Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ολη η βαπτιση για τους νονους με 500 ευρω γινεται?? κι ομως!!


κατερινα κωστας

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φυσικά και να το γράψεις και να μας περιγράψεις και την δική σου μπομπονιέρα.;)

 

 

η κοπελα ειναι αθηνα-ν.ιωνια, καπου εκει- σας γραφω το μαιλ [email protected] το τηλεφωνο αν θελετε με πμ καλυτερα! εγω εφτιαξα γυρω στις 500 μπομπονιερες, και ηταν διαφορα πραγματακια, δεν ηταν ενα σχεδιο... το θεμα ειναι οτι ηταν αρκετα πιο φτηνα απο τα μαγαζια που ρωτουσα. εξω τα εβρισκα 2,5 και 3 ευρω και εκει απο 1 ευρω βρισκεις μπομπονιερα!! και εδειχνε και πλουσια μπομπονιερα! μεσω Η/Υ σου στελνει καποιες προσφορες και αν θελεις κατι αλλο που εχεις στο μυαλο σου το ψαχνει! ειναι ευγενικη και εξυπηρετικη κοπελιτσα!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα, τον Ιουνιο βαπτιζω την κορη μου,αν γνωριζει καποια για πολυ καλες τιμες σε μπομπονιερες και ρουχα ας μου κανει πμ σας παρακαλω. μενω θεσσαλονικη

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και αυτο ειναι το ευχολογιο που σας ειπα πως εφτιαξα :-D

dsc02965.jpg

dsc02964c.jpg

 

κατερινα ειναι πολυ ομορφο!!!!!!!!!!!ελατε ας ξαναμπουμε στο θεμα:wink:

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

κορνηλια οντως εχει ωραια πραματα αυτος και φθηνα.και να φανταστεις οτι μπορω και να παω απο κοντα γιατι το περισσοτερο σοι μας απο καβαλα ειναι.σευχαριστω

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η βαπτιση θα γινει σε μοναστηρι της δραμας γιατι το εκανα ταμα οταν ημουν εγκυος.δεν θελουν με ειπανε εκει το ρουχο της μικρης να εχει χρωμα.μονο ασπρο.ουτε στολισμους. ενταξει δεν με πειραζει απλα πρεπει να βρω κατι φθηνο για την κουμπαρα γιατι δουλεια δεν εχει.για τον σταυρο εχεις να μου προτεινεις κατι καλο και φθηνο απο πουθενα?

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

η βαπτιση θα γινει σε μοναστηρι της δραμας γιατι το εκανα ταμα οταν ημουν εγκυος.δεν θελουν με ειπανε εκει το ρουχο της μικρης να εχει χρωμα.μονο ασπρο.ουτε στολισμους. ενταξει δεν με πειραζει απλα πρεπει να βρω κατι φθηνο για την κουμπαρα γιατι δουλεια δεν εχει.για τον σταυρο εχεις να μου προτεινεις κατι καλο και φθηνο απο πουθενα?

 

Ρούχα μπορεί να μην πάρει τα κλασικά βαπτιστικά που είναι και πιο τσιμπιμένα, αλλά ένα ''καλό'' φόρεμα από μαγαζί με ρούχα, σίγουρα θα είναι φθηνότερο!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

και γω ετσι λεω θα βρω κατι φθηνο.τωρα κοιταω στου ναρλη την σελιδα και βλεπω εχει ωραια πραματα

 

Εγώ δεν έχω πάρει κάτι από εκεί, αλλά έχω διαβάσει πολλές θετικές γνώμες για το Ναρλή. Λένε ότι έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση. Και καλές τιμές!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ τελεια!! θα φορτωσω σε σενα το γαμο μου!!:cool::-D

λοιπον για νυφικο ηθελα να ειναι σε στυλ αρχαιοελληνικο και να κανω και το μαλλι αναλογα.. αλλα επειδη ο γαμος ειναι το νοεμβρη φοβαμαι το κρυο και σκεφτομαι για πιο βαρια υφασματα οποτε δεν εχω αποφασισει για νυφικο.:-(

χρωματα σκεφτομαι εκτος απο το ασπρο να εχω κρεμ, σαμπανιζε και κατι αναμεσα σε σομον χρυσο-πορτοκαλι και ελαφρια μοκα..

το μονο που εχω κλεισει ειναι η εκκλησια. και εχω παρει προσφορα απο ενα ξενοδοχειο (το γκολντεν ειτζ) 30-35 ε το ατομο αναλογα το μενου!

τσιμπιμενη η τιμη ε?

μπομπονιερες θα παρουμε ειτε κατι απλο ειτε αυτο που μου αρεσει εμενα που ειναι σαν κρεμαστο που βαζουν στις πορτες και κανει γκλιν γκλιν!

στεφανα θελω απλα αλλα δεν νομιζω να τα αφησω σε κουμπαρους γιατι δεν εχουμε ακομα ζητησει απο κανεναν να γινει κουμπαρος μας...

μενω αθηνα-παγκρατι!:D

 

κ γω αρχαιοελληνικο γαμο εκανα . στεφανα πηραμε απο χρυσοχοιο απλη βεργα χρυση ματ 130 ευρω , μπομπο ειχα κουτακι πλεξι γκλασ ιβουαρ κορδελα 1 εκ κ σταφανακι χρυσο κ μεσα τουλι κουφετα.πολυ ωραια μπομπο κανενας δεν την πεταξε κ πριν 2 χρονια ειχε 1,3 νομιζω καπου εκει θα σου βγει κ τωρα.σε γαμο με αυτο το θεμα δεν ταιριαζουν τα γκλιν γκλιν!!!!!αρχαιοελληινκοο νυφικο δες στο www.pepebotellanovias.com τα φερνουν τα sposa moda. http://sposamoda.gr/sposamoda.asp?LANG=GR

το νυφικο μου ειναι στις σελιδες 24-25-26 επελεξε την συλλογη pepebotella κ μετα το αλλες collection κατω αριστερα ειναι το νο 3132

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα 1 επίσης για οικονομία, αλλά και δημιουργία, μπορείτε να φτιάξετε με την κουμπάρα σου τη λαμπάδα με τα κεράκια, το λαδομπούκαλο και μαρτυρικά! Και να στολίσετε ένα απλό κουτί με το γούστο σας!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπα δυσκολα glitter να το κανουμε αυτο.και με τα δυο παιδια μου δεν θα βρουμε ησυχια.και δεν εχω σε καποιον να ταφησω δυστυχως,οποτε θα μας βγει λιγο παραπανω πιστευω

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

κ κατι ακομα.η κουμπαρα μου μου πηρε ενα ωραιοτατο ανοξοιδωτο δισκο κ ενα ποτηρι απο υαλοπωλειο απλο με χρυσο ματ ποδι οπως στα στεφανα.επισης μια καραφα κ την οποια δεν πηγα στην εκκλησια.τον δισκολ τον ειχε στολισει μονη της με ρυζι κουφετα ανθακια το ειχε κλεισει σε σελοφαν αλλα ο παπας ταα εβγαλε ολα γτ δεν επιτρεποταν ο στολισμος.τπυλαχιστον δεν πηγε χαμενος ο στολισμος.αυτα τα ετοιμα παντως τα σετακια δισκος καραφα ποτηρι σορρυ αλλα τα θεωρω λιγο κιτς.

Link to comment
Share on other sites

μπα δυσκολα glitter να το κανουμε αυτο.και με τα δυο παιδια μου δεν θα βρουμε ησυχια.και δεν εχω σε καποιον να ταφησω δυστυχως,οποτε θα μας βγει λιγο παραπανω πιστευω

 

Ναι, θέλει χρόνο.. Δεν πειράζει, λίγο ψάξιμο και θα βρείτε κάτι στα μέτρα σας!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα ετοιμα παντως τα σετακια δισκος καραφα ποτηρι σορρυ αλλα τα θεωρω λιγο κιτς.

 

λες να παρω ενα ποτηρι με καλαμακι ..ξερεις αυτα τα στριφογυριστα.. να μην χαλασει κ το κραγιον χαχαχαχαχα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λες να παρω ενα ποτηρι με καλαμακι ..ξερεις αυτα τα στριφογυριστα.. να μην χαλασει κ το κραγιον χαχαχαχαχα:lol::lol:

 

 

εμας δεν μας επετρεψαν να εχουμε την καραφα και το δισκο. μονο το ποτηρι και παλι οχι στολισμενο

Link to comment
Share on other sites

εμας δεν μας επετρεψαν να εχουμε την καραφα και το δισκο. μονο το ποτηρι και παλι οχι στολισμενο

 

εγω οτι ρωτουσα τον παπα μου ελεγε ξερετε εσεις να ειναι λιτα;)

τωρα το λιτα ειναι σχετικο ε?

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

λες να παρω ενα ποτηρι με καλαμακι ..ξερεις αυτα τα στριφογυριστα.. να μην χαλασει κ το κραγιον χαχαχαχαχα:lol::lol:

 

:P:p::P:p:p

εμενα παντως ο παπας με γουρλωσε με το κρασι κοντεψα να του το φτυσω στα μουτρα......γι αυτο καλη λυση το καλαμακι :P

Link to comment
Share on other sites

λιτα σημαινει τιποτα απο ολα αυτα που εχουμε συζητησει...

απαγορευονται στολισμοι στην κολυμπηθρα..μπαλονια απ εξω.. στολισμος εκκλησιας... επισης λιτα σημαινει απλα θα μοιρασεις τις μπομπονιερες σου κ τα γλυκακια σου κ τπτ αλλο :evil:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...