Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ προς Ναρλή κινούμαι (λόγω και των καλών σχολίων σας). Θα έχω θέμα "αερόστατο" και τη μόνη μπομπονιέρα που βρήκα πάνω στο θέμα την έχει ο Ναρλής. Αύριο θα πάρω τηλ. να δω αν έχει κομμάτια και ίσως και να τις παραγγείλω για σιγουριά, αν και ακόμα δεν έχουμε κλείσει ημ/νια βάπτισης. Η μπομπονιέρα είναι αυτή....

http://www.narlis.gr/cat/bobonieres_barcode.pdf

67d6bea5bf.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Απευθύνομαι σε όσες έχουν τις παιδικές τσάντες- ζωάκια της samsonite. Χωράνε τα πράγματα μιας βάπτισης(για την πασχαλίτσα ενδιαφέρομαι) ώστε να την έχουμε αντί κουτιού βαπτιστικών?

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω όλη την σειρά πασχαλίτσα, το μεγάλο τρόλλευ, το μικρό τρόλευ, το μεγάλο σακ βουαγιάζ, το μικρό σακ βουαγιάζ και την μεγάλη σάκα για τους όμους όπου βάζω πια τα πράγματά της για τις βόλτες μας. Στο μεγάλο σακ βουαγίαζ χωράνε αλλά θα διπλωθούνε αρκετά...... όχι απλωτά! Αν θυμάμαι καλά , τις πετσέτες,τα εσώρουχα,τα ρούχα,τα παπούτσια,το λάδι το σαπούνι το πετσετάκι....αυτά δεν είναι?Ίσως να έπαιρνες καλύτερα το μεγάλο τρόλλευ? Εκεί σιγουρα χωράνε και όμορφα διπλωμένα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοείται ότι θα πάρω το πιο μεγάλο μα τώρα πήρα στα alouette και μου είπαν ότι δεν φέρνουν πια την πασχαλίτσα!!!!!!!!!!!! Εσύ όλα τα πήρες απο κει kalamaraki? Στο e shop του valitsa.gr την έχει ακόμα! H κοπέλα στα alouette είπε ότι είναι παλιό σχέδιο...ξέρει κανείς που να το βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από valitsa.gr την πήρα (το μεγάλο τρόλλει-πασχαλίτσα) προχθές. Είχα ζητήσει τιγράκι και με πήρε και μου είπε ότι μόλις την απέσυρε η εταιρία, γι αυτό κ πήρα πασχαλίτσα (που ήταν και η αρχική μου επιλογή)

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι θα πάρω το πιο μεγάλο μα τώρα πήρα στα alouette και μου είπαν ότι δεν φέρνουν πια την πασχαλίτσα!!!!!!!!!!!! Εσύ όλα τα πήρες απο κει kalamaraki? Στο e shop του valitsa.gr την έχει ακόμα! H κοπέλα στα alouette είπε ότι είναι παλιό σχέδιο...ξέρει κανείς που να το βρώ?

 

είχα σκοπό να τα πάρω από τα σαιτ που είπε η Ραβ αλλά βρέθηκα στον Χόντο για αλλαγή καποιων δώρων και είδα ότι τα έχει όλα τα σχεδια και με μια μικρή διαφορά στην τιμή κατά 1-3ευρώ, και εκείνη την μερα μου είπε ότι έχουν επιπρόσθετη έκπτωση -20% ε....τα πήρα όλα από εκεί! Δεν χάνεις κατι να ρωτήσεις τηλεφωνικά τον χοντο!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή δεν έχω ξαναψωνίσει από το valitsa.gr είναι εντάξει? πλήρωσες με πιστωτική ή αντικαταβολή? πόσες μέρες έκανε? Θα πάρω και στον χοντο κι οτι βολέψει...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι σωστό να χαλάμε ένα θέμα, πήγαινε στο topic με τις αγορές, στο θέμα "αγορές μέσω internet e-shops" που γραφω αναλυτικά. Με αντικαταβολή πληρώνω πάντα όταν υπάρχει αυτή η δυνατότητα

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Αυτός ο Ναρλής έχει κατάστημα μόνο στην Καβάλα. Τόσες κοπέλες ψωνίσαμε μέσω ίντερνετ, δεν είναι τίποτα. Άλλωστε έχει και τις διαστάσεις οπότε μπορείς εύκολα να έχεις πλήρη εικόνα. Και αν έχεις κ άλλες απορίες είμαι βέβαιη πως αν πάρεις τηλ θα σου τις λύσουν.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο προβληματισμός μου δεν είναι η αγορά γενικά μέσω Internet έχω κάνει τέτοιες αγορές αλλά για πράγματα που αφορούσαν εμένα.

 

Τώρα ο προβληματιμσός μου είναι ότι θα κάνω παραγγελία για μπομπονιέρες που θα είναι και αρκετές χωρίς να έχω δει πραγματικά αυτό που θα αγοράσω αν ανταποκρίνεται στην ποιότητα που φαίνεται σε έναν κατάλογο. Από εμπειρία γνωρίζω ότι πολλές φορές απέχουν δυστυχώς αρκετά τα αντικείμενα στην φωτογραφία από την πραγματικότητα και εάν κάτι τέτοιο συμβεί δεν θα έχω την δυνατότητα να κάνω κάτι άλλο.

 

Γενικά θέλω να έχω δει το προίόν πριν το αγοράσω ίσως είναι ιδιοτροπία μου αυτή.:roll:

 

Εσείς γενικά είμαστε ευχαριστημένες από τα προϊόντα που παραλάβατε ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας μανούλες!! είμαι σχετικά καινούργια μανούλα. Διαβάζω το forum σας από πριν ακόμα γεννήσω και βρίσκω απαντήσεις για πολλά θέματα!!! Η μικρή μου είναι 6 μηνών και σκεφτομαστε να την βαφτισουμε την ανοιξη. μπορείτε να μου πείτε καταστήματα με βαφτιστικά μοντέρνα αλλά και οικονομικά στη Θεσ/κη??? και διάβασα οτι μιλάτε για το Ναρλή στην Καβάλα. βοηθείστε με please γιατί ζω στην περιφέρεια και είναι δύσκολο να ταξιδεύω συνέχεια και αυτός είναι ο λόγος που κάνω τις περισσότερες αγορές μου για την μικρή από το internet.:? ευχαριστώ

ticker.php?pic=2gq8wseqyjitgphcgPxap2.png?IrlZdvqO
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

:-( δεν εχω κάνει αγορά αλλα μια φίλη που πήρε μπομπονιέρες μέσω internet το μετάωιωσε

Ο προβληματισμός μου δεν είναι η αγορά γενικά μέσω Internet έχω κάνει τέτοιες αγορές αλλά για πράγματα που αφορούσαν εμένα.

 

Τώρα ο προβληματιμσός μου είναι ότι θα κάνω παραγγελία για μπομπονιέρες που θα είναι και αρκετές χωρίς να έχω δει πραγματικά αυτό που θα αγοράσω αν ανταποκρίνεται στην ποιότητα που φαίνεται σε έναν κατάλογο. Από εμπειρία γνωρίζω ότι πολλές φορές απέχουν δυστυχώς αρκετά τα αντικείμενα στην φωτογραφία από την πραγματικότητα και εάν κάτι τέτοιο συμβεί δεν θα έχω την δυνατότητα να κάνω κάτι άλλο.

 

Γενικά θέλω να έχω δει το προίόν πριν το αγοράσω ίσως είναι ιδιοτροπία μου αυτή.:roll:

 

Εσείς γενικά είμαστε ευχαριστημένες από τα προϊόντα που παραλάβατε ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοπελες, καλη χρονια, θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας. ψαχνω στο ιντερνετ σε πολλα καταστηματα για τη βαπτιση της λυδιας, φορεμα και τα συναφη σε φουξια-λαχανι. εχετε υποψη σας κανενα site?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανούλες!! είμαι σχετικά καινούργια μανούλα. Διαβάζω το forum σας από πριν ακόμα γεννήσω και βρίσκω απαντήσεις για πολλά θέματα!!! Η μικρή μου είναι 6 μηνών και σκεφτομαστε να την βαφτισουμε την ανοιξη. μπορείτε να μου πείτε καταστήματα με βαφτιστικά μοντέρνα αλλά και οικονομικά στη Θεσ/κη??? και διάβασα οτι μιλάτε για το Ναρλή στην Καβάλα. βοηθείστε με please γιατί ζω στην περιφέρεια και είναι δύσκολο να ταξιδεύω συνέχεια και αυτός είναι ο λόγος που κάνω τις περισσότερες αγορές μου για την μικρή από το internet.:? ευχαριστώ

 

Να μπεις στην ιστοσελιδα του http://www.narlis.gr ειναι τσεκαρισμενος απο πολλα κοριτσια εδω μεσα,και απο μενα, εχει ολα τα πραγματα που θα βρεις σε ολα τα μαγαζια στην πολη μας ,αλλα ποοοοοολυ φθηνοτερα!

Εγω πηρα απο εκει σχεδον τα παντα, πολυ οικονομικοτερα απο εδω και πηρα μπομπονιερα που εδω την εβρισκα με 3-4,5ευρω την πηρα με 1,45ευρω....

Αξιζει να το χαζεψεις!

Υπαρχει και το baptisis.gr

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...