Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μ' αρέσει!! (μηνύματα ξεσπάσματος...)


Recommended Posts

οχι δεν μ αρεσει...ΜΙΣΩ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥΣ :evil:

 

δεν μ αρεσει το κρυο....ουτε ο καυσωνας...

 

κ μου αρεσουν ολα οσα εγραψε η Jean!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 269
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το σκέφτηκα απο δω... το σκέφτηκα απο κεί... και κατέληξα

ΔΕΝ μου αρέσει που ζω στην Ελλάδα. Θα προτιμούσα να έρχομαι μόνο για διακοπές!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρέσει που βγήκαν τα αποτελέσματα και ο μικρός μου θα κάνει μια μικροεπέμβαση τον Σεπτέμβριο

δεν μου αρέσει που έχω κάποια κιλά παραπάνω

δεν μου αρέσει που πηγαίνω στην δουλειά και βλέπω ξυνές φάτσες

δεν μου αρέσει που δεν έχω πολλά λεφτά και χρειάζεται να δουλεύω

δεν μου αρέσει το αντικείμενο της δουλειάς μου

δεν μου αρέσει που πνίγομαι στο διάβασμα

δεν μου αρέσει που ο μικρός έκανε πυρετό 39,5 το σ/κ

δεν μου αρέσει που ο μικρός συνεχίζει να βγάζει δόντια και τα βράδυα έχουμε κλάμματα και ξενύχτια

δεν μου αρέσει που δεν έχω χρόνο για τον εαυτό μου ούτε για να πάω κομμωτήριο

δεν μου αρέσει που ο άντρας μου δουλεύει μέχρι το βράδυ και τα σ/κ και όταν είναι στο σπίτι είναι τόσο κουρασμένος που κοιμάται

δεν μου αρέσει που έχω παρατήσει κάποιες δραστηριότητες που αγαπούσα και αγαπώ πολυ (βόλλει)

δεν μου αρέσει που δεν έχω χρόνο για τους φίλους μου που έχουν όλοι χαθεί γιατί κάθε φορά που με παίρνουν τηλέφωνο τους λέω πως δεν μπορώ

δεν μου αρέσει που μένω σε διαμέρισμα και το παιδάκι μου παίρνει αέρα σε ένα ηλίθιο μπαλκόνι

δεν μου αρέσει που δεν έχω μια μόνιμη γυναίκα στο σπίτι να μου καθαρίζει, να μου σιδερώνει, να μου μαγειρεύει κτλ

δεν μου αρέσουν τα ρούχα και θέλω να αλλάξω την γκαρνταρόμπα μου

 

 

Αλλα ρε παιδιά νοιώθω ευτυχισμένη γιατί έχω ένα υπέροχο άνθρωπο δίπλα μου... ένα υπέροχο μωρό... και όλοι είμαστε υγιείς και ξέρουμε να γελάμε... να έτσι

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μενα..

 

Δεν μου αρέσει να έχουν την απαίτηση οι άλλοι να κλείνω το στόμα μου εκεί που δεν πρέπει και να τσαντίζονται όταν αντιδρώ

 

Δεν μου αρέσει ο άλλος που για να ακουστεί πίστεύει ότι πρέπει να φωνάξει

 

Δεν μου αρέσει να πιάνονται από ένα λάθος του άλλου για να επιδυκνείουν την ορθότητά τους

 

Δεν μου αρέσει που είμαστε μειονότητα στην ίδια μας την χώρα :mad:

 

Δεν μου αρέσει η στενοκεφαλίαση μου προκαλεί πονοκέφαλο

 

Δεν μου αρέσει να αναλύω τα αυτονόητα

 

δεν μου αρέσει το κρέας :shock:

 

να καίγομαι από τον ήλιο και να πλουτίζω την ΔΕΛΤΑ, ΕΒΓΑ κλπ :cool:

 

Δεν μου αρέσει όταν είμαι καλοπροαίρετη να με αντιμετωπίζουν με καχυποψία

 

μπλα μπλα μπλα

 

Αλλά μ'αρέσει που ΖΩ την ζωή και δίνω χαρά στην οικογένειά μου!

 

Φιλιά σε όλες!

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μου αρέσει που πηγαίνω στην δουλειά και βλέπω ξυνές φάτσες

 

Καλά που είναι και η δική μου η ομορφόφατσα που σε ΄κάνει να έρχεσαι λίγο πιο ευχάριστα στη δουλειά!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για την δική μου που σου αρέσει πρέπει να γράψεις στο ποστ της Jean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μήνα ξεκίνησε στραβά για μένα οπότε θα ξεσπάσω εδώ :evil::)

 

Δεν μ' αρέσει που είναι ακόμα αρχή της εβδομάδας

Δεν μ' αρέσει που έχω πάααααααρα πολύ δουλειά στο γραφείο και όλοι τα θέλουν ...χθες

Δεν μ' αρέσει που ο εργοδότης άρχισε τις απειλές ότι αν καθήσουμε όλο το 10μηνο της άδειας μητρότητας μπορεί να μην μας περιμένει η θέση μας....

Δεν μ' αρέσει που εδώ και δυο μέρες έχω πολλά νεύρα

Δεν μ' αρέσει που ήρθαν όλοι οι λογαριαμοί μαζεμένοι

Δεν μ' αρέσει που η πεθερά μου κακομαθαίνει πολύ τη μικρή και γανιάζω να τη βάλω σε μια σειρά στις άδειες και τα Σ/Κ.

.......

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσουν αυτοι οι ανθρωποι που κλαιγονται και

που ολα τα στραβα σε αυτους συμβαινουν και δεν κανουν

κατι για να καλυτερευσουν τη ζωη τους!

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μου αρέσει που πηγαίνω στην δουλειά και βλέπω ξυνές φάτσες

 

Καλά που είναι και η δική μου η ομορφόφατσα που σε ΄κάνει να έρχεσαι λίγο πιο ευχάριστα στη δουλειά!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για την δική μου που σου αρέσει πρέπει να γράψεις στο ποστ της Jean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

δεν μ αρεσει που αλλαξε ο μηνας κι εχει πλακωσει Η δουλεια και τρεχω να προλαβω ημερομηνιες

επισης

δεν μ αρεσει που εχει γεμισει ο τοπος μυγες και δεν μας αφηνουν στην ησυχια μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μου αρεσει που ειδα την πρωτη Τερεζα στο σπιτι προχθες! Τις απεχθανομαι, τις σιχαινομαι, θελω να εξαφανιστουν απο προσωπου γης!! :evil::evil: (Χρυσαλις με προλαβες!! )

Link to comment
Share on other sites

δε μου αρεσει καθολου (μα καθολου) που ενας μπαρμπας απο απεναντι βγαζει το λαστιχο και ποτιζει το πεζοδρομιο!!!ΕΛΕΟΣ!!!

ο πλανητης φωναζει βοηθεια κι αυτος το χαβα του!

τι το ποτιζεις ρε θειο το πεζοδρομιο;για να φυτρωσει;

ολοι οι περιβαλλοντολογοι φωναζουν για το νερο και την οσωνουπο ελλειψη του κι αυτος...ετσι μου ρχεται να τον καταγγειλω!

Link to comment
Share on other sites

- δεν μου αρεσει που πρεπει να δουλευουμε 8ωρο. (Επρεπε ολες οι μανάδες να δουλεουν 6ωρο με αποδοχες για 8ωρο μεχρι να παρουν συνταξη, ακι δεν νομιζω να ειναι υπερβολικο αυτο που λεω).

- δεν μου αρεσει που ειμαι πολυ κουρασμενη τα απογευματα που βλεπω την μικρη μου (και δεν την χορταινω)

- δεν μου αρεσει που περναν γρηγορα τα χρονια

- δεν μου αρεσει που ερχονται συνεχεια λογαριασμοι και δεν μενει τιποτα για την ακρη

- δεν μου αρεσει που δεν εχω χρονο να γυμναζομαι (ή μήπως βαριέμαι?)

- δεν μου αρεσει που ειναι μακρια οι δικοι μου (η μανα μου και η αδερφη μου)

- δεν μου αρεσει που δεν ζει πια ο πατέρας μου (πεθανε 63,5 χρν πριν τεσσερα χρονια, πολυ νεος γμτ !!!)

- δεν μου αρεσει γενικως που πεθαινουμε (ή εστω να πεθαιναμε ολοι μετα τα 80)

-δεν μου αρεσουν οι ανθρωποι που δεν γελανε

-δεν μου αρεσουν οι ανθρωποι που λενε ψεματα

-δεν μου αρεσουν οι εγωιστες και οι παρτακηδες

- δεν μου αρεσουν οι συγγενεις (κυριως οι εξ αγχιστειας αλλα και ορισμενοι εξ αιματος)

 

Αυτάαααααααααα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ΄αρέσει που κάθε φορά που ανοίγω την τηλεόραση αυτές τις μέρες να βλέπω κάτι κοράκια

να ασελγούν πάνω στο πτώμα ενός ανθρώπου όποιος κι αν ήταν αυτός ότι και αν έκανε :evil::evil:

 

Ήμαρτον φτάνει πια με την υποκουλτούρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει η νοσηρη περιεργεια που εκδηλωνουν οι ανθρωποι καθε φορα που αποκαλυπτεται ενα στυγερο εγκλημα. Ποσες μαχαιριες, πού, με τι αντικειμενο κτλ κτλ κτλ...

Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ΄αρέσει που κάθε φορά που ανοίγω την τηλεόραση αυτές τις μέρες να βλέπω κάτι κοράκια

να ασελγούν πάνω στο πτώμα ενός ανθρώπου όποιος κι αν ήταν αυτός ότι και αν έκανε :evil::evil:

 

Ήμαρτον φτάνει πια με την υποκουλτούρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Θα συμφωνήσω... !

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...