοί,Νεαπολη,Πολίχνη,Σταυρούπολη και είχαμε τα ίδια στέκια.

υ.γ. δε νομίζω να έχει άλλο νόημα να το συνεχίσουμε

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντάλια ναι, έτσι είναι στη Σταυρούπολη. Με ναρκομανείς και βρωμιά.

 

Όμως δεν είναι επικίνδυνα όπως τα λες. Εκτός αν ζούμε σε άλλες πόλεις.

 

Ο άντρας μου και όλο του το σόι από κει είναι, καθώς και οι φίλοι του. Δυτικά.

 

Και λένε ακριβώς αυτό που λέω εγώ που τα ζω στο οικογενειακό μου περιβάλλον. Δεν είναι επικίνδυνοι.

 

Εκτός αν ζεις στη Σταυρούπολη κάποιας άλλης πόλης.

 

 

Εγω εγραψα για τη βρωμια και δυστυχως δεν αισθανεσαι ιδιαιτερα ασφαλης σε αυτην περιοχη διπλα απο το κεντρο απεξαρτησης. Ο καθενας τα βλεπει διαφορετικα τα πραγματα δηλαδη και εγω που μενω τωρα πια Ευοσμο μπορω να πω οτι μου μοιαζει με το Πανοραμα αλλα ελα που δεν ειναι??? Η κατασταση ειναι πολυ δυσαρεστη στην περιοχη και δυστυχως ειναι επικινδυνη αρκετα ολες τις ωρες της ημερας. Και προσοχη μιλαμε για την περιοχη περιξ του κεντρου γιατι η Σταυρουπολη ειναι πολυ μεγαλη περιοχη και παιζει μεγαλη διαφορα απο τοποθεσια σε τοποθεσια. Αν πας δηλαδη στην Μονη Λαζαριστων στανταρ ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα αλλα στη Λαγκαδα εκει κοντα ειναι δραμα. Ετυχε πολλες φορες οταν δεν ειχα αυτοκινητο και περιμενα το λεωφορειο π.χ. στις 6 το πρωι να περιτριγυριζομαι απο καποιον ναρκομανη και απλα να παρακαλαω μην μου κατσει καμια στραβη που ευτυχως δεν εκατσε, παρα μονο που πρεζακια μας ανοιξαν το σπιτι συμφωνα με μαρτυριες γειτονων και απλα μας αρπαξαν τσιγαρα, ποτα και τα χρυσαφικα απο το σπιτι. Σου λεω αλλο να μενεις μακρια και αλλο να το εχεις ζησει και ειδικα τοσο κοντα...και σιγουρα μιλαω για πραγματικοτητα, οποτε φαντασου ενω γνωριζω τις συνθηκες να ημουν ευχαριστημενοι η επαναπαυμενη να στειλω το μικρο παιδακι μου σε σχολειο διπλα απο τετοιες συνθηκες. Συγνωμη αλλα θα αντιδρουσα φουλ..

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τη γενίκευση! Να σου απαντήσω για 'μενα:

 

Τους ναρκομανείς δεν τους μπορώ αν απειλήσουν τη ζωή τη δική μου και της οικογένειάς μου (και συγγνώμη αν δεν είμαι open-minded, αλλά δεν μπορώ να δικαιολογήσω έναν ναρκομανή που θα με κλέψει και θα με μαχαιρώσει επειδή είναι άρρωστος - και ο καρκινοπαθής άρρωστος είναι, αλλά δεν βγαίνει στο δρόμο για να εγκληματίσει).

 

Με τους gay δεν έχω κανένα θέμα.

 

Τους μετανάστες που θα εγκληματίσουν, πάλι δεν τους μπορώ - πειράζει?

 

Τους απεργούς που κλείνουν τους δρόμους δεν τους μπορώ γιατί μου περιορίζουν το δικαίωμά μου για ελεύθερη μετακίνηση - θα προτιμούσα να σπάσουν κανένα υπουργείο ή κανένα αυτοκίνητο πολιτικού.

 

Τους αναρχικούς που θα σπάσουν και θα κάψουν ξένες περιουσίες πάλι δεν τους μπορώ.

 

Τελικά είμαι ξινή ε?

 

Με τους ''άλλους'' να ζούμε, αρκεί να μη μας βλάπτουν.

 

Και αν θεωρούμαι ρατσίστρια επειδή δεν θα ήθελα το παιδί μου να πηγαίνει σε σχολείο μεσοτοιχία με κέντρο αποτοξίνωσης, πάω πάσο....

 

Πωπωωω ξυνίλα! Πιό ξυνή και από το λεμόνι είσαι.

 

Λοιπόν, συζητείται σοβαρά μετά τα γεγονάτα της οδού Ηπείρου, τα κέντρα αποτοξίνωσης να απομακρυνθούν από την Ομόνοια για να ''καθαρίσει'' ο τόπος. Άρα είναι λογικό πως τα κέντρα αποτοξίνωσης δεν είναι και ό,τι πιο ιδανικό σε μια κατοικημένη περιοχή και πόσο μάλλον δίπλα σε σχολείο!

Απλά μαθηματικά είναι....

Δεν είπα να πάνε στα βουνά και στις ραχούλες -μη κάνουμε τη τρίχα τριχιά- υπάρχουν κι άλλα μέρη λίγο πιο έξω από τη πόλη με εκτάσεις π.χ. Σπάτα, Παλλήνη κλπ.. Να φτιάξουν ένα αξιοπρεπές ίδρυμα, με χώρους άθλησης, δραστηριοτήτων κι ό,τι άλλο επιβάλλει η επανένταξη και that's all!

Και μη γενικεύουμε δε θέλουμε μετανάστες, δε θέλουμε gay, δε θέλουμε απεργούς.... Όλα είναι υπό προϋποθέσεις.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπωωω ξυνίλα! Πιό ξυνή και από το λεμόνι είσαι.

 

Λοιπόν, συζητείται σοβαρά μετά τα γεγονάτα της οδού Ηπείρου, τα κέντρα αποτοξίνωσης να απομακρυνθούν από την Ομόνοια για να ''καθαρίσει'' ο τόπος. Άρα είναι λογικό πως τα κέντρα αποτοξίνωσης δεν είναι και ό,τι πιο ιδανικό σε μια κατοικημένη περιοχή και πόσο μάλλον δίπλα σε σχολείο!

Απλά μαθηματικά είναι....

Δεν είπα να πάνε στα βουνά και στις ραχούλες -μη κάνουμε τη τρίχα τριχιά- υπάρχουν κι άλλα μέρη λίγο πιο έξω από τη πόλη με εκτάσεις π.χ. Σπάτα, Παλλήνη κλπ.. Να φτιάξουν ένα αξιοπρεπές ίδρυμα, με χώρους άθλησης, δραστηριοτήτων κι ό,τι άλλο επιβάλλει η επανένταξη και that's all!

Και μη γενικεύουμε δε θέλουμε μετανάστες, δε θέλουμε gay, δε θέλουμε απεργούς.... Όλα είναι υπό προϋποθέσεις.

 

Συμφωνώ, αλλά εδώ στο Ελλάντα θέλουμε την εύκολη λύση.... Έλα μωρέ, νοίκιασε μια παλιά πολυκατοικία στην τάδε πυκνοκατοικημένη συνοικία, και κάτι θα γίνει.... Αν ήμασταν σοβαροί θα προσανατολιζόμασταν σε τέτοιες λύσεις όπως περιγράφεις, για το καλό και των κατοίκων και των χρηστών... Αλλά αυτά γίνονται αλλού!

 

ΥΓ: Ελπίζω να μη σε ξίνισα πολύ, να σε κεράσω μια καραμελίτσα να γλυκαθείς! Χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Και μη γενικεύουμε δε θέλουμε μετανάστες, δε θέλουμε gay, δε θέλουμε απεργούς.... Όλα είναι υπό προϋποθέσεις.

 

Έλά βρε αυτό το τόσο σημαντικό το παρακάμπτουμε διότι αλλιώς δεν υπάρχει τρόπος να πούμε αυτό που θέλουμε;)

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, αλλά εδώ στο Ελλάντα θέλουμε την εύκολη λύση.... Έλα μωρέ, νοίκιασε μια παλιά πολυκατοικία στην τάδε πυκνοκατοικημένη συνοικία, και κάτι θα γίνει.... Αν ήμασταν σοβαροί θα προσανατολιζόμασταν σε τέτοιες λύσεις όπως περιγράφεις, για το καλό και των κατοίκων και των χρηστών... Αλλά αυτά γίνονται αλλού!

 

ΥΓ: Ελπίζω να μη σε ξίνισα πολύ, να σε κεράσω μια καραμελίτσα να γλυκαθείς! Χιχιχιχι

Ελπίζω η καραμελίτσα να μην έχει γεύση λεμόνι....:P

 

Εάν αυτό που περιγράφεις -με τη πολυκατοικία- ήταν η πολυκατοικία ΜΑΣ θα ήμασταν το ίδιο cool;

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω η καραμελίτσα να μην έχει γεύση λεμόνι....:P

 

Εάν αυτό που περιγράφεις -με τη πολυκατοικία- ήταν η πολυκατοικία ΜΑΣ θα ήμασταν το ίδιο cool;

 

Χαχα όχι βρε!

 

Έλα ντε? Πόσο κοντά είμαστε σε κάποιες καταστάσεις? Μήπως κάποιοι μιλάνε θεωρητικά και φιολοσοφικά? Λέω εγώ τώρα.... (Πάλι ξινή θα με πουν χιχι)!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σταματάω εδώ τη συζήτηση γιατί εκνευρίζομαι τόσο που δεν είμαι σε θέση να συζητήσω με πολιτισμένους όρους - αν αυτή η συζήτηση μπορεί να θεωρηθεί πολιτισμένη

 

αλλά όπως λέει και ένας φίλος

 

φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι

 

καληνύχτα και καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σταματάω εδώ τη συζήτηση γιατί εκνευρίζομαι τόσο που δεν είμαι σε θέση να συζητήσω με πολιτισμένους όρους - αν αυτή η συζήτηση μπορεί να θεωρηθεί πολιτισμένη

 

αλλά όπως λέει και ένας φίλος

 

φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι

 

καληνύχτα και καλή τύχη

 

 

 

φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι??????????

 

Εμένα γιατί αυτό μου θυμίζει κακόγουστο σύνθημα σε πανό?

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σταματάω εδώ τη συζήτηση γιατί εκνευρίζομαι τόσο που δεν είμαι σε θέση να συζητήσω με πολιτισμένους όρους - αν αυτή η συζήτηση μπορεί να θεωρηθεί πολιτισμένη

 

αλλά όπως λέει και ένας φίλος

 

φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι

 

καληνύχτα και καλή τύχη

 

μαζί σου...

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σταματάω εδώ τη συζήτηση γιατί εκνευρίζομαι τόσο που δεν είμαι σε θέση να συζητήσω με πολιτισμένους όρους - αν αυτή η συζήτηση μπορεί να θεωρηθεί πολιτισμένη

 

ένας από τους όρους για πολιτισμένη συζήτηση είναι ότι δεν διαστρεβλώνω και "ράβω" αυτά που λέει ο συνομιλητής μου, σύμφωνα με τα γούστα μου.:rolleyes:

 

καλή τυχή και σε εσένα λοιπόν

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά από όσα διαβάζω βρίσκω πολύ προχωρημένους καποιους γονείς. Δεν ενοχλούνται αν δίπλα στο σχολείο των παιδιών τους υπάρχει κέντρο αποτοξίνωσης. Μάλιστα το θεωρούν και καλό παράδειγμα για τα παιδιά τους. Εσείς που τα λέτε όλα αυτά, πάτε τα παιδιά σας στο δημοτικό, γιατί ο μεγάλος μου πάει τρίτη δημοτικού. Και κάθε μέρα, πολλά παιδάκια, φεύγουν μόνα τους, του δημοτικού, βέβαια αλλά δεν είδα κανένα γονιό να το σχολιάζει αυτό. Σκεφτείτε να υπάρχει δίπλα λοιπόν κέντρο αποτοξίνωσης, τι μπορεί να συμβεί. Ούτε αυτό σχολιάστηκε βέβαια γιατί τελικά δεν συμφέρει κάποιους που θέλουν να δείξουν ότι είναι ευαίσθητοι ως προς τους ναρκομανείς να το σχολιάσουν.

s-age.pngs-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να τοποθετηθώ και εγώ στο θέμα και να πω : όχι δεν θα μου άρεσε καθόλου να υπάρχει κέντρο απεξάρτησης κοντά / δίπλα / πίσω / πλάι από οποιοδήποτε σχολείο… μου φαίνετε…. κάπως και στο άκουσμα μόνο… δεν θέλω να το δω καν σαν εικόνα!!!! Γιατί δεν το κάνουνε δίπλα / απέναντι από ένα αστυνομικό τμήμα??? Δεν θα ήταν πιο ασφαλές και για τους ίδιους ακόμα??? Βλακεία είπα??

Υπέρμετρη!

 

φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι??????????

 

Εμένα γιατί αυτό μου θυμίζει κακόγουστο σύνθημα σε πανό?

Εγώ ξέρω ένα άλλο : Φονιάδες των λαών Αμερικάνοι

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...