Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξέρει κανείς να μου πεί για εξωσωματική στο Έλενα ;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 205
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Miracle18 είπε:

Μέσα από το φόρουμ θα ήθελα και πάλι να ευχαριστήσω τον κ. Γάβαρη , την ομάδα του και το Μαιευτήριο Έλενα Βενιζέλου (πτέρυγα  Μαρικα Ηλιάδη) γιατί με εκαναν από γυναίκα , μητέρα.

Εύχομαι σε όλες σας που θέλετε ένα παιδάκι να τα καταφέρετε σύντομα ..Μην χάνετε τις ελπίδες σας!

Συγχαρητηρια και με το καλό!!!

Θα ήθελες να μας γραψεις καποια στοιχεία για το ιστορικό σου αλλά και την αγωγή που ακολουθησες?

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2019 at 5:00 ΠΜ, Miracle18 είπε:

Μέσα από το φόρουμ θα ήθελα και πάλι να ευχαριστήσω τον κ. Γάβαρη , την ομάδα του και το Μαιευτήριο Έλενα Βενιζέλου (πτέρυγα  Μαρικα Ηλιάδη) γιατί με εκαναν από γυναίκα , μητέρα.

Εύχομαι σε όλες σας που θέλετε ένα παιδάκι να τα καταφέρετε σύντομα ..Μην χάνετε τις ελπίδες σας!

 

Συγχαρητήρια για το μωράκι σου γερό και δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2019 at 5:36 ΜΜ, Miss sunshine είπε:

Συγχαρητηρια και με το καλό!!!

Θα ήθελες να μας γραψεις καποια στοιχεία για το ιστορικό σου αλλά και την αγωγή που ακολουθησες?

Προσπαθούσα πάρα πολλά χρόνια να κάνω ένα μωρό...Όταν άρχισα να ψάχνω γιατί δεν μπορώ ανακάλυψα ότι έχω 2ινομυωματα στις σάλπιγγες.Αφου τα αφαίρεσα έκανα 2σπερματεγχυσεις χωρίς αποτέλεσμα...Μετά περνούσε ο καιρός και άρχισε να έχει προβλήματα και ο άντρας μου...έτσι είπαμε να κάνουμε εξωσωματική...ξεκίνησα σε ένα ιδιωτικό κέντρο αλλά επειδή το κόστος ήταν υπέρογκο...1000 ευρώ πλήρωσα μόνο για μια απόξεση πριν ξεκινήσουμε...πήρα το χαρτί της επιτροπής και έψαξα να κάνω εξωσωματική στο δημόσιο...Πήγα πρώτα στο Αλεξάνδρα όπου η αντιμετώπιση ήταν άθλια και ευτυχώς κατέληξα στο Έλενας...έκανα 2προσπαθειες και ευτυχώς η δεύτερη πέτυχε .Ακολούθησα θεραπεία με benfola.Πιο μικρή δόση την πρώτη φορά, πιο μεγάλη τη δεύτερη.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Miracle18 είπε:

Προσπαθούσα πάρα πολλά χρόνια να κάνω ένα μωρό...Όταν άρχισα να ψάχνω γιατί δεν μπορώ ανακάλυψα ότι έχω 2ινομυωματα στις σάλπιγγες.Αφου τα αφαίρεσα έκανα 2σπερματεγχυσεις χωρίς αποτέλεσμα...Μετά περνούσε ο καιρός και άρχισε να έχει προβλήματα και ο άντρας μου...έτσι είπαμε να κάνουμε εξωσωματική...ξεκίνησα σε ένα ιδιωτικό κέντρο αλλά επειδή το κόστος ήταν υπέρογκο...1000 ευρώ πλήρωσα μόνο για μια απόξεση πριν ξεκινήσουμε...πήρα το χαρτί της επιτροπής και έψαξα να κάνω εξωσωματική στο δημόσιο...Πήγα πρώτα στο Αλεξάνδρα όπου η αντιμετώπιση ήταν άθλια και ευτυχώς κατέληξα στο Έλενας...έκανα 2προσπαθειες και ευτυχώς η δεύτερη πέτυχε .Ακολούθησα θεραπεία με benfola.Πιο μικρή δόση την πρώτη φορά, πιο μεγάλη τη δεύτερη.

  Σ'ευχαριστω για την απάντηση.Κι εγω προσπαθώ πολλά.χρόνια.

Αν επιτρεπεται ποσων ετών είσαι?Αν καταλαβα καλά εσυ δεν ειχες καποιο πρόβλημα.

Το Ελενας με ενδιαφερει.Χαιρομαι πάρα πολυ που έχει επιτυχίες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Miss sunshine είπε:

  Σ'ευχαριστω για την απάντηση.Κι εγω προσπαθώ πολλά.χρόνια.

Αν επιτρεπεται ποσων ετών είσαι?Αν καταλαβα καλά εσυ δεν ειχες καποιο πρόβλημα.

Το Ελενας με ενδιαφερει.Χαιρομαι πάρα πολυ που έχει επιτυχίες!!

40 είμαι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...