Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσαρες την πηρα!!!μου αρεσει που φτιαχνει πολλα ειδη καφε ζεστα και κρυα,θα τα δοκιμασω και θα σας πω!Πιστευω παντως οτι ειναι μια καλη αγορα ειδικα για τις μικρομαναδες που δεν πολυβγαινουν εξω!

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς το στρογγυλό σε κόκκινο χρωμα. Αυτός που τη σχεδίασε πρέπει να έβλεπε πολύ Star Treck!

και το carrefour έχει καψουλες. Όμως δεν έχουν latte machiato και ice tea.

Αυτά μόνο από το site.

Πράγματι είναι τέλειο δώρο!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες την πηρα!!!μου αρεσει που φτιαχνει πολλα ειδη καφε ζεστα και κρυα,θα τα δοκιμασω και θα σας πω!Πιστευω παντως οτι ειναι μια καλη αγορα ειδικα για τις μικρομαναδες που δεν πολυβγαινουν εξω!

 

Με γεια! Από κρύα τί φτιάχνει?

Link to comment
Share on other sites

Με γεια! Από κρύα τί φτιάχνει?

ευχαριστω απο κρυα φτιαχνει φρεντο,κρυο τσαι και κατι αλλους περιεργους που δεν τους ξερω,κοιτα αυτο http://www.dolce-gusto.gr/EL/Pages/dolcegusto-home.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως στις κριτικες που διαβασα λενε οτι ο καφε της ειναι λιγο νερουλος.....ισχυει αυτο βρε κοριτσια?

Καλαμαρακι πηγες τελικα,δοκιμασες καφεδακια να μας πεις τη γνωμη σου.....σε συγκριση με τη νεσπρεσο ,ποια αξιζει τα λεφτα της......

dolce η nespresso?

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

παντως στις κριτικες που διαβασα λενε οτι ο καφε της ειναι λιγο νερουλος.....ισχυει αυτο βρε κοριτσια?

Καλαμαρακι πηγες τελικα,δοκιμασες καφεδακια να μας πεις τη γνωμη σου.....σε συγκριση με τη νεσπρεσο ,ποια αξιζει τα λεφτα της......

dolce η nespresso?

 

αχ....αχ αχ....

Δεν πηγα για ενα μονο λογο!.....Για να μη δελεαστω να την περάσω στην πιστωτική χαχαχαχαχα Εγω πηρα στην μητέρα μου την απλή της νεσπρεσο κραπς των 150ευρω....Και εχω μονο καλα να λεω για τον καφε που βγάζει

Αλλα και αυτην θελω να την δοκιμασω πρωτα πριν την παρω, αλλα και να την παρω μονο απο εξω απο αμαζον με κοβω να την αγοράζω

 

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω πηγα στην πολη να δοκιμασω αλλα μονο τη νεσπρεσο βρηκα κι ετσι δεν μπορω να κανω τη συγκριση........μια φιλη πηγε σε ενα mall και μου ειπε οτι δοκιμαζαν τη dolce gusto......

ευχαριστημενοι...λεει ηταν ολοι τους απο τα καφεδακια!!!!

Που θα μου παει...δεν θα την πετυχω!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοπελες το αμαζον εχει πολλες γευσεις για την συγκεκριμενη καφετιερα που δεν υπαρχουν εδω,ξερει καμμια πως ψωνιζουν απο το αμαζον?

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις εγγραφή, περνάς την κάρτα σου στο άμαζον (το κάνεις μια φορά και το αποθηκεύει για μελλοντικές αγορές) και ψωνίζεις! Απλά δε στέλνουν όλοι Ελλάδα και όταν ο πωλητής είναι το άμαζον έχει πιο φτηνά μεταφορικά ή και δωρέαν αυτό τον καιρό (νομίζω για παραγγελίες πάνω από 25 λίρες). Στο τόπικ για αγορές μέσω ιντερνετ θα βρεις πιο πολλές πληροφορίες...

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις εγγραφή, περνάς την κάρτα σου στο άμαζον (το κάνεις μια φορά και το αποθηκεύει για μελλοντικές αγορές) και ψωνίζεις! Απλά δε στέλνουν όλοι Ελλάδα και όταν ο πωλητής είναι το άμαζον έχει πιο φτηνά μεταφορικά ή και δωρέαν αυτό τον καιρό (νομίζω για παραγγελίες πάνω από 25 λίρες). Στο τόπικ για αγορές μέσω ιντερνετ θα βρεις πιο πολλές πληροφορίες...

πως βρισκω οτι ο πωλητης ειναι το αμαζον?Αυτο με δυσκολευει γιατι οσα εχω επιλεξει δεν τα στελνουν ελλαδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριιιιιιιτσιααααααααααααααααααα

Για οποιαν τον θελει τον εβγαλε προσφορα το αμαζον

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001GIOQLO/ref=s9_simh_gw_p79_d6_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=093T5KF9664MBK0JX7TC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128133&pf_rd_i=468294

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριιιιιιιτσιααααααααααααααααααα

Για οποιαν τον θελει τον εβγαλε προσφορα το αμαζον

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001GIOQLO/ref=s9_simh_gw_p79_d6_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=093T5KF9664MBK0JX7TC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128133&pf_rd_i=468294

 

Μμμ, ενδιαφέρον, αν και μου αρέσει περισσότερο η άλλη, η circolo. Και με την εγγύηση τί γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

α δεν ξερω....εγω αν την ηθελα θα τους εστελνα ενα γραμματακι να δω τι θα μου πουνε

αλλα εχει και δωρεαν μεταφορικα!

 

Πάντως έρχεται 88 ευρώ περίπου, εδώ η επίσημη τιμή είναι 130 ευρώ νομίζω! Σούπερ!

Link to comment
Share on other sites

ασε ασε.............και δεν εχω ευρω τσακιστο.........

μακαρι μεχρι να πληρωθω να ισχυει η χαμηλη τιμή , αυτη και το μιξερ της κενγουντ θα ειναι τα πρωτα που θα χτυπήσω απο αμαζον χε χεχεχχε

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή. Και το καλό! Δεν έχει μεταφορικά διότι αγοράζεις κατευθείαν από Amazon.

Έτσι δεν είναι;

 

Η τιμή που αναφέρω είναι η τελική με τα δωρεάν μεταφορικά, έφτασα την παραγγελία μέχρι το τέλος πριν πληρώσω φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν και εγω πριν απο λιγο να την παρω... αλλα ειμαι σε διλημμα τωρα. Ειδα και την κανουρια την Tassimo και ειμαι αναμεσα. Η dolce υπερεχει γιατι φτιαχνει και κρυα ροφηματα ενω η Tassimo εχει και γαλλικο(!!??) και αναμενεται και συνεργασια με starbucks. Πραγματικα δεν ξερω.

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η tassimo είναι της boss και τα ροφήματα της jakobs. Πρέπει να είναι και αυτή παρά πολύ καλή, αν και δεν έχω δοκιμάσει.

Συνεργασία με sturbucks; Μιαμ-μιαμ.

Πάντως από ότι φαίνεται όλες οι εταιρίες προσανατολίζονται σε πολυκαφετειερες με καψουλες.

Γαλλικό έλεγε και η dolce ότι θα κάνει, αλλά δεν έχει βγει καψουλα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια! Από κρύα τί φτιάχνει?

καλημέρα κορίτσια.εγω την πήρα προχθές αυτή που κανει 159 ευρω,τη στρόγγυλη σε κόκκινο χρώμα κ είναι τέλεια.Φτιάχνει απίθανο καφέ.Έχω ξετρελαθεί.Οι κάψουλες ειναι λιγάκι ακριβές αλλα θεωρώ ότι αξίζει τον κόπο.την εχω στολίσει επάνω στο πάγκο της κουζίνας κ είναι στολίδι από μόνη της.:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...