Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θελω ενα μωρακι


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλησπερα!!!

προκειται να κανεις σπερματεγχυση?

εχω κανει 5 κ τωρα προχωραω σε εξωσωματικη.

ξερω ομως κοπελες που τα καταφεραν με τη σπερματεγχυση

ακομη κ με την πρωτη φορα. σε φυσικο κυκλο θα κανεις ή με φαρμακα?

διπλα στο parentscafe υπαρχει αντιστοιχο θεμα παντως αν θελεις

να μιλησεις με κοπελες που εχουν περασει απ τη διαδικασια.

καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα 3 σπερματεγχύσεις με πολλά ωάρια και άριστο σπέρμα 10 χρόνια πριν και δεν πέτυχε καμία. ΑΛΛΑ έκανα μία προσπάθεια τον Σεπτέμβριο με ένα μόνο ωάριο και ΠΕΤΥΧΕ!!! Τελικά είναι και θέμα τύχης μου φαίνεται. Κι αν σου κάτσει; :-D

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα τον Νοέμβριο του 2008 και τώρα έχω 2 αγοράκια 17 μηνών...πέτυχε με την πρώτη και διπλά! εξαρτάται απο την περίπτωση....έγω να φανταστείς δεν ήθελα και έλεγα να πάω κατευθείαν για εξωσωματική αλλά ο γιατρός μου επέμενε να δοκίμασω...και έιχε δίκιο.Δεν έχεις να χάσεις τίποτα...εκτός απο την απογοήτευση εάν δεν πετύχει. Εάν όμως πετύχει...και πιο λίγα φάρμακα και πιο λίγα λεφτά. Εμένα με τα φάρμακα μου στοίχισε τότε 270 Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...