Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικο καθισμα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


οπουδηποτε εφ'οσον υπαρχουν τρεις ζωνες στο πισω καθισμα και το καθισματακι ειναι καταλληλο για το αυτοκινητο σας. Η θεση δεν παιζει ρολο

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!εμείς έχουμε το καρεκλάκι στην μέση πίσω κι αυτό γιατί μας το είπαν απτο κατάστημα που το αγοράσαμε........αν κούφια η ώρα σε τρακάρει κάποιος στις πόρτες να μην χτυπήσει το παιδί.βέβαια κι αυτό σχετικό είναι.

αν έχεις δύο μωρά πως θα τα βάλεις?έχω και εγώ τις απορίες μου.

να σου πω την αλήθεια στην μέση του αρέσει και πιο πολύ του γιου μου γιατί βλέπει μπροστά και για μένα είναι πιο εύκολο να του δίνω πχ νεράκι ή την πιπίλα του κτλ......

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!εμείς έχουμε το καρεκλάκι στην μέση πίσω κι αυτό γιατί μας το είπαν απτο κατάστημα που το αγοράσαμε........αν κούφια η ώρα σε τρακάρει κάποιος στις πόρτες να μην χτυπήσει το παιδί.βέβαια κι αυτό σχετικό είναι.

αν έχεις δύο μωρά πως θα τα βάλεις?έχω και εγώ τις απορίες μου.

να σου πω την αλήθεια στην μέση του αρέσει και πιο πολύ του γιου μου γιατί βλέπει μπροστά και για μένα είναι πιο εύκολο να του δίνω πχ νεράκι ή την πιπίλα του κτλ......

 

Αυτο με τις πορτες ισχυει οπως λες κι εσυ μονο αν εχεις ενα μωρο. Κι εγω το πρωτο το ειχα στη μεση γιατι οπου και να καθομουνα μπροστα μπορουσα να της δωσω πραγματακια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εφ'οσον υπαρχουν τρεις ζωνες στο πισω καθισμα και το καθισματακι ειναι καταλληλο για το αυτοκινητο σας.

 

ναι και η μεσσαια ζωνη να "κατεβαινει" απο τον ωμο. οχι να πιανει μονο χαμηλα στη μεση του επιβατη.

ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω.

Link to comment
Share on other sites

ναι και η μεσσαια ζωνη να "κατεβαινει" απο τον ωμο. οχι να πιανει μονο χαμηλα στη μεση του επιβατη.

ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω.

 

νομιζω αυτες καταργηθηκαν το '99 ομως. Εκτος αν το αυτοκινητο ειναι παλιο

Link to comment
Share on other sites

Στα φυλλαδια απ τα καρεκλακια chicco που εχω γραφει οτι η ασφαλεστερη θεση ειναι η μεσαια.Αρκει οπως προαναφερθηκε να ειναι ζωνη 3 σημειων και οχι στυλ αεροπλανου!!!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

με τον αντρα μου εχουμε μια διαφωνια για το καθισμα του μωρου...

ειναι σωστο να μπαινει πισω απο τον οδηγο ή πισω απο τον συνοδηγο;

εχετε καποια πληροφορια;

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...