Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Τα έχω δει αυτά, στην πραγματικότητα όμως είναι απογοητευτικά μικρά... :cry: Θα πάω Jumbo μια βόλτα μάλλον! Τι στο καλό... Δεν ζητάω και τίποτα περίεργο!

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαμά του Ωρίωνα, όταν λες Parisis εννοείς αυτό στην Ηρακλείου, στη Νέα Ιωνία; Πήγα κι εγώ εκεί προχτές νομίζοντας πως θα βρω υλικά για να φτιάξω τις μπομπονιέρες μόνη μου αλλά μου είπαν ότι δίνουν μόνο χονδρική (1000+ κομμάτια)! Είχε ωραί απράγματα αλλά μου φάνηκε ακριβή. Τρελάθηκα με τα ξύλινα μουσικά όργανα για παιδικές μνπομπονιέρες, αλλά δεν επιτρέπεται λέει να αγοράσω μόνο τις παιδικές από κει. Μου άρεσαν και τα μαρτυρικά του, αλλά μόνο αν πάρω μπομπονιέρες από κει θα μου πουλούσαν λέει και μαρτυρικά. Γενικά τα πήρα κι έφυγα...με άδεια χέρια. :evil::cry:

Παρεμπιπτόντως, έχει πετύχει καμία μαμά ξύλινα μουσικά όργανα σε καλή τιμή για να τα φτιάξω μπομπονιέρες;;;

 

Μπεσ το σιτε του πεσ μου για ποιους κωδικούς ενδιαφερεσαι. Είναι να παραγγειλω απο τον Παρίση αυτές τι μέρες.

.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω, τέλεια! Θα σου στείλω πμ! Χίλια ευχαριστώ!!!

 

καλα μην χαίρεσαι τόσο!!! Ο συγκεκριμένος εχει ανα κωδικό ελάχιστα τεμάχια. Θα δω να σου την συσκευασία και τις τιμές και αποφασιζεις.

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα είναι ξύπνιος ο μπέμπης μου και είναι τεχνικώς αδύνατον... :D

Το απόγευμα θα στους στείλω!

Ευχαριστώ για την καλή πρόθεση πάνω από όλα! :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι ξύπνιος ο μπέμπης μου και είναι τεχνικώς αδύνατον... :D

Το απόγευμα θα στους στείλω!

Ευχαριστώ για την καλή πρόθεση πάνω από όλα! :wink:

 

οποτε μπορέσεις :lol:

.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια ερώτηση¨Πήγα σε ένα ζαχαροπλαστείο και μου δείνει τα γλυκα της βάπτισης 1,20 το κομμάτι. Είναι καλή η τιμή;

 

Και εμένα τόσο μου είχαν πει! Είναι σε μέγεθος λίγο μεγαλύτερο από παστάκι ή κυπελάκι με ότι γλυκό θέλεις μέσα!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!!!!

 

Προχτες μου έστειλαν δείγματα από ένα κατάστημα στην Κρήτη που φτιάχνει γλυφιτζούρια και προσκλητήρια βάπτισης με ψηφιακές εκτυπώσεις. Το προσκλητήριο είναι τυπωμένο σε σοκολάτα Βελγίου - νοστιμότατη- αλλά το μέγεθος είναι λίγο μεγαλύτερο από πιστωτική κάρτα και μου φάνηκε λίγο μικό για το κουτί που θα το βάλω. Μου άρεσαν όμως πολύ κάτι μικρά σοκολατάκια ( Φ1cm) που είχαν εκτυπωμένη την φατσούλα του παιδιού και μπαίνει πάνω στο γλυκάκι που δίνουμε στην εκκλησία. Επίσης και τα γλυφιτζούρια ήταν ωραία με εκτυπωμένη την φωτό του μωρού ή άλλη ζωγραφιά που μπορεί να ταιριάζει με το θέμα της βάπτισης.

 

Αν σας ενδιαφέρει έστειλα ένα mail στο [email protected] και με εξυπηρέτησαν άμεσα και ευγενικά!!!!. Είπα να σας ενημερώσω μήπως και κάποια κοπέλα ενδιαφέται ......

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακουσει κοριτσια για μια αποθηκη στην Πετρου Ραλλη ρευμα προς Ταυρο με ειδη για μπομπονιερες και διακοσμητικα η οποια ειναι παρα πολυ βρωμικη και με πολυ σκονη παντου .Γνωριζει καμια σας που ακριβως ειναι ή καποιο τηλεφωνο???

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάω στο Nicolis και είδα ότι γράφετε διεύθυνση Πραξιτέλους και Σκουλενίου στην Αθήνα. Στο σάιτ του όμως αναφέρει διεύθυνση στη Μεταμόρφωση, που με βολεύει περισσότερο. Ξέρει καμιά μαμά αν ισχύει; Ή θα πάω και θα βρεθώ σε καμιά αποθήκη;;; :roll:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

soyzy καλησπερα.

Μην πας στην Μεταμορφωση γιατι εκει ειναι το εργοστασιο και δεν μπορεις να δεις τιποτα.θα σου πουνε να πας πραξιτελους και σκουλενιου.και εγω ετσι την πατησα.Πηγα Σαββατο και δεν ηταν κανεις και κανονισα να παω καθημερινη και ευτυχως πηρα τηλ και μου ειπαν να μην παω Μεταμορφωση αλλα κεντρο.ελπιζω να σε προλαβα......

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ px!

Το σήκωσαν τελικά το τηλέφωνο στη Μεταμόρφωση και με ενημέρωσαν σχετικά. Αλλά την πάτησα διαφορετικά! Άφησα χτες το απόγευμα τον μπέμπη στον άντρα μου και κατέβηκα κέντρο αλλά τα βρήκα όλα κλειστά!Άτλας, Ντίβα, Νικολις. όλα!!! Ένώ τα καταστήματα ήταν ανοιχτα. Τσάμπα ο κόπος! :cry: Στο Νικολις έγραφε ωράρι 9-5 καθημερινές. Δεν καταλαβαίνω... Άλλο ωράριο έχουν αυτά;;; Ως αποθήκες;

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευτυχώς που ενημερώσατε γιατί είχα σκοπό να κατέβω απόγευμα !!!Σάββατο λειτουργούν?? μήπως ξέρει κανείς το τηλ του diva που είναι στη λεωχάρους για να μάθω τι ώρες λειτουργούν?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι λειτουργούν και Σάββατα. Το τηλέφωνο δεν το έχω. Απλά να σου πω ότι πολλά καταστήματα θα είναι κλειστά Αύγουστο κάποιες μέρες. Γενικώς μην κάνεις τον κόπο ανδεν τηλεφωνήσεις να επιβεβαιώσεις ότι τα μαγαζιά που θες να δεις είναι ανοιχτα.

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που ενημερώσατε γιατί είχα σκοπό να κατέβω απόγευμα !!!Σάββατο λειτουργούν?? μήπως ξέρει κανείς το τηλ του diva που είναι στη λεωχάρους για να μάθω τι ώρες λειτουργούν?

 

ΤΗΛ 210 3249831

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

renik o nikolis είναι ανοικτός το σάββατο μέχρι τις 3.οο. Και το diva στην πραξιτέλους το ίδιο.Ήμουν το προηγούμενο σάββατο γι΄αυτο το ξέρω σίγουρα γι΄αυτα τα δυό.

Γενικά τις καθημερινές τα περισσότερα απο αυτά κλείνουν στις 4. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες στο adorex και ψώνισα για τις μπομπονιέρες της μικρής μου. Εχει απίστευτη ποικιλία και με εξυπηρέτησαν πάρα πολύ, παρότι ήμουν πολύ επιφυλακτική απ' όσα έχω διαβάσει εδώ. Ισως επειδή (προφανώς λόγω Αυγούστου) ήμουν η μοναδική πελάτισα. Εάν θέλετε να πάτε, μάλλον είναι εξαιρετική εποχή.

Πήρα βαζάκια με ποτ πουρι, τα οποία θα δέσω απ' έξω με δύχτι και στην κορδέλα θα κρεμάσω ένα κοχύλι. τώρα δεν μπορείτε να καταλάβετε (δεν εξηγώ κι εγώ καλά), αλλά όταν φτιάξω θα βάλω φωτο. Είμαι πάντως πολυ χαρούμενη. :lol::wink:

an1cCqX00001110MDAwODM1ZHwwMDAwMTExZGF8RWxlbmkgaXMgaGVyZSBmb3I.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ,

ΤΕΛΕΙΑ.

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ. ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΟΛΑ.

ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ, ΣΤΟΛΙΣΜΟ, ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ, ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠ' ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΝΕΙΡΙΚΑ.

ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ.

ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ.

line_flow_rose_beg_minie_time_1206158400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gifdev117prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσια. Μπορώ να πω πως οι ιδέες σας για βάπτιση μου έχουν δώσει ακριβώς τη βοήθεια που χρειαζόμουν για μαγαζιά κτλ. Βαπτίζω την Ελίνα μου 4/10!! (τόσο σύντομα) και πρέπει επειγόντως να φτιάξω προσκλητήρια μέσα σε μία εβδομάδα!! Του άντρα μου του αρέσει προσκλητήριο-κορνίζα και για να πω την αλήθεια μου αρέσει και μένα, έτσι όπως το έχω φανταστεί στο μυαλό μου.

Εχω βρει τα υλικά, εκτός από χαρτόνι-χαρτί. Μήπως ξέρει κάποια να μου πέι,πού θα βρω χαρτι οντουλέ, οικολογικό και γενικά χαρτόνια και χαρτιά παντός τύπου, στην Αθήνα?? :?:

Αύριο, Δευτέρα,πρέπει να πάω να αγοράσω τα υλικά και να στρωθώ στη δουλειά!! Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη :D

.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσια. Μπορώ να πω πως οι ιδέες σας για βάπτιση μου έχουν δώσει ακριβώς τη βοήθεια που χρειαζόμουν για μαγαζιά κτλ. Βαπτίζω την Ελίνα μου 4/10!! (τόσο σύντομα) και πρέπει επειγόντως να φτιάξω προσκλητήρια μέσα σε μία εβδομάδα!! Του άντρα μου του αρέσει προσκλητήριο-κορνίζα και για να πω την αλήθεια μου αρέσει και μένα, έτσι όπως το έχω φανταστεί στο μυαλό μου.

Εχω βρει τα υλικά, εκτός από χαρτόνι-χαρτί. Μήπως ξέρει κάποια να μου πέι,πού θα βρω χαρτι οντουλέ, οικολογικό και γενικά χαρτόνια και χαρτιά παντός τύπου, στην Αθήνα?? :?:

Αύριο, Δευτέρα,πρέπει να πάω να αγοράσω τα υλικά και να στρωθώ στη δουλειά!! Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη :D

 

Νομίζω ότι στον Διονυσόπουλο που είναι επί της Πραξιτέλους, θα βρεις τα πάντα και στις διαστάσεις που θέλεις!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...