Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξέρει κανείς να μου πεί για εξωσωματική στο Έλενα ;;


Recommended Posts

Για σας!Ειμαι μανουλια εδω κ 4μηνες της μικρης μου Αννα!!!Την περιμεναμε πολα χρονια...Ξεκινησα εξωσοματικη 17.05.2014 με τον κ.Παπαριστειδη....να τον εχει ο Θεος καλα για να βοηθαει και αλλα ζευγαρια να απακτησουν το δικοτους Αγγελουδη....εμεινα εγκυος με τη προτη,στη συνεχεια μου βρηκε θρομβοφιλια-ευτιχως Παναγια μου που με εβαλε να κανω αυτες της εξετασης-ξεκινησα ενεσης για να μπορεσω να κρατησω το μωρο και μετα απο 37βδομαδες κυηση με ξεγεννησε και μου χαρισε το πιο ομορφο πλασματακη του κοσμου.Τον ευχαρηστω μεσα απο την καρδια μου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 205
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα σας.Σκεφτομαι την επομενη εξωσωματικη να την κανω στο Ελενα.θα ηθελα να μαθω πια ειναι η διαδικασια που πρεπει να ακολουθησω, πιος ειναι ο χρονος αναμονης για να ξεκινησει η διαδικασια, ποσα χρηματα παιρνουν και αν εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο γιατρο.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ.;););););)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
καλημερα!πριν απο 4 μηνες εκανα εξωσωματικη στο ελενα και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη!!τωρα σκεφτομαι για αρεταιειο..δεν ειναι δωρεαν με το ικα?στο ελενα δεν πληρωσαμε τιποτα..γιατι σου ζητησε 2500?δημοσιο νοσοκομειο δεν ειναι?

 

Κοριτσαρα κόβουν ταρίφα στα.ο Αρεταιειο ....στο Έλενα εγώ κατεληξα με τον γαββαρη..ποιον είχες εσύ Έλενα;

..

url]<a href=http://lbdf.lilypie.com/BB4np2.png' alt='BB4np2.png'>
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα τι βοήθεια σας. Έχω κάνει είδη τρεις εξωσωματικες σε ιδιωτικό η πρώτη με επιτυχία . Την τελευταία την έκανα τώρα στις 27 Ιουνίου και μπορώ να κάνω άλλη μία έχω περάσει επιτροπή . Λόγω χρημάτων σκέφτομαι να πάω σε δημόσιο αυτή τη φορά αλλά δεν ξέρω που . Στο Έλενα ή στο Αλεξάνδρας? Βοηθήστε αν μπορείτε. Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Έκλεισα ραντεβου στο Έλενα με παπαριστειδη αρχές Οκτώβρη θα σας πω εντυπώσεις όταν θα έχω. Για το οικονομικό μου ειπαν οτι ειναι δωρεάν και χρεώνουν μονο την μικρόγονιμοποίηση και κατάψυξη.

Γενικως έχω καταλήξει στο όταν μια κοπέλα μείνει έγκυος θεοποιεί τον γιατρο της και όταν αποτυγχάνει χάνεται η εμπιστοσύνη. Το ίδιο ισχύει και για μενα. Ψάχνω να βρω τι δεν πήγε καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα τι βοήθεια σας. Έχω κάνει είδη τρεις εξωσωματικες σε ιδιωτικό η πρώτη με επιτυχία . Την τελευταία την έκανα τώρα στις 27 Ιουνίου και μπορώ να κάνω άλλη μία έχω περάσει επιτροπή . Λόγω χρημάτων σκέφτομαι να πάω σε δημόσιο αυτή τη φορά αλλά δεν ξέρω που . Στο Έλενα ή στο Αλεξάνδρας? Βοηθήστε αν μπορείτε. Σας ευχαριστώ πολύ.

 

Κορίτσια ήθελα επίσης να ρωτήσω κάτι που διάβασα οτι στο Αλεξανρας δεν κανουν ναρκωση στην ωολυψια ξερετε αν ισχύει αυτό? και αν στο ελενα κανουν?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΛΥΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟΒΑΛΑ)ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ......ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΡΙΣΤΕΙΔΗ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΙ ΠΛΗΡΩΣΕΣ κτλπ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.....

ΠΡΟΣ ΜΑΡΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Θα σου δώσω εγώ τις πληροφορίες μιας και έχω πρόσφατη την επίσκεψη μου εκεί. Λοιπόν οι προσπάθεια γίνεται όσο άμεσα θέλεις αρκεί να μην πέφτει 20 Δεκέμβρη με αρχές Γενάρη που έχουν άδειες διακοπές κλπ, αρκεί φυσικά να έχεις τα φάρμακα.

Το πρώτο ραντεβού με τον παπαριστ. Που αναφέρεις μου το έκλεισαν δυο εβδομάδες μετά από την στιγμή που πήγα εκεί. Γενικώς με προέτρεψαν να με δει ένας από τους άλλους δυο γιατρούς, αλλά δεν το δέχτηκα γιατί δεν είχα ακούσει κάτι γι αυτούς. Η vtevi από εδώ έκανε τώρα την προσπάθεια της και είναι πολύ ευχαριστημένη από τον Γαβαρη.

Οικονομικά για εμένα που είμαι δημόσιος υπάλληλος και έχω την έγκριση της επιτροπής για δεύτερη προσπάθεια θα μου έρθει δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσω μόνο την μικρογονομοποιηση 200 και νομίζω 150 αν μας μείνουν έμβρυα για κατάψυξη. Αστείες τιμές...... Σε σχέση με αυτά που ζητάνε έξω φυσικά.

Ξέρω ότι το Αλεξάνδρα έχει εξειδικευμένο τμήμα το κάθε έξιν αποβολών που ίσως να έπρεπε να πας μια βόλτα από εκεί. Με την λογική ότι ταιριάζει μάλλον καλύτερα στην περίπτωση σου. Στο τμήμα εξωσωματικής πάντως του Αλεξάνδρα που πήγα εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη.

Ο παπαριστ. Σαν ανθρωπος μου φάνηκε ολίγον απότομος, αλλά είδα μεγάλη ουρά και εμπειρία. Εγώ δηλαδή σκέφτομαι να συνεχίσω μαζί του.

Ότι χρειαστείς ξανά ρωτάς.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

τα φάρμακα της εξωσωματικής τα έχω ιδιωτικά, έχω κάνει 3 ραντεβού στο Έλενας για να φτιαχτεί ο φάκελος και τελικά ξεκινάω πρωτόκολλο μετά τις 31/12 λόγω εορτών αλλά με έχει προβληματίσει το γεγονός ότι δεν μου έχουν κάνει ούτε ένα κολπικό υπέρηχο. Δηλαδή ξεκινάω χωρίς να ξέρουν αν π.χ. έχω κάποια κύστη...οι ιδιωτικοί γιατροί αντί για χειραψία μου κάνανε υπέρηχο και τώρα τπτ:confused: Γενικά αναρωτιέμαι μήπως λόγω μεγάλης προσέλευσης δεν αφιερώνονται στην κάθε γυναίκα όσο θα έπρεπε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πληρώσω μόνο την μικρογονομοποιηση 200 και νομίζω 150 αν μας μείνουν έμβρυα για κατάψυξη. Αστείες τιμές...... Σε σχέση με αυτά που ζητάνε έξω φυσικά.

Ξέρω ότι το Αλεξάνδρα έχει εξειδικευμένο τμήμα το κάθε έξιν αποβολών που ίσως να έπρεπε να πας μια βόλτα από εκεί. Με την λογική ότι ταιριάζει μάλλον καλύτερα στην περίπτωση σου. Στο τμήμα εξωσωματικής πάντως του Αλεξάνδρα που πήγα εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη.

Ο παπαριστ. Σαν ανθρωπος μου φάνηκε ολίγον απότομος, αλλά είδα μεγάλη ουρά και εμπειρία. Εγώ δηλαδή σκέφτομαι να συνεχίσω μαζί του.

Ότι χρειαστείς ξανά ρωτάς.

 

εμένα με ενημέρωσαν από το λογιστήριο ότι με το ταμείο μου το κόστος είναι 550ευρώ, 200ευρώ η ωοληψία + 200 ευρώ η εμβρυομεταφορά + 150ευρώ η μικρογονιμοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τα φάρμακα της εξωσωματικής τα έχω ιδιωτικά, έχω κάνει 3 ραντεβού στο Έλενας για να φτιαχτεί ο φάκελος και τελικά ξεκινάω πρωτόκολλο μετά τις 31/12 λόγω εορτών αλλά με έχει προβληματίσει το γεγονός ότι δεν μου έχουν κάνει ούτε ένα κολπικό υπέρηχο. Δηλαδή ξεκινάω χωρίς να ξέρουν αν π.χ. έχω κάποια κύστη...οι ιδιωτικοί γιατροί αντί για χειραψία μου κάνανε υπέρηχο και τώρα τπτ:confused: Γενικά αναρωτιέμαι μήπως λόγω μεγάλης προσέλευσης δεν αφιερώνονται στην κάθε γυναίκα όσο θα έπρεπε?

 

Έχεις απόλυτο δίκιο για τον υπέρηχο. Και εμένα με χάλασε πολυ αυτό....

Αλλα είχα υπέρηχο απο την προηγούμενη προσπάθεια είπα και στον γιατρό τι μου έλεγαν οι άλλοι ιδιωτικοί και έτσι κάπως θορυβήθηκε και με έστειλε για υπερηχουστερογραφια. Σαφώς δεν σου αφιερώνεται ογιατρος, αλλα ούτε και στο ιδιωτικό. Απλά επειδή εκεί ειναι χοντρό το χρήμα κάνουν ότι αφιερώνονται.....:roll:

Όταν πηγές για επίσκεψη τι παράβολο έκοψες? αυτό με το ταμείο σου και τα 400 ευρώ με προβλημάτισε. Τι ταμείο έχεις? εγώ όταν ρώτησα την μαία μου ειπε δωρεάν εκτός αν θέλω κατάψυξη και μικρογονομοποιηση.

 

Δηλαδή αν ήθελες 31 Νοέμβρη να ξεκινήσεις δεν θα το δέχονταν?

Τι πρωτόκολλο σου έδωςαν και ποια φαρμακα. Για να δω αν εξατομοικευουν σε κάθε γυναίκα ή ειναι τυφλοσούρτης.

Εγώ ήθελα να ξεκινήσω 6 Δεκέμβρη που αδιαθετώ κοντό πρωτόκολλο, λες να μου το αρνηθούν?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, εκανα και εγω προσφατα εξωσωματική στο Ελενα και με την πρωτη ηταν επιτυχημένη. Με την Καντι τα εχουμε ξαναπεί. Το κριτήριο για να πληρωσετε στο Έλενα ειναι εάν έχετε περάσει επιτροπή ή όχι. Εαν έχετε το χαρτι της επιτροπής τότε Καντι πληρώνεις μόνο μικρογονιμοποιηση και κατάψυξη εάν δεν το έχεις πληρώνεις το ποσό που λέει η think positive. Για τον υπέρηχο ισχύει, εάν θες κάτι εκει πρέπει να το ζητήσεις. Εγω είχα κάνει όλες τις εξετάσεις πριν παω οπότε δεν χρειάστηκε να μου κάνουν.

zl9Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο για τον υπέρηχο. Και εμένα με χάλασε πολυ αυτό....

Αλλα είχα υπέρηχο απο την προηγούμενη προσπάθεια είπα και στον γιατρό τι μου έλεγαν οι άλλοι ιδιωτικοί και έτσι κάπως θορυβήθηκε και με έστειλε για υπερηχουστερογραφια. Σαφώς δεν σου αφιερώνεται ογιατρος, αλλα ούτε και στο ιδιωτικό. Απλά επειδή εκεί ειναι χοντρό το χρήμα κάνουν ότι αφιερώνονται.....:roll:

Όταν πηγές για επίσκεψη τι παράβολο έκοψες? αυτό με το ταμείο σου και τα 400 ευρώ με προβλημάτισε. Τι ταμείο έχεις? εγώ όταν ρώτησα την μαία μου ειπε δωρεάν εκτός αν θέλω κατάψυξη και μικρογονομοποιηση.

 

Δηλαδή αν ήθελες 31 Νοέμβρη να ξεκινήσεις δεν θα το δέχονταν?

Τι πρωτόκολλο σου έδωςαν και ποια φαρμακα. Για να δω αν εξατομοικευουν σε κάθε γυναίκα ή ειναι τυφλοσούρτης.

Εγώ ήθελα να ξεκινήσω 6 Δεκέμβρη που αδιαθετώ κοντό πρωτόκολλο, λες να μου το αρνηθούν?

 

Καλημέρα Κάντι,

το ταμείο μου είναι ΙΚΑ και το παράβολο μου ήταν μηδενικό. Έχω την απόφαση της επιτροπής για 2 προσπάθειες αλλά αυτή ισχύει για τα φάρμακα δεν νομίζω ότι καλύπτει την διαδικασία...too good to be true εντελώς δωρεάν:o μακάρι!! ρώτησα τις μαίες για το κόστος και μου είπαν πήγαινε στο λογιστήριο να σε ενημερώσουν αλλά θα ξαναπάω στο λογιστήριο με την απόφαση της επιτροπής μήπως και αλλάζει κάτι όπως λέει η Phillia. Όσον αφορά το πρωτόκολλο κι εγώ βραχύ θα εφαρμόσω cyclacur 2 λευκά, menopur 75 και gonal 250 και λόγω Χριστουγέννων θα πρέπει η τελευταία περίοδος να είναι 4/12 αλλιώς μετά τις 31/12. Σκέφτομαι να έχω και έναν ιδιώτη γιατρό για 2η γνώμη ίσως νιώθω πιο ασφαλής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κάντι,

το ταμείο μου είναι ΙΚΑ και το παράβολο μου ήταν μηδενικό. Έχω την απόφαση της επιτροπής για 2 προσπάθειες αλλά αυτή ισχύει για τα φάρμακα δεν νομίζω ότι καλύπτει την διαδικασία...too good to be true εντελώς δωρεάν:o μακάρι!! ρώτησα τις μαίες για το κόστος και μου είπαν πήγαινε στο λογιστήριο να σε ενημερώσουν αλλά θα ξαναπάω στο λογιστήριο με την απόφαση της επιτροπής μήπως και αλλάζει κάτι όπως λέει η Phillia. Όσον αφορά το πρωτόκολλο κι εγώ βραχύ θα εφαρμόσω cyclacur 2 λευκά, menopur 75 και gonal 250 και λόγω Χριστουγέννων θα πρέπει η τελευταία περίοδος να είναι 4/12 αλλιώς μετά τις 31/12. Σκέφτομαι να έχω και έναν ιδιώτη γιατρό για 2η γνώμη ίσως νιώθω πιο ασφαλής.

 

Καλημέρα γλυκεία μου και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου. Επείδη και εγώ εχώ κάνει επαφή με το Ελένα και θα ξεκινησω εκεί την 1η μου προσπάθεια θα συμφωνήσω με τα κορίτσια όσον αφορά το κόστος γιατί και εμένα τα ίδια μου είπαν. Μήπως η επιτροπή σου έχει εγκρίνει φάρμακα που καλύπτουν σπερματέγχυση και όχι εξωσωματική? Μόνο αυτό μπορώ να φαντάστω για να σου είπαν τόσα χρήματα. Πάντως να το ξαναρωτήσεις. Σε φιλώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Κάντι,

το ταμείο μου είναι ΙΚΑ και το παράβολο μου ήταν μηδενικό. Έχω την απόφαση της επιτροπής για 2 προσπάθειες αλλά αυτή ισχύει για τα φάρμακα δεν νομίζω ότι καλύπτει την διαδικασία...too good to be true εντελώς δωρεάν:o μακάρι!! ρώτησα τις μαίες για το κόστος και μου είπαν πήγαινε στο λογιστήριο να σε ενημερώσουν αλλά θα ξαναπάω στο λογιστήριο με την απόφαση της επιτροπής μήπως και αλλάζει κάτι όπως λέει η Phillia. Όσον αφορά το πρωτόκολλο κι εγώ βραχύ θα εφαρμόσω cyclacur 2 λευκά, menopur 75 και gonal 250 και λόγω Χριστουγέννων θα πρέπει η τελευταία περίοδος να είναι 4/12 αλλιώς μετά τις 31/12. Σκέφτομαι να έχω και έναν ιδιώτη γιατρό για 2η γνώμη ίσως νιώθω πιο ασφαλής.

 

Σκατουλες! Αποκλείεται να αδιαθετησω πριν τις 6 Δεκέμβρη.... Πάει και αυτός ο μήνας! Έχω ραντεβού μαζί τους στις 3 να δω τι θα μου πούνε.

Και σε μένα βραχύ και τα ίδια απο φαρμακα....

Μην το κανεις αυτό με τον ιδιώτη θα μπερδευτείς άσχημα. Αν σου λέει αλλα απο το δημόσιο μετά τι θα κανεις? άποψη μου, τους ακολουθείς σε ότι κι αν σου πούνε κι αν δεν πετύχεις θα ξέρεις που δεν πήγε καλά για την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκεία μου και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου. Επείδη και εγώ εχώ κάνει επαφή με το Ελένα και θα ξεκινησω εκεί την 1η μου προσπάθεια θα συμφωνήσω με τα κορίτσια όσον αφορά το κόστος γιατί και εμένα τα ίδια μου είπαν. Μήπως η επιτροπή σου έχει εγκρίνει φάρμακα που καλύπτουν σπερματέγχυση και όχι εξωσωματική? Μόνο αυτό μπορώ να φαντάστω για να σου είπαν τόσα χρήματα. Πάντως να το ξαναρωτήσεις. Σε φιλώ!!!

 

καλή μου Dimitroula μου ανοίγεις ορίζοντες!!!! μάλλον από το λογιστήριο θα μου δώσανε τιμή ιδιώτη, χωρίς ταμείο να υποθέσω και χωρίς επιτροπή??? αν πληρώσω μόνο μικρογονιμοποίηση θα κάνουμε πάρτι με τον άντρα μου!!! σε ευχαριστώ πολύ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια....

Εγώ είμαι από τις τυχερες που ή επιτροπή εγκρίνει μόνο φάρμακα κ όχι εξωσωματική...

Πήγα στο Έλενα έκανα την προσπάθεια μου...κ ΠΛΗΡΩΣΑ 200 για ωοληψια κ 200 για εμβριομεταφορα κ ,150 εμβρυολογο....

Τα κορίτσια που εγκρίνονται από το ΙΚΑ κανονικά κ για ivf πληρώνουν μόνο τον εμβρυολογο...

Αν κ θα την πω την αλήθεια μου έδωσα 200 στον γιατρο....

url]<a href=http://lbdf.lilypie.com/BB4np2.png' alt='BB4np2.png'>
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑ!!!

ξεκινήσατε την προσπάθεια σας Dimitroulaa - Κάντι?

εγώ περίμενα να ανοίξει το τμήμα μετά τις γιορτές και τι ωραία συγχρονίστηκε και η περίοδος μου αλλά δυστυχώς έχουν πρόβλημα με τον βιολόγο:shock:και δεν μπορώ να ξεκινήσω:oops:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑ!!!

ξεκινήσατε την προσπάθεια σας Dimitroulaa - Κάντι?

εγώ περίμενα να ανοίξει το τμήμα μετά τις γιορτές και τι ωραία συγχρονίστηκε και η περίοδος μου αλλά δυστυχώς έχουν πρόβλημα με τον βιολόγο:shock:και δεν μπορώ να ξεκινήσω:oops:

 

Χρόνια πολλα!

Κανεις πλάκα???

Περιμένω περίοδο στις 8 Ιανουαρίου και ξεκινάω φαρμακα.... Χάπια και ενέσεις...

Δεν θα έπρεπε να με ειδοποιήσουν??? να μην αρχίσω???

Τι πρόβλημα υπάρχει με τον βιολόγο?

Και τι σου είπαν?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑ!!!

ξεκινήσατε την προσπάθεια σας Dimitroulaa - Κάντι?

εγώ περίμενα να ανοίξει το τμήμα μετά τις γιορτές και τι ωραία συγχρονίστηκε και η περίοδος μου αλλά δυστυχώς έχουν πρόβλημα με τον βιολόγο:shock:και δεν μπορώ να ξεκινήσω:oops:

 

Καλημέρα και καλή χρονια!!! Εγώ ξεκινάω τέλος Ιανουαρίου, γύρω στις 29-30. Τι πρόβλημα υπάρχει με τον βιολόγο? Τι σου είπαν ακριβώς??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονια!!! Εγώ ξεκινάω τέλος Ιανουαρίου, γύρω στις 29-30. Τι πρόβλημα υπάρχει με τον βιολόγο? Τι σου είπαν ακριβώς??

 

ότι είναι άρρωστος...αλλά δε νομίζω ότι σε πιάνει αυτό γιατί πας για τέλος του μήνα

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ τι θα κάνεις? Πότε θα ξεκινήσεις?

 

Συγνώμη ο βιολόγος ειναι ένας???

Δηλαδή αν όντως αρρωστήσει ή κάτι του συμβεί θα πάει τζάμπα η προσπάθεια μας?

Δεν σας κρύβω ότι αγχώθηκα......

Θα περιμένω τώρα να αδιαθετησω και να τους τηλεφωνήσω. Αλλα αν πέσει Σαββατοκύριακο θα ξεκινήσω άραγε ενέσεις?

Εσένα βρε κορίτσι τι σου είπαν μην ξεκινήσεις αν δεν σε ειδοποιήσουμε πχ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...