Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!


Recommended Posts

Χθες χάρηκα πολύ με ένα πολύ ευχάριστο γεγονός και θέλησα να το μοιραστούμε!!! Η Άννα Μαρία κέρδισε μαζί με το ζευγάρι της Λάζαρο το πρώτο βραβείο στον διαγωνισμό Baby dance!!!!Συγκινήθηκα αφάνταστα γιατί την Αννα Μαρία την έχω ζησει από μωρό, ήταν το παρανυφάκι στο γάμο μου και δεν μπορώ να τό πιστέψω πόσο γρήγορα εξελίχθηκε σε μια φανταστική χορεύτρια!!Νοιώθω ότι είναι θαύμα που αυτό το παιδί χορεύει από αυτή την ηλικία τόσο υπέροχα!!!!. Όπως επίσης και το αγοράκι ου χορεύει μαζί τς.Χαίρομαι πολύ που βλέπω παιδιά με τέτοιο ταλέντο και ειδικά όταν ζεις από κοντά αυτή την εξέλιξη χαίρεσαι διπλά!!

Το επίσης ενθαρρυντικό είναι ότι παρ'ολο που είμαστε στην επαρχία, τα παιδιά έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν μαθήματα χορού με αξιόλογος δασκάλους!!!!Μπράβο και πάλι στα παιδιά!!!!

 

928584azg37ws6rj.jpg

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χθες χάρηκα πολύ με ένα πολύ ευχάριστο γεγονός και θέλησα να το μοιραστούμε!!! Η Άννα Μαρία κέρδισε μαζί με το ζευγάρι της Λάζαρο το πρώτο βραβείο στον διαγωνισμό Baby dance!!!!Συγκινήθηκα αφάνταστα γιατί την Αννα Μαρία την έχω ζησει από μωρό, ήταν το παρανυφάκι στο γάμο μου και δεν μπορώ να τό πιστέψω πόσο γρήγορα εξελίχθηκε σε μια φανταστική χορεύτρια!!Νοιώθω ότι είναι θαύμα που αυτό το παιδί χορεύει από αυτή την ηλικία τόσο υπέροχα!!!!. Όπως επίσης και το αγοράκι ου χορεύει μαζί τς.Χαίρομαι πολύ που βλέπω παιδιά με τέτοιο ταλέντο και ειδικά όταν ζεις από κοντά αυτή την εξέλιξη χαίρεσαι διπλά!!

Το επίσης ενθαρρυντικό είναι ότι παρ'ολο που είμαστε στην επαρχία, τα παιδιά έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν μαθήματα χορού με αξιόλογος δασκάλους!!!!Μπράβο και πάλι στα παιδιά!!!!

 

928584azg37ws6rj.jpg

 

 

 

 

κ εγω χαρηκα για αυτα τα παιδακια :!: η αννα μαρια δεν ειναι αυτη με το μαυρο μαλλι αν θυμαμαι καλα :?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22917sfxf6m4nzz.gif

 

 

Συγχαρητήρια!!!

Φαντάζομαι τον ενθουσιασμό σου μιας και ξέρεις τόσο καλά το κοριτσάκι!!!!!.Μακάρι να είναι και τα δυο τους πάντα καλά και να συνεχίσουν για όλο και μεγαλύτερες επιτυχίες.

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Dora μου είναι μικρός ακόμα!!!Ασε λίγο να μεγαλώσει. Μπορεί να μην έχει και κλίση στο χορό. Ο δικός μου για παραδειγμα δεν έχει καθόλου. Ακόμα και όταν χορεύουμε μαζί είναι άγαρμπος στις κινήσεις του. :lol: Αυτά τα παιδιά έδειχναν από μόνα τους όρεξη και το είχαν μέσα τους. Έχει χρόνια ο Χαρούλης να δείξει τις κλίσεις του!!!! :wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1181175owe4fjwo50.gif

 

Συγχαρητήρια στα παιδάκια

παρότι είμαι αρνητική σε τέτοιου είδους προγράμματα......

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει γεννηθει η εξης απορια βλέποντας το baby dance...

Που να παω το γιο μου να γινει χορευτης? Ξερετε καμια καλη σχολη να τον παω απο τωρα?

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Πάντα επιτυχίες.

 

Και εγώ θέλω να την πάω για χορό. Νομίζω ότι είναι πολύ καλή άσκηση και συνδυάζεται με ωραία μουσική. Διπλό όφελος για τα παιδιά. Όταν ρώτησα μου είπαν ότι τα παίρνουν μετά τα 3,5-4.

Θα περιμένω λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Ματούλα να χαίρεσα την Αννα Μαρία & τον Λάζαρο !

 

Πάντα επιτυχίες !!! Μπράβο στα παιδιά !!!1172628bskzeh17rc.gif

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εσείς να βιώνετε επιτυχίες με τα παιδάκια σας κορίτσια!!!Κι εγώ εύχομαι να γευτώ επιτυχίες με το γιο μου και να νοιώσω την μεγάλη χαρά που ένοιωσα με την Άννα Μαρία αλλά και για τον Λάζαρο φυσικά μια που το αποτέλεσμα ανήκει και στους 2. :D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...