Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σε ποιον μοίαζουν τα παιδιά μας?


evoulita

Recommended Posts

Κουκλάρα η κόρη σου και κλώνος σου...δεν το συζητάμε!

Κι εμένα ο Ραφαήλ κλώνος του μπαμπά του είναι! Όχι, που λένε πως τ' αγόρια μοιάζουν στη μαμά τους! Εκτός απο κάποια στοιχεία του χαρακτήρα μου και το @#$*@% το μεταλλαγμένο το γονίδιο, που του προκάλεσε την αναιμία του, δεν μου έχει πάρει τίποτα μα τίποτα!

Για να καταλάβετε οι γενετιστές είχαν πάθει σοκ! Μου είχαν πει οτι ούτε με κλωνοποίηση τέτοιο αποτέλεσμα... :lol::lol::lol: Αλλά δεν με πειράζει γιατί είναι και οι δυο ΚΟΥΚΛΟΙ !

Τώρα το μπεμπέ θα περιμένετε λίγο για να σας πω τίνος μοιάζει...:) Πάντως, αν είναι κοριτσάκι προτιμώ να πάρει απο το σοι μου γιατί αλλιώς θα είναι ίδιο η πεθερά μου και ...δεν ξέρω πώς θα αντιμετωπίσω ένα τέτοιο ενδεχόμενο!!!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ZAIRA,κουκλαρες και οι 2 ειστε.

κι εγω νομιζω οτι εσενα μοιαζει η κορακλα σου

εμενα ο δικος μου μοιαζει τον μπαμπα μας απο μενα πηρε τα

νευρα και την προσωπικοτητα σιγουρα,και μου αρεσει πολυ αυτο

γιατι εδω που τα λεμε ειμαι πιο δυναμικη και πιο

κοινωνικη απο τον συζυγο. :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα πω αν μου μοιαζουν τα παιδια μου.....................ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.................μα τσαμπα κοπος 9 μηνες? τοσα τους εδωσα κι αυτα να πανε να μοιασουν αλλου? c007.gif

Τώρα τί θές; εεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;

Μή τα πάρω...και τα δύο παιδιά σε εσένα μοιάζουν και επίσης μοιάζουν πολύ μεταξύ τους.

 

Εμένα ο γιός ίιιιιιιιιδιος ο μπαμπάς...μόνο το χρώμα στα μάτια μου έχει πάρει(πράσινα)

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα πω αν μου μοιαζουν τα παιδια μου.....................ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.................μα τσαμπα κοπος 9 μηνες? τοσα τους εδωσα κι αυτα να πανε να μοιασουν αλλου? c007.gif

Τώρα τί θές; εεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;

Μή τα πάρω...και τα δύο παιδιά σε εσένα μοιάζουν και επίσης μοιάζουν πολύ μεταξύ τους.

 

Εμένα ο γιός ίιιιιιιιιδιος ο μπαμπάς...μόνο το χρώμα στα μάτια μου έχει πάρει(πράσινα)

 

 

κυριακη μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.....αλλα μαλλον κανεις λλλλαθος...... :cool:

 

 

όσο για τον γιο σου πιστευω οτι σου μοιαζει :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Και μια και το άνοιξα εγω το θέμα θα σας βάλω φωτογραφίες και τα συμπεράσματα δικά σας!

 

 

καλέ ίδιες είστε!!!!μέχρι και τις βλεφαρίδες σου έχει πάρει. κούκλες και οι δύο!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η κορούλα μου είναι ολόιδια ο άντρας μου. Τόσο που ο καλός μου μου λέει να κάνουμε τεστ DNA για να δούμε ...αν είμαι η μητέρα της:lol::lol::lol: Δεν υπάρχει άνθρωπος που να την βλέπει και να μην σχολιάζει πόσο μοιάζει η μικρή στον μπαμπά της! Τι να πω, ελπίζω η δεύτερη κορούλα μου να πάρει από εμένα.

Qep5p3.pngrWtbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και μια και το άνοιξα εγω το θέμα θα σας βάλω φωτογραφίες και τα συμπεράσματα δικά σας!

η μαμά στα νιάτα της!

2.jpg

1-1.jpg

η κόρη

DSC01521.jpg

A1.jpg

DSC01549.jpg

5.jpg

και η μαμα τώρα!

eyhmikri.jpg

 

Τι κούκλες μαμά και κόρη !!!! Είσαστε ίδιες !!!

Εμένα η ζουζούνα μου είναι ίδια ο μπαμπας της, καρμπόν.

Εχω το πιο γλυκό κουνελάκι

It7lp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα!!! Εγω παντως νομιζω οτι ο αντρας μου εκανε το παιδι με αλλη γυναικα... :P

 

Το ιδιο λεει και η γυναικα μου λες να το λεει για να γλυτωσει το dna?:mrgreen:

Στις 26/2/2010 ηρθε στην ζωη ο γιοκας μου! Στις 11/4/2011 ηρθε και η κορουλα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Ίδια ο μπαμπάς και λίγο από τον πεθερό, όμως αφού τον διάλεξα για σύντροφο της ζωής μου τον θεωρώ κούκλο, άρα δεν με πειράζει καθόλου.

Το πιο μακρύ ταξίδι μου εσύ

η νύχτα εσύ το όνειρο της μέρας

μικρή πατρίδα σώμα μου κι αρχή

η γη μου εσύ ανάσα μου κι αέρας

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...