Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μετα την εμβρυομεταφορα, και τωρα???????


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τανια, ξέρεις ότι χρειαζόμαστε χρόνο για το ξεπεράσουμε και εκτός από χρόνο χρειαζόμαστε και πολύ δύναμη για να προχωρήσουμε. Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο και πολύ νωρίς αλλά προσπάθησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια. αποφασισαμε να κανουμε χαρτια για υιοθεσια, απο σεπτεμβριο θα ξανακανω προσπαθεια εξωσωματικης, ομως θα καταθεσω και χαρτια και οποιο ερθει πρωτο η και τα δυο μαζι...

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites

tania σου ευχομαι το Σεπτεμβριο να πανε όλα καλα και να μην χρειαστείς την υιοθεσία,παρόλο που εγω επειδη είμαι πολυ υπερ της υιοθεσιας σου εύχομαι να πετυχει η προσπάθεια σου αλλα και με το καλο να πανε καλα τα χαρτια της υιοθεσιας και να παρεις και ένα παιδάκι καρδιας....

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια. αποφασισαμε να κανουμε χαρτια για υιοθεσια, απο σεπτεμβριο θα ξανακανω προσπαθεια εξωσωματικης, ομως θα καταθεσω και χαρτια και οποιο ερθει πρωτο η και τα δυο μαζι...

 

αυτο ειναι πραγματικα πολυ γλυκο και ομορφο.το να παρεις ενα παιδι το οποιο βιολογικα δεν ειναι δικο σου και να το αγαπησεις, να το μεγαλωσεις, να το στηριξεις ,να εισαι διπλα του και να το νιωσεις δικο σου στην ψυχη σου ειναι για μενα το μεγαλυτερο λειτουργημα!!!!!εγω κοπελα μου σου ευχομαι να πετυχουν και τα δυο και απο σεμπτεμβρη να εισαι μητερα δυο παιδιων!!!!!!!ολα να πανε καλα στην ζωη σου απο εδω και περα!!!!

XBQNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τάνια μου κι εγώ συμφωνώ απόλυτα με την Georgiach και ότι δώσει ο Θεός πρώτο. Κι εμένα είχε περάσει από το μυαλό μου η υιοθεσία σε περίπτωση που δεν τα καταφέρουμε με την εξωσωματική, αλλά δυστυχώς ο σύζυγός μου το έχει απορρίψει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια. αποφασισαμε να κανουμε χαρτια για υιοθεσια, απο σεπτεμβριο θα ξανακανω προσπαθεια εξωσωματικης, ομως θα καταθεσω και χαρτια και οποιο ερθει πρωτο η και τα δυο μαζι...

 

Λυπάμαι που ήρθαν έτσι τα πράγματα με την εξωσωματική σου. Αλλά, όσο κοινότυπο κι αν ακούγεται αυτό που θα πω, σημασία έχει να έχεις την υγεία σου κι εσύ κι ο άντρας σου. Σου βγάζω το καπέλο, κοπέλα μου, διάβασα την περίπτωσή σου κι ο αγώνας που έχεις κάνει για να γίνεις μανούλα είναι αξιέπαινος. Εύχομαι να ανταμοιφθούν πολύ σύντομα οι κόποι σου.Όσον αφορά την υιοθεσία και την νέα προσπάθεια για εξωσωμ. εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία ΚΑΙ στα δύο! Η υιοθεσία, είναι πραγματικά θεάρεστο έργο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια μου. τα σχεδια αλλαξαν. σεπτεμβρη παω να αφαιρεσω θυροειδη,απο γεναρη λογικα θα μπορω να κανω προσπαθει εξωσωματικης και αν δεν πιασει βουρρρρρ για υιοθεσια. θα ετοιμασω οτι χαρτια χρειαζονται θα τα καταθεσω και μετα θα κανω αλλη μια και αν δεν!!! τα παραταω και ασχολουμαι μονο με υιοθεσια. ε μα!!!!!!!!!!! μια ζωη στερουμαστε για τις εξωσωματικες και εχουμε δωσει μια περιουσια!!!!!!!!!

οι 10 εξωσωματικες ειναι το οριο μου, μη πω οτι το εχω ξεπερασει κιολας!!!

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...