Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Την διαφημιση που την ειδες?

 

Οι τιμες για απολυμανσεις εχουν πεσει παρα πολυ, εγω βρηκα συνεργειο με κατω απο 30 ευρω, δε νομιζω οτι αυτο θεωρειτε σταξιμο ;)

 

Βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις ανθρωπων που μεχρι και μονοι τους θα κατσουν να κουρευτουν στον καθρεφτη για να μη πληρωσουν το κουρεμα :rolleyes:

αυτο ειναι αλλο θεμα για συζητηση

 

συνέχισε μπορείς καλύτερα!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ FORUM ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΑΘΑΙΝΩ Μ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΛΕΑ ΕΝΤΟΜΑ!!!!!!! ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ GEL ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!!! ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ!!!!!! Η ΛΥΣΗ ΤΟΥ GEL ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΝΕΣΗ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι ειναι η saxpa ε, σορρυ saxpa χτες σε ειχα περασει για αντρα :oops:

 

Πιστευω οτι οντως δε χρειαζεστε καποιον ειδικο σε αυτο το το φορουμ, επειδη τα ξερετε ολα απο μονες σας!

 

Και οντως δεν επρεπε να ειχα αναφερθει σε κωμμωτηρια, χτυπησα ευαισθητο σημειο

 

Stamatopoulos, το forum απευθύνεται σε γονείς, με σκοπό την ανταλλαγή απόψεων & εμπειριών. Δεν προσπαθούμε να προωθήσουμε επαγγελματικές υπηρεσίες με πλάγιο τρόπο αποκρύπτοντας την επαγγελματική μας ταυτότητα. Για να κάνει κάποιος διαφήμιση απευθύνεται στη διαχείριση του forum.

Φυσικά και δε τα ξέρουμε όλα. Ενίοτε όμως, καταλαβαίνουμε πότε υποτιμούν την αντίληψη μας. Αναφορικά με την ειρωνία σας, δε τίθεται θέμα απάντησης- να΄στε καλά και καλές δουλειές! :)

Link to comment
Share on other sites

max -force η γολιαθ για μέσα στην κουζίνα και γενικότερα στο σπιτι σε σημεια μη προσβάσιμα από παιδιά , καθαρίστριες κτλ.και icon σε συνδυασμό με k-othrine στους εξωτερικους χωρουςκαι δεν θα μείνει τίποτα. όλα αυτά βεβαία με όλα τα απαραίτητα μετρά ασφαλείας γάντια μάσκες κτλ.και καλο αερισμό του σπιτιού μετα τον ψεκασμό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φυσιολογικό είναι. Καλό είναι σε σημεία που μπορείς , να μην τις μαζέψεις. Τρώει η μια την άλλη και σκοτώνονται. Σε λίγες μέρες δε θα ξαναδείς κατσαρίδα. :rolleyes:

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια φέτος το καλοκαίρι στο πατρικό μου είχαμε τρομερό πρόβλημα με τις κατσαρίδες. Όπως είχα ξαναπεί παλιότερα ρίχναμε αρχές ιουνίου το assist στις λεκάνες και το φάρμακο αυτό μείωνε σε μεγάλο βαθμό τις κατσαρίδες αφού πήγαινε κατευθείαν στον βόθρο...Το αγοράζαμε απο μαγαζί με γεωπονικά....

 

Φέτος όμως παρότι είχαμε ρίξει το Πάσχα...με το που πήγαμε για διακοπές τον Ιούλιο εμφανίστηκαν.....είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ όσο το μικρό δαχτυλάκι είναι μόνο το κυρίως σώμα (μπλιάχχχ)....δεν μπορώ ούτε να τις βλέπω....εντομεταξύ οι κακούργες μπαίνουν απο το τζάκι, απο τα κεραμίδια ή απο το μπάνιο...αλλιώς δεν εξηγείται....να φανταστείτε ότι ένα βράδυ μια που πετούσε στην βεράντα ήρθε και κάθησε πάνω στον κουνιάδο μου...μετά απο 10 μέρες και αφού σκοτώναμε κάθε βράδυ 2 ή 3 μέσα στο σπίτι, φωνάξαμε απολύμανση...ήρθε και ψέκασε έξω όλους τους χώρους, κεραμίδια (μπήκε μια απο την κεραμοσκεπή μια μέρα), τοίχους, λουλούδια και άνοιξε και τον βόθρο...

 

Ξαφνικά όλοι ηρεμήσαμε και είπαμε τέλος, εγώ όμως πάντα ψέκαζα την βεράντα γύρω - γύρω γιατί είχα τον φόβο και απο το πρώτο βράδυ μια μπήκε απο το τζάκι μέσα στο σπίτι...εκεί φρικάραμε!!!

 

Μετά απο πολύ ψάξιμο διαπιστώσαμε ότι αν και σε εμάς λόγω απολύμανσης είχαν σχεδόν εξαφανιστεί, οι έπισκέπτριες που είχαμε ήταν απο το γειτονικό σπίτι, το οποίο είναι ετοιμόροπο, βρώμικο πολύ και με βόθρο που σπάνια τον αδειάζουν (το λέω αυτό διότι το καλοκαίρι όλο και κάποια μυρωδιά μας ερχόταν)...οπότε όπως καταλάβατε το πρόβλημα ακόμα παραμένει σε εμάς και την ησυχία μου την έχω βρει μόνο με το teza που ψεκάζω το πρωί όταν φέυγουμε για θάλασσα κάτω απο τα κρεβάτια, μέσα στο τζάκι, στην βεράντα και στην σοφίτα....όταν γυρνάμε έχει φύγει εντελώς η μυρωδιά και αν τυχόν το βράδυ μπεί καμία μέσα την βρίσκω το πρωί πεθαμένη.

 

Πάντως κορίτσια οι δικές μας είναι αηδιαστικές, τεράστιες, γκαζιάρες, ιπτάμενες και με ένα απλό ψέκασμα πάνω τους δεν πέφτουν ξερές, θέλουν ποσότητα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κορίτσια σας καταλαβαίνω απόλυτα.... ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ οι απαίσιες ξανθιές κατσαρίδες που δεν ψοφάν με ΤΙΠΟΤΑ ακι πλυθαίνονται με πολύ πολύ γρήγορους ρυθμούς.......... Βασικά αν ήταν μόνο ζουζούνια ίσως και να μην προβληματιζόμασταν αλλά δυστυχώς προκαλούν φοβερές ασθένειες στον ανθρώπινο οργανισμό... Θέλω να ξέρετε ότι έχω δοκομάσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΠΤ... η λύση όμως βρέθηκε όταν η γειτόνισσα αγόρασε σκυλάκι!!!!!! Ναι, ναι το ξέρω σας φαίνεται απίστευτο αλλά είανι αληθινό τουλάχιστον στη δική μου περίπτωσαρα. Σύμφωνα με τη λογική μου κατέληξα στο συμπέρασμα ότι το σκυλάκι κινείται διαρκώς μέσα στο σπίτι ακόμα και όταν λείπουν τα αφεντικά και λόγω της κίνησης οι απαίσιες μετοίκησαν γι' αλλού.... Μακάρι να χω δίκαιο και να μην τις δω μπροστά μου ξαφνικά γιατί θα καταλήξω να φύγω εγώ:mad::mad: Εύχομαι να βρείτε και σεις λύση γρήγορα και όποια από σας μπορεί ακι αντέχει ας πάρει ένα σκυλάκι.....σπιτάκι θέλουν κι αυτά.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

σας παρακαλω μανουλες και μπαμπαδες τα φωτα σας...εδω και καιρο βρισκω στο ντουλαπι κατω απο το νιπτηρα μικρα κυλινδρικα πραγματακια τα οποια αρχικα νομιζα οτι ηταν κομματακια ξυλου απο τα ντουλαπιια η τον παγκο ομως αυξηθηκαν αρκετα αυτα και αρχισα να υποπτευομαι ποντικο...αν και δεν υπαρχει τρυπα καπου στο ντουλαπι(περα απο τις σωληνωσεις) εβαλα τον αντρα μου να ψαξει εκει μεσα και ανακαλυψε μια τεραστια κατσαριδα...κανει η κατσαριδα τετοια περιττωματα????τον εβαλα να τα καθαρισει ολα με χλωρινη και να κλεισει τις σωληνωσεις με σιλικονη!!

το μεγαλο μου θεμα ειναι οτι εκει ειχα το μπιτονι με το λαδι....πρεπει να το πεταξω το λαδακι τωρα ? η δεν εχει θεμα???? το στομιο της τρομπας που ειχα για να αντλω το λαδι το ειχα κλειστο με αλουμινοχαρτο...εχει λετε επηρρεαστει το λαδι μεσα? υπαρχει περιπτωση να εχει τρυπωσει εκει μεσα κατσαριδα??? ο αντρας μου με λεει υπερβολικη αλλα σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας...

Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλω μανουλες και μπαμπαδες τα φωτα σας...εδω και καιρο βρισκω στο ντουλαπι κατω απο το νιπτηρα μικρα κυλινδρικα πραγματακια τα οποια αρχικα νομιζα οτι ηταν κομματακια ξυλου απο τα ντουλαπιια η τον παγκο ομως αυξηθηκαν αρκετα αυτα και αρχισα να υποπτευομαι ποντικο...αν και δεν υπαρχει τρυπα καπου στο ντουλαπι(περα απο τις σωληνωσεις) εβαλα τον αντρα μου να ψαξει εκει μεσα και ανακαλυψε μια τεραστια κατσαριδα...κανει η κατσαριδα τετοια περιττωματα????τον εβαλα να τα καθαρισει ολα με χλωρινη και να κλεισει τις σωληνωσεις με σιλικονη!!

το μεγαλο μου θεμα ειναι οτι εκει ειχα το μπιτονι με το λαδι....πρεπει να το πεταξω το λαδακι τωρα ? η δεν εχει θεμα???? το στομιο της τρομπας που ειχα για να αντλω το λαδι το ειχα κλειστο με αλουμινοχαρτο...εχει λετε επηρρεαστει το λαδι μεσα? υπαρχει περιπτωση να εχει τρυπωσει εκει μεσα κατσαριδα??? ο αντρας μου με λεει υπερβολικη αλλα σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας...

 

 

Στη θέση σου απλά θα άλλαζα τρόμπα, μήπως και περπάτησε εκεί πάνω. Επίσης, θα καθάριζα πολύ πολύ καλά (με κάποιο απολυμαντικό) τον τενεκέ. Δεν νομίζω ΄τοι χρειάζεται κάτι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με emmaki. Όσο για τα μικρά κυλινδρικά πραγματάκια που λες, όντως είναι περιττώματα κατσαρίδας...

Καθάρισε καλά και να παρατηρείς συχνά το ντουλάπι γιατί ίσως υπάρχουν κι άλλες...

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια, κι εμείς έχουμε δυστυχώς πρόβλημα με τις κατσαρίδες. Είναι γενικό το πρόβλημα στην περιοχή και η πολυκατοικία μας είναι παλιά οπότε καταλαβαίνετε.

Πέρυσι κάναμε απολύμανση και μια βδομάδα μετά ξαναβρίσκαμε κατσαρίδες.

Έχει κάποια από εσάς να μου προτείνει κάποια πολύ καλή δοκιμασμένη εταιρεία απολύμανσης; Κάθε πότε γίνονται οι απολυμάνσεις;

Αχ είναι το μόνιμό μου άγχος αυτό, κάθε χρόνο όταν καλοκαιριάζει. Πέρυσι ήθελα να βάλω τα κλάμματα πια και δεν έβλεπα τον καιρό να χειμωνιάσει να ησυχάσουμε. Είμαι και άμαθη γιατί στο πατρικό μου δεν είχα δει ποτέ ούτε ζωγραφιστή. Και τώρα να τις βρίσκω συνεχώς μέσα στο σπίτι... Δεν αντέχω να ξαναπεράσω τα ίδια με πέρυσι. Παρακαλώ πολύ για τη βοήθειά σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια, κι εμείς έχουμε δυστυχώς πρόβλημα με τις κατσαρίδες. Είναι γενικό το πρόβλημα στην περιοχή και η πολυκατοικία μας είναι παλιά οπότε καταλαβαίνετε.

Πέρυσι κάναμε απολύμανση και μια βδομάδα μετά ξαναβρίσκαμε κατσαρίδες.

Έχει κάποια από εσάς να μου προτείνει κάποια πολύ καλή δοκιμασμένη εταιρεία απολύμανσης; Κάθε πότε γίνονται οι απολυμάνσεις;

Αχ είναι το μόνιμό μου άγχος αυτό, κάθε χρόνο όταν καλοκαιριάζει. Πέρυσι ήθελα να βάλω τα κλάμματα πια και δεν έβλεπα τον καιρό να χειμωνιάσει να ησυχάσουμε. Είμαι και άμαθη γιατί στο πατρικό μου δεν είχα δει ποτέ ούτε ζωγραφιστή. Και τώρα να τις βρίσκω συνεχώς μέσα στο σπίτι... Δεν αντέχω να ξαναπεράσω τα ίδια με πέρυσι. Παρακαλώ πολύ για τη βοήθειά σας!

 

Βασικα μετα την απολυμανση παλι θα δεις!Και καποιες μερες μετα σταματανε.Στο λεω γιατι περυσι μετακομισαμε σε ενα τελειο σπιτι σχεδον ονειρικο αλλα με το που ειδα κατσαριδα φρικαρα.Εκανα απολυμανση αλλα επειδη ειχε σοβαρο προβλημα ολη η πολυκατοικια οι διπλανοι και γενικα απο πανω κατω κλπ δεν εκαναν ερχοντουσαν και σε εμενα καποιες μερες αλλα μετα πεθαιναν.Ρωτησα αυτον που μου την εκανε γιατι ειχα παλι μετα και μου ειπε οτι ηταν αυτες που ειχε ηδη μεσα το σπιτι.Μετα απο λιγες μερες εβρισκα λιγα πτωματα και μετα τελος.Οποτε λογικο μου φαινεται που εχεις.Επισης θελει καθε χρονο

lo5lp3.pngtumhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Πέρυσι από άνοιξη μέχρι Σεπτέμβρη κάναμε 3 φορές...Κι όμως εκεί...

Μια φορά ξύπνησα στον ύπνο μου γιατί κάτι με γαργάλαγε στα χείλη και ήταν κατσαρίδα. Έριξα μια τσιρίδα μέχρι τη Λαμία. ΜΠΛΙΑΧ!!!!

Και το σπίτι πεντακάθαρο, πουθενά φαγητά εκτεθιμένα, τα σκουπίδια τα κατεβάζουμε κάθε βράδυ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Παναγια μου εγω μικρη θυμαμαι εμενα σε ενα σπιτι της κακιας ωρας και επειδη κοιμαμαι τοσο βαθεια μια ζωη γενικα δεν καταλαβαινω τιποτα που λες εκει που κοιμομουν σηκωνομαι απο το κρεβατι αρχιζω να ουρλιαζω και μετα απο 2 δευτερολεπτα κυριολεκτικα ανεβαινει μια πανω στο κρεβατι απο τα διπλα πως ανεβηκε ακομα απορω και σε χρονο dt παιρνω παντοφλα και ξεκιναω στο στρωμα πανω χαχαχα καλη φαση αλλα απορησα πως το ενιωσα πριν ανεβει.Να κλεινεις τις τρυπες απο τη μπανιερα νεροχυτη νιπτηρα και αυτη στο πατωμα στο μπανιο.Και απο εκει μπαινουνε τωρα που μολις εκανες και θα εχεις.

lo5lp3.pngtumhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παναγίτσα μου!

Εσύ τις κυνηγάς κιόλας, είσαι θαρραλέα! Εγώ βάζω τον άντρα μου! (τιμωρία του επειδή δε θέλει να μετακομίσουμε :) )

Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Τα σιφώνια, ναι, τα κλείνουμε. Ας ελπίσουμε φέτος να μην είναι τόσο έντονο το πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Πέρυσι από άνοιξη μέχρι Σεπτέμβρη κάναμε 3 φορές...Κι όμως εκεί...

Μια φορά ξύπνησα στον ύπνο μου γιατί κάτι με γαργάλαγε στα χείλη και ήταν κατσαρίδα. Έριξα μια τσιρίδα μέχρι τη Λαμία. ΜΠΛΙΑΧ!!!!

Και το σπίτι πεντακάθαρο, πουθενά φαγητά εκτεθιμένα, τα σκουπίδια τα κατεβάζουμε κάθε βράδυ κλπ.

 

 

Τι λες τώρα ; :shock:Θα είχα πάθει καρδιακή προσβολή! Τις σιχαίνομαι τόσο πολύ βρε παιδιά, αυτές και τις τεράστιες ακρίδες:shock:.

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πετάνε κιόλας οι σιχαμένες :evil:

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Παναγίτσα μου!

Εσύ τις κυνηγάς κιόλας, είσαι θαρραλέα! Εγώ βάζω τον άντρα μου! (τιμωρία του επειδή δε θέλει να μετακομίσουμε :) )

Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Τα σιφώνια, ναι, τα κλείνουμε. Ας ελπίσουμε φέτος να μην είναι τόσο έντονο το πρόβλημα....

 

 

χαχαχαχα εμενα χαμπαρι δεν τις πηρε οταν μετακομιασαμε!Μεσα στον υπνο μου ναι αλλιως προσπαθω να τις στριμωξω πρωτα αλλα ειναι γρηγορες οι ατιμες χαχαχα καλα που το θυμησες ειναι και καιρος να κανω τωρα.περασε ο χρονος και θα ερθουν και απο εδω βολτα!

Ελπιζω να σου εκανε και στα μπαλκονια και εξω απο την πορτα σου γιατι ενω δεν ειχα ουτε μια σπιτι βλεπω μια γουμαρινη στο διαδρομο 2 μετρα απο την πορτα μου και λεω ωραια αλλα φυσικα δεν μπηκε.Οι αλλοι πως ζουνε διπλα μου δεν ξερω και απορω.Αηδια!

lo5lp3.pngtumhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παναγίτσα μου!

Εσύ τις κυνηγάς κιόλας, είσαι θαρραλέα! Εγώ βάζω τον άντρα μου! (τιμωρία του επειδή δε θέλει να μετακομίσουμε :) )

Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Τα σιφώνια, ναι, τα κλείνουμε. Ας ελπίσουμε φέτος να μην είναι τόσο έντονο το πρόβλημα....

 

 

Και εγώ βάζω τις φωνές και ο άντρας μου τις εξολοθρεύει. Δεν τολμώ ούτε να τις πατήσω. :?

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

παθούσα και εγώ στο χωριό που πάμε το καλοκαίρι...τώρα που ανοίγει ο καιρός θα μας επισκεφτούν...εμείς εκεί έχουμε βόθρους οπότε καταλαβαίνετε τι γίνετε, αλλά κυρίως εμφανίζονται απο την δίπλα πολυκατοικία που είναι παλιά και ο βόθρος τους μισάνοιχτος και προβληματικός.....εμάς είναι τεράστιες και πετάνεε και έρχονται απο έξω....δεν τολμώ να αφήσω παράθυρο ανοιχτό αν είμαστε στην αυλή και επίσης μου έχουν εμφανιστεί και απο το τζάκι παρότι το εσωτερικό καπάκι είναι κλειστό το καλοκαίρι....πέρσυ κάναμε απολύμανση αλλά μετά απο μια εβδομάδα εμφανίστηκαν πάλι...όχι πολλές καμία δυο, αλλά και μόνο που τις βλέπεις φρικάρεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...