Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια, χθες οπως σας ειπα ειχα ραντεβου με τον γιατρο μου, για να μετρησουμε το ενδομητριο... και απο 8.3 που ηταν την 11 μερα χθες ηταν μολις 8.6... ο γιατρος μου ειπε να παμε και αυριο την κυριακη το βραδυ να το ξαναμετρησουμε, εντωμεταξυ μου εχει αυξησει και τα cyclacur απο 4 στα 6..

Μου ειπε οτι θελει να φτασει στο 9 το ενδομητριο μου, για να παμε για εμβρυομεταφορα...αλλιως δεν το ρισκαρει να παμε με πιο χαμηλο..((

 

εσεις κοριτσια με τι ενδομητριο κανετε μεταφορα? οντως ειναι λιγο το 8.6?

 

καλο ειναι να ειναι αυξημενο το ενδομητριο αλλα εγω θυμαμαι οταν ειχα κανει την εμβρυομεταφορα ηταν 8.5 και ειχαμε καλα αποτελεσματα τωρα αν ο γιατρος σου λεει πως πρεπει να το φτασει στο 9 κατι ξερει παραπανω οποτε μην αγχωνεσαι και κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου....καλη επιτυχια σου ευχομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια, χθες οπως σας ειπα ειχα ραντεβου με τον γιατρο μου, για να μετρησουμε το ενδομητριο... και απο 8.3 που ηταν την 11 μερα χθες ηταν μολις 8.6... ο γιατρος μου ειπε να παμε και αυριο την κυριακη το βραδυ να το ξαναμετρησουμε, εντωμεταξυ μου εχει αυξησει και τα cyclacur απο 4 στα 6..

Μου ειπε οτι θελει να φτασει στο 9 το ενδομητριο μου, για να παμε για εμβρυομεταφορα...αλλιως δεν το ρισκαρει να παμε με πιο χαμηλο..((

 

εσεις κοριτσια με τι ενδομητριο κανετε μεταφορα? οντως ειναι λιγο το 8.6?

Εμένα ήταν 9.8 αλλά έπαιρνα 6 cyclacur σχεδόν απ την αρχή...Νομίζω τωρα που στα αυξησε θα αυξηθεί κι αυτό!

Πάντως απ οτι έχω ακούσει πάνω από 8,5 είναι καλο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήταν 9.8 αλλά έπαιρνα 6 cyclacur σχεδόν απ την αρχή...Νομίζω τωρα που στα αυξησε θα αυξηθεί κι αυτό!

Πάντως απ οτι έχω ακούσει πάνω από 8,5 είναι καλο...

6 cyclacur απο την αρχη??? εμενα με ξεκινα με ενα τη μερα και καθε 4-5 μερες τα αυξανει!! μαλλον καθενας εχει διαφορετικη τακτικη αλλα αυτοι ξερουν! καλημεραααααααα!!!!! και καλο μηνα!!!! να εχουμε εναν υπεροχο μηνα!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

6 cyclacur απο την αρχη??? εμενα με ξεκινα με ενα τη μερα και καθε 4-5 μερες τα αυξανει!! μαλλον καθενας εχει διαφορετικη τακτικη αλλα αυτοι ξερουν! καλημεραααααααα!!!!! και καλο μηνα!!!! να εχουμε εναν υπεροχο μηνα!!!!!!!

Τις πρώτες 5 μέρες επαιρνα 2/μέρα. Αλλά τις υπόλοιπες 13 μέρες επαιρνά 6 /μέρα. Όπως βλέπεις διήρκησε πολλές μέρες η προετοιμασία, παρόλο που από την 12η μέρα το ενδομήτριο μου ήταν πάνω από 9... Χαλάλι όμως! Πάω σήμερα να δω το σπόρι!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

το σπόρι η τα σπόρια! χιχιχι καλη επιτυχια!! με το καλο!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης να κανω μια ερωτηση, όσο καιρο κανατε την προετοιμασια, ο γιατρος σας ειδε για υπερηχο ποσες φορες! εμενα μου ειπε να παω κατευεθειαν για υπερηχο την 15η μερα του κυκλου!! σιγουρα ειναι πιο χαλαρη η διαδικασια σε σχεση με την πρωτη φορα και απολυτα ελεγχομενη αλλα.. τι να πω κατι θα ξερουν?? τοτε ξεπαγώνουν και τα παγακια μας??? την ιδια μερα βλεπουν αν ειναι βιωσιμα και αναλλοιωτα και ποσες μερες μετα γινεται η εβρυομεταφορα??

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

επισης να κανω μια ερωτηση, όσο καιρο κανατε την προετοιμασια, ο γιατρος σας ειδε για υπερηχο ποσες φορες! εμενα μου ειπε να παω κατευεθειαν για υπερηχο την 15η μερα του κυκλου!! σιγουρα ειναι πιο χαλαρη η διαδικασια σε σχεση με την πρωτη φορα και απολυτα ελεγχομενη αλλα.. τι να πω κατι θα ξερουν?? τοτε ξεπαγώνουν και τα παγακια μας??? την ιδια μερα βλεπουν αν ειναι βιωσιμα και αναλλοιωτα και ποσες μερες μετα γινεται η εβρυομεταφορα??

 

και εμένα τότε με είδε (δεν χρειαζονται παραπάνω υπέρηχοι) και η εμβρυομεταφορά γινεται μετα απο 5-6 ημέρες περίπου....

Link to comment
Share on other sites

και εμένα τότε με είδε (δεν χρειαζονται παραπάνω υπέρηχοι) και η εμβρυομεταφορά γινεται μετα απο 5-6 ημέρες περίπου....

μαλλον θα αναφερεσαι σε βλαστοκυστες στις 5-6 μερες! απο την αποψυξη μεχρι να γινουν βλαστοκυστες.. νομιζω στη συνηθη διαδικασια παιρνει 1-2 μερες..!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

επισης να κανω μια ερωτηση, όσο καιρο κανατε την προετοιμασια, ο γιατρος σας ειδε για υπερηχο ποσες φορες! εμενα μου ειπε να παω κατευεθειαν για υπερηχο την 15η μερα του κυκλου!! σιγουρα ειναι πιο χαλαρη η διαδικασια σε σχεση με την πρωτη φορα και απολυτα ελεγχομενη αλλα.. τι να πω κατι θα ξερουν?? τοτε ξεπαγώνουν και τα παγακια μας??? την ιδια μερα βλεπουν αν ειναι βιωσιμα και αναλλοιωτα και ποσες μερες μετα γινεται η εβρυομεταφορα??

Κι εμένα ένα μόνο υπέρηχο μου ζήτησε.... Μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά θα πάνε!!

 

Κορίτσια ,σήμερα είδαμε 2 σάκους:D:D Βεβαια δεν μπορούσε να διακρίνει τίποτα, ούτε έμβρυα δηλαδή επειδή είναι νωρίς ακόμα. Ειμαι 5 εβδομάδων! Επόμενος υπέρηχος τελος της επόμενης εβδομάδας! Μακαρι όλα να ειναι καλά μέχρι τότε!

 

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμένα ένα μόνο υπέρηχο μου ζήτησε.... Μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά θα πάνε!!

 

Κορίτσια ,σήμερα είδαμε 2 σάκους:D:D Βεβαια δεν μπορούσε να διακρίνει τίποτα, ούτε έμβρυα δηλαδή επειδή είναι νωρίς ακόμα. Ειμαι 5 εβδομάδων! Επόμενος υπέρηχος τελος της επόμενης εβδομάδας! Μακαρι όλα να ειναι καλά μέχρι τότε!

 

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gemini!!!!!!! εχεις διδυμακιααααααααα!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!! θυμησε μου 2 σου ειχανε βαλει??? ητανε βλαστοκυστες!! επισης ποσες μερες εκατσες σπιτι και ποτε βγηκες εξω απο την εμβρυομεταφορα!!! ετσι για να μαστε προετοιμασμενες!!!!!!

πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα αναφερεσαι σε βλαστοκυστες στις 5-6 μερες! απο την αποψυξη μεχρι να γινουν βλαστοκυστες.. νομιζω στη συνηθη διαδικασια παιρνει 1-2 μερες..!

 

ναι περιμέναμε να γίνουν βλαστοκύστες...

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ένα μόνο υπέρηχο μου ζήτησε.... Μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά θα πάνε!!

 

Κορίτσια ,σήμερα είδαμε 2 σάκους:D:D Βεβαια δεν μπορούσε να διακρίνει τίποτα, ούτε έμβρυα δηλαδή επειδή είναι νωρίς ακόμα. Ειμαι 5 εβδομάδων! Επόμενος υπέρηχος τελος της επόμενης εβδομάδας! Μακαρι όλα να ειναι καλά μέχρι τότε!

 

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

συγχαρτήρια!!!!! μακάρι να έχουμε και οι υπόλοιπες ευχαριστα νέα....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι με πόναγε η κοιλιά μου λίγο, όχι πόνος ακριβώς σαν τραβήγματα και πήγα τουαλέτα και είδα ένα πολύ ελαφρύ ροζ-καφέ....Να σας πώ την μαυρη αλήθεια από τη μια χάρηκα γιατί και σε άλλη προσπάθεια που είχα κάτι παρόμοιο ήταν θετικό το τεστ αλλά από την άλλη μπορεί να είναι κάτι ορμονικό...Πήρα τηλεφωνο και τον doctor και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι μπορεί να σημαίνει και κάτι καλό (εμφύτευση φαντάζομαι)...ουτε να κρεβατωθώ μου είπε ούτε τίποτα...Λετε να έγινε το θαύμα!!!???!!!

Βέβαια η εμβρομεταφορά των βλαστοκυστών μου έγινε την Δευτερα που μας πέρασε...είναι δυνατόν η εμφυτευση να έγινε τόσο αργά????!!??? Ελπίζω μην μου έρθει καμια περίοδος και "γελάσουμε"!!!!!

Επίσης δεν κρατήθηκα και έβαλα κια θερμόμετρο και έχω 37,1...

Παναγίτσα μου, πως θα αντέξω μέχρι την Παρασκευή!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

gemini!!!!!!! εχεις διδυμακιααααααααα!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!! θυμησε μου 2 σου ειχανε βαλει??? ητανε βλαστοκυστες!! επισης ποσες μερες εκατσες σπιτι και ποτε βγηκες εξω απο την εμβρυομεταφορα!!! ετσι για να μαστε προετοιμασμενες!!!!!!

πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ!!! Ευχομαι και σε σένα!! Μου είχε βάλει 3 βλαστοκύστες. Εκατσα μέσα 10 μέρες, δεν πήγα ουτε για δουλειά, ουτε σκάλες γενικά δεν έκανα τίποτα αν και ο γιατρός μου δε μπορώ να πω οτι είναι τόσο αυστηρός... Βασικά εγώ ήθελα να το κάνω για να μην έχω τύψεις σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος...

 

 

Σήμερα το μεσημέρι με πόναγε η κοιλιά μου λίγο, όχι πόνος ακριβώς σαν τραβήγματα και πήγα τουαλέτα και είδα ένα πολύ ελαφρύ ροζ-καφέ....Να σας πώ την μαυρη αλήθεια από τη μια χάρηκα γιατί και σε άλλη προσπάθεια που είχα κάτι παρόμοιο ήταν θετικό το τεστ αλλά από την άλλη μπορεί να είναι κάτι ορμονικό...Πήρα τηλεφωνο και τον doctor και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι μπορεί να σημαίνει και κάτι καλό (εμφύτευση φαντάζομαι)...ουτε να κρεβατωθώ μου είπε ούτε τίποτα...Λετε να έγινε το θαύμα!!!???!!!

Βέβαια η εμβρομεταφορά των βλαστοκυστών μου έγινε την Δευτερα που μας πέρασε...είναι δυνατόν η εμφυτευση να έγινε τόσο αργά????!!??? Ελπίζω μην μου έρθει καμια περίοδος και "γελάσουμε"!!!!!

Επίσης δεν κρατήθηκα και έβαλα κια θερμόμετρο και έχω 37,1...

Παναγίτσα μου, πως θα αντέξω μέχρι την Παρασκευή!!!!!!!!!!!!

Αν και όλα τα σημάδια που λες είναι πολύ θετικά θα σου έλεγα να μην ψάχνεις για συμπτώματα... Είναι οι τελευταίες μέρες που περνάνε πολύ δυσκολα, κάνε όμως υπομονή και τα θετικά αποτελέσματα έρχονται όπου να ναι!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα το μεσημέρι με πόναγε η κοιλιά μου λίγο, όχι πόνος ακριβώς σαν τραβήγματα και πήγα τουαλέτα και είδα ένα πολύ ελαφρύ ροζ-καφέ....Να σας πώ την μαυρη αλήθεια από τη μια χάρηκα γιατί και σε άλλη προσπάθεια που είχα κάτι παρόμοιο ήταν θετικό το τεστ αλλά από την άλλη μπορεί να είναι κάτι ορμονικό...Πήρα τηλεφωνο και τον doctor και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι μπορεί να σημαίνει και κάτι καλό (εμφύτευση φαντάζομαι)...ουτε να κρεβατωθώ μου είπε ούτε τίποτα...Λετε να έγινε το θαύμα!!!???!!!

Βέβαια η εμβρομεταφορά των βλαστοκυστών μου έγινε την Δευτερα που μας πέρασε...είναι δυνατόν η εμφυτευση να έγινε τόσο αργά????!!??? Ελπίζω μην μου έρθει καμια περίοδος και "γελάσουμε"!!!!!

Επίσης δεν κρατήθηκα και έβαλα κια θερμόμετρο και έχω 37,1...

Παναγίτσα μου, πως θα αντέξω μέχρι την Παρασκευή!!!!!!!!!!!!

Παρασκευη ειναι να κανεις χοριακη!!!!!!!!!!! απο οσο ξερω οσο παιρνουμε τα ultrogestan περιοδος σπανια ερχεται!! για συμπτωμα εφυτευσης μου κανει!! λενε οτι το αιμα εμφυτευσης το βλεπεις 5-7 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο αρα γιατι να μην ειναι!!!!!! πολυ πολυ καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Ευχομαι και σε σένα!! Μου είχε βάλει 3 βλαστοκύστες. Εκατσα μέσα 10 μέρες, δεν πήγα ουτε για δουλειά, ουτε σκάλες γενικά δεν έκανα τίποτα αν και ο γιατρός μου δε μπορώ να πω οτι είναι τόσο αυστηρός... Βασικά εγώ ήθελα να το κάνω για να μην έχω τύψεις σε περίπτωση αρνητικού αποτελέσματος...

 

 

 

Αν και όλα τα σημάδια που λες είναι πολύ θετικά θα σου έλεγα να μην ψάχνεις για συμπτώματα... Είναι οι τελευταίες μέρες που περνάνε πολύ δυσκολα, κάνε όμως υπομονή και τα θετικά αποτελέσματα έρχονται όπου να ναι!!!:P:p

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου ειδατε 2 σακους??? πας για διδυμακια....πολυ χαιρομαι!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι με πόναγε η κοιλιά μου λίγο, όχι πόνος ακριβώς σαν τραβήγματα και πήγα τουαλέτα και είδα ένα πολύ ελαφρύ ροζ-καφέ....Να σας πώ την μαυρη αλήθεια από τη μια χάρηκα γιατί και σε άλλη προσπάθεια που είχα κάτι παρόμοιο ήταν θετικό το τεστ αλλά από την άλλη μπορεί να είναι κάτι ορμονικό...Πήρα τηλεφωνο και τον doctor και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι μπορεί να σημαίνει και κάτι καλό (εμφύτευση φαντάζομαι)...ουτε να κρεβατωθώ μου είπε ούτε τίποτα...Λετε να έγινε το θαύμα!!!???!!!

Βέβαια η εμβρομεταφορά των βλαστοκυστών μου έγινε την Δευτερα που μας πέρασε...είναι δυνατόν η εμφυτευση να έγινε τόσο αργά????!!??? Ελπίζω μην μου έρθει καμια περίοδος και "γελάσουμε"!!!!!

Επίσης δεν κρατήθηκα και έβαλα κια θερμόμετρο και έχω 37,1...

Παναγίτσα μου, πως θα αντέξω μέχρι την Παρασκευή!!!!!!!!!!!!

 

ειμαι σιγουρη πως θα εχεις πολυ καλα αποτελεσματα.....κι εγω ειχα δεκατα και τελικα ημουν εγκυος!!!αντε με το καλο να ακουσουμε τα ευχαριστα νεα σου.... υπομονη μεχρι την παρασκευη λοιπον.....

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου ειδατε 2 σακους??? πας για διδυμακια....πολυ χαιρομαι!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα....:D:D:D

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Κι εσύ με το καλο να καμαρώσεις το μωράκι σου!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Gemini, κάτι πήρε το μάτι μου για δίδυμα; Συγχαρητήρια βρε! Όλα καλά να σου πάνε. :-D

Ναι, ναι! Δύο είδαμε!!:-D:grin: Αλλά μόνο σάκους ακόμα.

Ευχαριστώ για τις ευχες!! Εσύ ακουσες καρδούλα?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εσεις σε ποια μερα του κυκλου σας, πηγατε για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα?

 

εμεις μαλλον θα παμε την πεμπτη η την παρασκευη που θα ειναι η 21μερα.... γινεται αυτο το πραγμα? ετυχε σε καμια κοπελα να παει πιο αργα για μεταφορα?

 

ο γιατρος απο χθες που μιλησαμε μου ειπε οτι τα ξεπαγωσαν στο εργαστηριο και θα τα αφησουνε να πανε για βλαστοκυστες...

 

ισως να ειναι αυτος ο λογος της καθυστερησης?

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα έχουμε υπέρηχο.

Με το καλό!! Φαντάζομαι θα ξετρελαθείς:P:p

 

κοριτσια εσεις σε ποια μερα του κυκλου σας, πηγατε για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα?

 

εμεις μαλλον θα παμε την πεμπτη η την παρασκευη που θα ειναι η 21μερα.... γινεται αυτο το πραγμα? ετυχε σε καμια κοπελα να παει πιο αργα για μεταφορα?

 

ο γιατρος απο χθες που μιλησαμε μου ειπε οτι τα ξεπαγωσαν στο εργαστηριο και θα τα αφησουνε να πανε για βλαστοκυστες...

 

ισως να ειναι αυτος ο λογος της καθυστερησης?

Δεν μπορώ να σου πω ακριβώς μέρα του κύκλου γιατί είχα κάνει ένεση καταστολής, όμως εμβρυομεταφορά έκανα 18 μέρες αφού άρχισα τα cyclacur. Κι εμένα αργά μου φαινόταν τότε αλλά όλα καλά πήγαν! Να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρο σου και καλή επιτυχία!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εσεις σε ποια μερα του κυκλου σας, πηγατε για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα?

 

εμεις μαλλον θα παμε την πεμπτη η την παρασκευη που θα ειναι η 21μερα.... γινεται αυτο το πραγμα? ετυχε σε καμια κοπελα να παει πιο αργα για μεταφορα?

 

ο γιατρος απο χθες που μιλησαμε μου ειπε οτι τα ξεπαγωσαν στο εργαστηριο και θα τα αφησουνε να πανε για βλαστοκυστες...

 

ισως να ειναι αυτος ο λογος της καθυστερησης?

 

εμένα μου τα έβαλαν 19η ημέρα του κύκλου...δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς...αυτοί ξέρουν καλύτερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...