Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Αυτό είναι το πρώτο μήνυμα που στέλνω. Έκανα την εγγραφή μου πρόσφατα. Θέλω την βοήθεια σας... ψάχνω για προσκλητήρια (σε πρώτη φάση) και μπομπονιέρες(σε δεύτερη φάση).Μέχρι στιγμής βρήκα προσκλητήρια με 2 ευρώ (περιλαμβάνονται ΦΠΑ+έξοδα τυπογραφείου) και μπομπονιέρες με 2,5 ευρώ. Θεωρώ ότι είναι υπερβολικές τιμές.Μπορείτε να βοηθήσετε; Ενδιαφέρομαι για Καλλιθέα και Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Αυτό είναι το πρώτο μήνυμα που στέλνω. Έκανα την εγγραφή μου πρόσφατα. Θέλω την βοήθεια σας... ψάχνω για προσκλητήρια (σε πρώτη φάση) και μπομπονιέρες(σε δεύτερη φάση).Μέχρι στιγμής βρήκα προσκλητήρια με 2 ευρώ (περιλαμβάνονται ΦΠΑ+έξοδα τυπογραφείου) και μπομπονιέρες με 2,5 ευρώ. Θεωρώ ότι είναι υπερβολικές τιμές.Μπορείτε να βοηθήσετε; Ενδιαφέρομαι για Καλλιθέα και Πειραιά.

Πειραιά έχει στην Νοταρά καταστήματα με προσκλητήρια και βαπτιστικά.Και έχει κ στην Βασιλέως Γεωργίου επώνυμης αλυσίδας αλλα με τσιμπημένες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Με το ιντερνετ εχεις το θεμα του απροσωπου...

 

Η προσωπική επαφη πιστευω ειναι καλυτερα και ακομη καλυτερα ειναι οσοι απο αυτους μπορουν να ερθουν σπιτι σου...

Εμενα προσωπικά αυτο με βολεψε απιστευτα με 2 μωρα και με δουλειά...

 

Φυσικά μου τους συστησαν φιλη μου που της εχω εμπιστοσυνη στο γουστο και μεσα σε 3 ραντεβου τα εκανε ΑΚΡΙΒΩΣ οπως τα ηθελα χωρις επιβαρυνση και μου ηρθαν και πιο οικονομικά αφου δεν πήγα ουτε μεχρι τη γωνια...

 

Δες και αυτη την περιπτωση

 

Αμα το ηξερα στο γαμο θα ειχα γλυτώσει πολλά λεφτά και καθολου σπασμενα νευρα

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Να μπεις στην ιστοσελιδα του www.narlis.gr ειναι τσεκαρισμενος απο πολλα κοριτσια εδω μεσα,και απο μενα, εχει ολα τα πραγματα που θα βρεις σε ολα τα μαγαζια στην πολη μας ,αλλα ποοοοοολυ φθηνοτερα!

Εγω πηρα απο εκει σχεδον τα παντα, πολυ οικονομικοτερα απο εδω και πηρα μπομπονιερα που εδω την εβρισκα με 3-4,5ευρω την πηρα με 1,45ευρω....

Αξιζει να το χαζεψεις!

Υπαρχει και το baptisis.gr

 

thanks!!!

ticker.php?pic=2gq8wseqyjitgphcgPxap2.png?IrlZdvqO
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ετσι οπως το κοβω με βέπω να καταληγω κι εγω στον Ναρλη

Πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι μετα τις15-2 θα εχει και νεα σχεδι σε προσκλητηρια και μπομπο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Βαφτίζω την μικρή μου τον Απρίλιο και πριν από λίγες μέρες πήγα στο MARRIAGE στο Ελληνικό (έίχα πάει και σε άλλα 2 καταστήματα). Έχει πολύ μεγάλη ποικιλία από ρουχαλάκια, μπομπονιέρες και γενικά ό,τι χρειαζόμαστε σε μία βάπτιση.

 

Ήταν όλα καλόγουστα.

 

Μέσα σε μία ώρα ευτυχώς είχα επιλέξει τα πάντα. Μπομπονιέρες θα φέρει κι άλλες τέλος Φεβρουαρίου. Αν και κατέληξα σε σχέδιο, θα πάω να δω και τις καινούργιες.

 

Από εξυπηρέτηση ήταν όλοι άψογοι και οι τιμές ήταν πάρα πολύ καλές! Και φυσικά κάνουνε κι εκπτώσεις! Μπορείτε να πάρετε μια ιδέα από το site τους

http://www.marriage.com.gr/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ ενδιαφερουσες προτασεις, αλλά τρομερη καχυποψια...ακομα και αν ο οποιοσδηποτε προσπαθει να κανει διαφημιση μια μεγαλη οικογενεια δεν ειναι εδω μεσα? Με ενοχλεί η ειρωνια και η αρνητικη διαθεση...

Καλη διαθεση να υπαρχει!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως η Ρομβης και τα στενακια της ειναι πραγματι θυσαυρος, καπου ειναι και ενα μαγαζακι ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ εχει ωραια πραγματακια ψιλοκαλες τιμες, λιγο εκνευριστικη υπαλληλο αλλα ποικιλια... Επισης εχει ωραια μαγαζακια η οδος Ανθεων στα Ανω Πατήσια αν δεν κανω λαθος και πολλα ανθοπωλεια για στολισμο κλπ που μπορεις να αγορασεις λουλουδια, να αγορασεις μος (1,0-1,50 ευρω σε διαφορα σχηματα και να κανεις μια τελεια συνθεση...απο στολισμο κολυμπηθρας μεχρι τραπεζια κλπ και τερστια αποκλιση στο κοστος ενος ετοιμου στολισμου...

Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψη μου η διαφήμιση είναι αναπόφευκτη....οπότε ρίξτε μία ματιά στην edit admin που έχει ανανεώσει και την ιστοσελίδα της και έχει πολλά καινούργια

πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψη μου η διαφήμιση είναι αναπόφευκτη....οπότε ρίξτε μία ματιά στην ..........που έχει ανανεώσει και την ιστοσελίδα της και έχει πολλά καινούργια

πράγματα.

 

Σιγουρα η διαφήμιση ειναι αναπόφευκτη!

αλλα όχι να μας πασάρεις ως νεο μελος το πρωτο σου μηνημα να αφορά την ενημέρωση μας για ενα μαγαζι....και οχι με την τοσο πλουσια θεματολογια του φορουμ μας που αφορά τα παιδια και τους γονεις....

Αυτο δειχνει δολο και ειναι εσκεμμένο!!!

Κοινώς γράφτηκες μονο και μονο για να μας πεις για το μαγαζι σου....!

Εχετε ζορια ε? εμ...με τετοιες τιμες....σας αποφευγουν σαν τις κατσαριδες οι καταναλωτές!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερουσες προτασεις, αλλά τρομερη καχυποψια...ακομα και αν ο οποιοσδηποτε προσπαθει να κανει διαφημιση μια μεγαλη οικογενεια δεν ειναι εδω μεσα? Με ενοχλεί η ειρωνια και η αρνητικη διαθεση...

Καλη διαθεση να υπαρχει!!!!!!!!!!!

 

Το να γραφτει κάποιος σαν μελος εικονικά μονο και μονο για να διαφημισει το μαγαζι του ή το τσαρδι του αντιτίθεται στους κανονισμους αυτου του φορουμ που ολοι συμφωνουμε οτι θα τηρούμε αν θελουμε να ειμαστε μελη του!! Επισης δειχνει δολο και κουτοπονηρια.....απέναντι σε εμας τους ανίδεους προβατα καταναλωτες.....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!!

 

δε ξέρω αν αυτό που θα ρωτήσω υπόκειται σε αυτό το τόπικ γιατί δε ψάχνω ακριβώς κατάστημα...

θα θελα να μάθω αν γνωρίζετε στοιχεία ανθρώπων με σταντ για παγωτά για έξω απ την εκκλησία. όχι μεγάλα αυτοκίνητα/φορτηγάκια που μοιράζουν γλυκά, αλλά τους στολισμένους πάγκους στυλ παλιού παγωτατζή.

 

ευχαριστώ

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια!!! βρηκα ενα καταπληκτικο μαγαζι, ολα τα ρουχα ειναι χειροποιητα, θα παω σημερα κ θα σας πω εντυπωσεις δειτε το σιτε εχει κ τιμες ... το πρωτο φορεμα θα παρει η νονα στην μπεμπα,, :)

 

http://www.zachary.gr/uk/index.php

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!

 

δε ξέρω αν αυτό που θα ρωτήσω υπόκειται σε αυτό το τόπικ γιατί δε ψάχνω ακριβώς κατάστημα...

θα θελα να μάθω αν γνωρίζετε στοιχεία ανθρώπων με σταντ για παγωτά για έξω απ την εκκλησία. όχι μεγάλα αυτοκίνητα/φορτηγάκια που μοιράζουν γλυκά, αλλά τους στολισμένους πάγκους στυλ παλιού παγωτατζή.

 

ευχαριστώ

 

 

http://www.anakatosoures.gr/products8.php?wh=1〈=1&the1id=10&the2id=35&the3id=38&theid=38&open1=10&open2=35&open3=38

 

κανε αναζητηση κ στο google βγαζεο πολλους! :-)

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα η διαφήμιση ειναι αναπόφευκτη!

αλλα όχι να μας πασάρεις ως νεο μελος το πρωτο σου μηνημα να αφορά την ενημέρωση μας για ενα μαγαζι....και οχι με την τοσο πλουσια θεματολογια του φορουμ μας που αφορά τα παιδια και τους γονεις....

Αυτο δειχνει δολο και ειναι εσκεμμένο!!!

Κοινώς γράφτηκες μονο και μονο για να μας πεις για το μαγαζι σου....!

Εχετε ζορια ε? εμ...με τετοιες τιμες....σας αποφευγουν σαν τις κατσαριδες οι καταναλωτές!!!

 

 

Τι να πω, ισως προκειται για μια πολυ ικανοποιημένη πελατισσα... η αληθεια ειναι πως καθε αναρτηση ειναι και μια αναφορα στο συγκεκριμενο καταστημα... κ΄επειδη οντως εχει ωραια πραγματακια και ποικιλια θα ηταν πιο εντιμο αν επικοινωνουσε με τους υπευθυνους του φορουμ ωστε να βαλει μια διαφημιση ή να γνωστοποιησει την ιδιοτητα της στην εταιρεια και να μας προτεινει να ριξουμε μια ματια απλα και ξεκαθαρα... anywhy καλη καρδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, είπα μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποια ένα τέτοιο κέρασμα, για να δω κατευθείαν κάτι συγκεκριμένο, για εντυπώσεις και τιμές. και πάλι ευχαριστώ!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, ισως προκειται για μια πολυ ικανοποιημένη πελατισσα... η αληθεια ειναι πως καθε αναρτηση ειναι και μια αναφορα στο συγκεκριμενο καταστημα... κ΄επειδη οντως εχει ωραια πραγματακια και ποικιλια θα ηταν πιο εντιμο αν επικοινωνουσε με τους υπευθυνους του φορουμ ωστε να βαλει μια διαφημιση ή να γνωστοποιησει την ιδιοτητα της στην εταιρεια και να μας προτεινει να ριξουμε μια ματια απλα και ξεκαθαρα... anywhy καλη καρδιά!!!

 

Και μονο αυτο αρκει για να καταλάβεις με τι σκοπό γράφτηκε!

Δεν λεω οτι έκανε το εγκλημα του αιώνα....απλά το φορουμ εχει κανόνες, οταν εγγράφεσαι οφειλεις να τους ακολουθεις πρωτον και δευτερον δειχνει κουτοπονηρια να γραφεται ο οποιοσδήποτε και να νομιζει οτι επειδη θα το γραψει εμεις σαν πρόβατα θα παμε και θα του κάνουμε σεφτε....

 

Link to comment
Share on other sites

Και μονο αυτο αρκει για να καταλάβεις με τι σκοπό γράφτηκε!

Δεν λεω οτι έκανε το εγκλημα του αιώνα....απλά το φορουμ εχει κανόνες, οταν εγγράφεσαι οφειλεις να τους ακολουθεις πρωτον και δευτερον δειχνει κουτοπονηρια να γραφεται ο οποιοσδήποτε και να νομιζει οτι επειδη θα το γραψει εμεις σαν πρόβατα θα παμε και θα του κάνουμε σεφτε....

 

Ακριβώς έτσι είναι! Απο τη στιγμή που επιλέγουμε να συμμετέχουμε στο φόρουμ αυτό, πρέπει να σεβόμαστε & τους κανόνες του! Και μιλάω με προσωπική πικρία καθώς εμένα μου "διέγραψαν" ολόκληρο τόπικ καθώς θεωρήθηκε οτι αποσκοπούσε σε προσωπικό κέρδος & παρ' ότι εξακολουθώ να έχω διαφωνίες, δεν ήθελα να κάνω κατάχρηση του φορουμ! Έτσι, το δέχτηκα! Βέβαια καλό θα ήταν να ισχύουν οι ίδιοι κανόνες για όλους! Τεσπά, δεν θέλω να επεκταθώ γιατί είμαι εκτός θέματος!

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι έτσι και αλλιώς το συγκεκριμένο θέμα δημιουργήθηκε με σκοπό την διαφήμιση οπότε δεν υπάρχει λόγος για κακεντρεχή σχόλια κορίτσια!έτσι και αλλιώς ο δρόμος από την ιστοσελίδα μέχρι τελικά να παραγγείλει κανείς κάτι είναι μεγάλος....και δεν νομίζω ότι θεωρεί κανείς τους καταναλωτές πρόβατα δεν σας πούλησα κάτι απλά σας πρότεινα να δείτε...και τελικά αν οι διαχειριστές αυτού του forum θεωρούν οτι παραβιάζω τους κανόνες ας διαγράψουν τις δημοσιεύσεις μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κακεντρεχή δεν ήταν τα σχολια μου.....

Ηταν "αγανακτισμένα" γιατι σε ενα ολοκληρο φορουμ με θεματολογια τα παιδια την οικογένεια και τους γονεις τα πρωτα δημοσιευματα καποιων νεων μελών απο το πρωτο τους ποστ ειναι η αναφορά σε ενα μαγαζι και στις υπηρεσιες του!

Αυτο ειναι διαφήμιση και μονο..καθαροτατη!

 

Οποιος χρειάζεται διαφήμιση μπορει να μιλησει με τους υπευθυνους του φορουμ και να πληρώσει και να αναρτήσει διαφήμιση στις σελιδους του φορουμ δεξια και αριστερά!

 

Το θεμα δεν δημιουργήθηκε με στοχο την διαφήμιση...δημιουργηθηκε με στοχο την ανταλλαγη πληροφοριών για μαγαζια που εχουμε επισκεφθει , ή εχουμε αγοράσει απο εκει κατι κοινώς για ανταλλαγη πληροφοριών!!!

 

Και οταν έρχεται ο οποιοσδήποτε και με δολο σκεπτόμενος εγγράφεται και παριστάνει ευχαριστημένο πελάτη/μαμά ή οτιδήποτε άλλο για να μας πασάρει ενα κατάστημα ε τοτε ναι πιστευω οτι ειναι γελοιο το ολο θεμα!

Δεν αλλάζω τιποτα στις τοποθετήσεις μου και εξακολουθω να θεωρρώ οτι αυτα γινονται με δολο και κουτοπονηριά απο μερους τους!!

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!

 

δε ξέρω αν αυτό που θα ρωτήσω υπόκειται σε αυτό το τόπικ γιατί δε ψάχνω ακριβώς κατάστημα...

θα θελα να μάθω αν γνωρίζετε στοιχεία ανθρώπων με σταντ για παγωτά για έξω απ την εκκλησία. όχι μεγάλα αυτοκίνητα/φορτηγάκια που μοιράζουν γλυκά, αλλά τους στολισμένους πάγκους στυλ παλιού παγωτατζή.

 

ευχαριστώ

 

Γραψε στο google ... παραδοσίακός παγωτατζής και θα σου βγάλει - απλά το είχα ψαξει στην βαπτιση του μικρού μου- δεν είναι και πολύ φθηνο παέι γύρω στα 1,80 με 2,00 το τεμάχιο.

 

Αν βρω τις σημειώσεις μου θα σου γράψω note

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...