Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μ' αρέσει!! (μηνύματα ξεσπάσματος...)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 269
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

........ που το πιρούνι μου γράφει ΑΝΕΚ LINES και η κουβέρτα... OLYMPIC AIRWAYS.

(πιρούνι-πεθερά, κουβέρτα-γιαγιά... για να μην παρεξηγηθώ κι όλας!)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

........ που το πιρούνι μου γράφει ΑΝΕΚ LINES και η κουβέρτα... OLYMPIC AIRWAYS.

 

(πιρούνι-πεθερά, κουβέρτα-γιαγιά... για να μην παρεξηγηθώ κι όλας!)

 

 

Καλε,πολυταξιδεμενες τις βρισκω τις Πεθερο-γιαγιαδες σου!!!!:lol:

 

 

Α,και μια που ειμαι στο καταλληλο τοπικ....

 

.......Μου τη δινει που εχω τοοοοοσο καιρο να παω ταξιδι......μακρινο κι ονειρεμενο.......:-(..........και ξενοιαστο!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

icon1.gifΜου τη δίνει ........

 

οτι τα κουζινικα σας κατι γραφουν!!!εμενα τιποτα γιατιιιιιιιιιιιι????

και ειναι δωρα του γαμου μου! μηπως να τα επιστρεψω?δεν θυμαμαι και ποιος μας τα εφερε.......

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

:-(...............μου τη δινει που τελικα οσο και να φωναζω δεν προλαβαινω παντα το κακο :(.Μολις γυρισαμε απο το Παιδων,ολα καλα,αλλα η τρομαρα-τρομαρα........:-(..........

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου την δινει που ενω έχω 2 μηνών αγγελουδι και θα πρεπε να είμαι 100% δωσμένη στο κοριτσακι μου σκέψη και ψυχη πεθερά και κουνιάδα μ'εχουν φάι με την γκρίνια τους και με κάνουν ράκος ψυχικά!!!Προσπαθώ κάθε μέρα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας!!!

2ef2v5u.png
Link to comment
Share on other sites

Καλε,πολυταξιδεμενες τις βρισκω τις Πεθερο-γιαγιαδες σου!!!!:lol:

 

 

Α,και μια που ειμαι στο καταλληλο τοπικ....

 

.......Μου τη δινει που εχω τοοοοοσο καιρο να παω ταξιδι......μακρινο κι ονειρεμενο.......:-(..........και ξενοιαστο!!!!

 

Αυτό μου τη δίνει κι εμένα!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

..... δεν μου αρέσει εκείνο το βουναλάκι μεσα στο μικρό βοηθητικό δωμάτιο, που κάθε φορά που περνάω απέξω φωνάζει : "Σίδερο, σίδερο, σίδεροοοοοοοοοοοοοοοοοο"!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου την δινει που ενω έχω 2 μηνών αγγελουδι και θα πρεπε να είμαι 100% δωσμένη στο κοριτσακι μου σκέψη και ψυχη πεθερά και κουνιάδα μ'εχουν φάι με την γκρίνια τους και με κάνουν ράκος ψυχικά!!!Προσπαθώ κάθε μέρα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας!!!

 

Μου τη δίνει ότι υπάρχουν πολλές τέτοιες πεθερές.. στο πρώτο παιδί θα σε αμφισβητούν και στο δεύτερο θα τις αμφισβητείς εσύ... γιατί... όλα εδώ πληρώνονται

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου τη δίνει κι εμένα!!!:mad:

 

Και εμένα μου τη δίνει αυτό... και μου τη δίνει κιόλας που πρέπει να μετράω το ευρώ και να ξυπνώ κάθε πρωί με το άγχος των χρεών..... μου τη δίνει που μια ειμαι καλά και μια έχω νεύρα... και χαίρομαι τουλάχιστον που έχω το forum και μπορώ να τα λέω με εσάς

Link to comment
Share on other sites

...Μου τη δινει η αγενεια,η ελλειψη παιδειας και η αρνηση ορισμενων να ζητησουν συγνωμη λες και ειναι υποτιμητικο!......ακομα κι οταν ξερουν πως εχουν πει η κανει λαθος.........Πολυς εγωισμος βρε παιδι μου!...:?:-(

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου την δινει που ενω έχω 2 μηνών αγγελουδι και θα πρεπε να είμαι 100% δωσμένη στο κοριτσακι μου σκέψη και ψυχη πεθερά και κουνιάδα μ'εχουν φάι με την γκρίνια τους και με κάνουν ράκος ψυχικά!!!Προσπαθώ κάθε μέρα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας!!!

 

Μήπως να δοκίμαζες να αποδείξεις πως είσαι ελέφαντας;; :idea:

 

Τι εννοώ...

π.χ. ....

-Μαγείρεψες για τα παιδιά;

-Όχι... λέω σήμερα να μείνουν νηστικά. Τι να το κάνουν το φαί;

 

Άλλο....

-Πώς το σιδέρωσες έτσι αυτό...;

-Αααα είδες χάλι.... την επόμενη φορά θα το καταφέρω να το κάνω ακόμα χειρότερο.

 

κτλ

 

Άμα το ρίξεις έτσι.... γίνεται τίποτα;; (Αυτό έκανα εγώ στην πεθερά μου... και πιάνει μια χάρα. 2 χρόνια προσπαθούσα να την πείσω για πολλα.... και τελικά τα κατάφερα σε μια στιγμή, αλλάζοντας απλώς τις απαντήσεις μου). ;)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια....να 'στε καλά για την συμπαράσταση!!!alcyon μακάρι να 'ταν τέτοια θέματα..για το σιδέρωμα και το φαί αλλά με κατηγορεί κυρίως ότι έχω απομακρίνει τον γιοκα της απο την οικογένεια και ότι κάθε φορά που την παίρνει τηλ και της τα χώνει εγώ τον βάζω να της τα χώνει!!Μιλάμε σας μιλώ μέσα απο την καρδιά μου και πιστέψτε με το 24ωρό μου είναι γεμάτο όχι μόνο απο την μπεμπούλα μου αλλά και όλες τις δουλειές!!!(Σιδέρωμα,φαί,πλυντήρια,καθάρισμα!)έχω και ένα σκυλάκι να φροντίζω!Ούτε ασχολούμε μαζί τους!!!!!!Και να φανταστείτε εγώ μένω θεσ/νικη κι αυτοι όλοι στο χωριο!Που να μέναμε και κοντά...θα βγαζαν τα μαχαίρια!!!Χριστέ μου πως θα μείνω εκεί???Γιατί σκοπευουμε να χτισουμε πάνω απο την πεθερά μου...τι θα κάνω???

2ef2v5u.png
Link to comment
Share on other sites

... που όλα τα μπιμπερό είναι άπλυτα και πρέπει να τα πλένω ΤΩΡΑ... ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟΟΟΟΟ...:cry:

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

AS GKRINIAKSO KIEGO..DEN MARESEI POU ERXETE I PETHERA MOU NA DEI TO MORO OPOTE GOUSTAREI..DEN MARESEI POU DEN EXO VOITHIA APO KANENA...DEN MARESEI POU MOU MINANE TA KILA APO TIN EGKIMOSINI..DEN MARESEI NA GIRISO STIN DOULIA KAI I MPEMPA NA PAEI SXOLEIO...DEN ANTEXO NA MOU KRATAEI I PETHERA MOU TO MORO MOU AGKALIA..DEN ANTEXO STIN IDEA NA PATHI KATI I MPEMPA MOU

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει που ειμαι μακρια απο την θεσσαλονικούλα μου κ ειμαι 25 χλμ μακρια

Δεν μου αρεσει που ολη μου η μερα περναει σε ηλιθιες δουλειες σπιτιου που βαρεθηκα να κανω

Δεν μου αρεσει που ολοι εχουν μια ατακα αμφισβητησης σε μια πρωτη φορά μαμα

Δεν μου αρεσει που σιχαινομαι τα ρουχα μου κ λιγουρευομαι καινουρια

Δεν μου αρεσει το σωμα μου κ πως κατανταει μια γυναικα μετα την εγκυμοσυνη

Δεν μου αρεσει που ο μπεμπης μου γκρινιαζει σημερα,ποναω κ δεν ξερω τι να τον κανω...

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...