Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΆΧΝΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ


Recommended Posts

Γειά χαρά σε όλους!

Θέλω να ξεκινήσω να πηγαίνω σε γυναικολόγο για ετήσια εξέταση γιατί μέχρι τώρα έκανα μόνο τεστ παπ σε μικροβιολόγο. Έχω δει στο φόρουμ συστάσεις για διάφορους γιατρούς αλλά από ότι καταλαβαίνω οι περισσότεροι αναλαμβάνουν εγκύους και είναι πολύ πηγμένοι. Εγώ θα προτιμούσα να βρω κάποιον που να είναι καλός γενικά στα γυναικολογικά, να βρίσκω ραντεβού σε λογικό χρονικό διάστημα και ιδανικά εκτός από το ιατρείο του να εργάζεται και σε δημόσιο νοσοκομείο. Έχετε να μου συστήσετε κάποιον?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχεις καταλαβει σωστα μαλλον επειδη οι περισσοτερες εδω ειναι ή υπηρξαν εγκυμονουσες σου δημιουργηθηκε λανθασμενη εντυπωση. ΟΛΟΙ οι γυναικολογοι αναλαμβανουν κ γυναικολογικα περιστατικα. αρα αν εχεις διαβασει για καποιον που σε εξυπηρετει σαν περιοχη ξεκινα τον!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

αν μενεις Θεσσαλονικη σου συστηνω ανεπηφυλακτα τον Μπυρο Αποστολο στη Σταυρουπολη

πολυ καλος ,ευγενικος,πολυ καταρτισμενος,45 λεπτα εξεταση κ οχι να σε ξεπεταει σε 10 λεπτα,σου δινει παντα dvd και εχει τα περισσοτερα ταμεια

αν θελεις περισοτερες πληροφορειες στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μπορειτε να δειτε και εδω ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ : Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Αρχικα θα εξυπηρετουσε να αναφερατε την περιοχη και τα κριτιρια σας

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΓΝΩΜΗ!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΟ.

 

Μπορώ να σου προτείνω το δικό μου. Είναι παρα πολύ καλός και μπορεί να τον βρεις εύκολα και στο κινήτο και στα ιατρεία. Ακόμα και η μαία που έχει είναι πάρα πολύ καλή. Έχει πρωί στον Πειραιά και το απόγευμα στην Κιφισίας δίπλα στο PRESIDENT. Μόνο που δεν είναι σε δημόσιο αλλά στο ΓΑΙΑ, ΡΕΑ και ΙΑΣΩ. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου πω και τα στοιχεία του σε πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

GEIA SAS KORITSIA !

HREIAZOMAI EPEIGONDWS THN VOHTHEIA SAS!

EDW KAI 4 MINES EHW ERWTIKES EPAFES ME TON AGORI MOU KAI DN EHW PAEI AKOMA SE GUNAIKOLOGO.Genika panw sto thema afto drepomai polu,omws kserw oti gia diko mou kalo prepei na paw,alla FOVAMAI toso polu..... mhpws ksarete kanenan kalo giatro ? (athina)

Sas euharistw polu. ...:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι φοβασαι τοσο πολυ?μου κανεις κατι απο τρομοκρατημενη!κουλαρε μικρη.φυσικα και πρεπει να πας για πολλους λογους που δεν ειναι απαραιτητο να αναφερω αλλα ειναι αυτονοητο!αν θες μπορω να σου συστησω τον δικο μου ειναι κηφισιας κοντα στην κατεχακη αν σε βολευει πες μου να σου στειλω πμ.ειναι στο μητερα με μεγαλη εμπειρια και κατι πολυ βασικο ανοιχτος σε οτι προβλημα και να εχεις ακομα και αν χρειαζεται να συζητησεις κατι μαζι απο το τηλ τον βρισκεις παντα ομως γιορτες διακοπες αργιες παντα σηκωνει τηλ και ειναι προθυμος να βοηθησει σε οτι σε απασχολει!ποσο χρονων εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτείνω την γυναικολόγο μου είναι πολύ καλή, Ψαρού Σπυριδούλα, Γλυφάδα στην πλατεία Κύπρου, μπορείς να την βρεις και από το ιντερνετ..... την θεωρώ πολύ καλή να την ρωτήσεις ότι θέλεις. Φρόντησε καλή μου την προφύλαξη σου....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια μου σας συστηνω τον γιωργο χατζηπαυλου!ειναι φοβερος!τον εχω αρκετα χρονια!ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟΣ!να σας πω οτι ηταν ο πρωην της μαντω της τραγουδιστριας ισως ετσι καταλαβετε ποιος ειναι!τον ειχα απο τοτε που εκανα τεστ παπανικολαου και σε ολη μου την εγκυμοσυνη!σπανια για γιατρους ειναι κατα της καισαρικης!αν θελετε περισσοτερα στοιχεια στειλτε πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

αν ξερετε καποιον καλο γυναικολογο σε περιοχες απο αγιο στεφανο μεχρι ερυθραια κηφισια θα ηθελα να μου στειλετε ενα πμ

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...