Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το βαλιτσάκι του mothercare


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 763
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά με πήραν σήμερα από την libero(είχα στείλει το Σάββατο). Επειδή γεννάω στο Ρέα και επειδή συνεργάζονται με αυτό μου είπαν ότι θα το πάρω από εκεί κατευθείαν όταν γεννήσω.

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koricia ego pira til st libero k mou ipan oti den stelnoun digmata,stamatisan :(

 

Καλημέρα... εγώ είχα γίνει μέλος στην σελίδα τους και τους έστειλα από εκεί μαιλ και μετά από μια εβδομάδα περίπου με πήραν τηλ και ζήτησαν διεύθυνση και ΠΗΤ και μου είπε η κοπέλα ότι θα τα έστελναν 1 μήνα μετά το τηλ.

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ θυμάμαι τα παμπερς μου τα εδωσαν στο μαιευτηριο-πολύ ωραίο ,.. και λιμπερο(αρκετά καλό ) μου το εδωσαν στα ΗΡΑ επειδη είχα παει σε συναστηση με μαια ..babylino δεν ετυχε να ξέρω..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

με πηραν τηλ απο την ibero σημερα (αφου τους εστειλα χθες το τριτο mail)και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν το βαλιτσακι .αναμενω κ θα σας πω.

 

Tελική ημερομηνία τοκετού;

Εγώ έδωσα τέλος Ιουνίου. Μήπως γι΄αυτό καθυστερούν;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ξαναπάρω αύριο γιατί δεν βλέπω να στέλνουν τιποτα...

και εγω γενναω τελος Ιουνιου, με πηραν τηλ. την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπαν οτι σε ενα μηνα θα το εχω.

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

και εγω γενναω τελος Ιουνιου, με πηραν τηλ. την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπαν οτι σε ενα μηνα θα το εχω.

 

Eστειλα μόλις και στις 2 εταιρείες και αναμένω....

Αγοράκι ή κοριτσάκι περιμένεις;

 

 

Αλήθεια πέρα από libero και babylino παίζει κάποιο άλλο βαλιτσάκι;

H chicco μόνο ενημερωτικά μου έστειλα. Ούτε ένα τόσο δα κουπονάκι....

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

περιμενω κοριτσακι!!!!

δεν ξερω ποια αλλη εταιρια στελνει βαλιτσακι.

παντως ξερω οτι τα στοιχεια μας τα δινουν και απο τα μαιευτηρια οταν γενναμε και ετσι μας βρισκουν!

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα γιατιιι??εμένα με πηραν σημερα,αφου είχα στειλει mail και ευγεναστατα μια κοπέλα με ρωτησε τα στοιχεια μου και μου είπε θα το στειλουν στο σπίτι!!Αλλα δεν ημουν σιγουρη ακόμα που θα γεννησω ..ισως λες γι αυτο???

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έκανα βλακεία...Δεν έπρεπε να πω που θα γεννήσω...

και εμενα με ρωτησαν που θα γεννησω αλλα μαλλον επειδη τους ειπα Καλαματα θα μου το στειλουν στο σπιτι.

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια το τηλ ποια μπορεί να μου το δώσει? για να επικοινωνήσω για το βαλιτσάκι.

καλημερα ,αν εννοεις για την libero δεν πηραμε τηλ ,μπες στην ιστοσελιδα της κατεβα κατω κατω εκει που λεει επικοινωνια και συμπληρωσε την φορμα ,εγω αυτο εκανα,εχει και τηλεφωνο βεβαια αν ψαξεις θα το βρεις.επισης αν θελεις γινεσαι κ μελος.μετα περιμενεις να σε παρουν τηλ .

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,αν εννοεις για την libero δεν πηραμε τηλ ,μπες στην ιστοσελιδα της κατεβα κατω κατω εκει που λεει επικοινωνια και συμπληρωσε την φορμα ,εγω αυτο εκανα,εχει και τηλεφωνο βεβαια αν ψαξεις θα το βρεις.επισης αν θελεις γινεσαι κ μελος.μετα περιμενεις να σε παρουν τηλ .

 

 

σε ευχαριστώ.....θα το κάνω.........ρωτάω και για το βαλιτσάκι της mothercare,πως μπορω να επικοινωνήσω..:oops:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ.....θα το κάνω.........ρωτάω και για το βαλιτσάκι της mothercare,πως μπορω να επικοινωνήσω..:oops:

 

Μπες εδω:

http://www.babyspace.gr/Gift/before-birth/2.html

 

δεν αξιζει βεβαια αλλα δε χανεις και τιποτα να το παραγγειλεις...!!!!

 

Το πιο καλο ειναι απο τα babylino:

http://www.babylino.gr/babyclub.php

 

δεν περιεχει δειγματα αλλα κανονικες συσκευασιες!!!

QzW2p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,αν εννοεις για την libero δεν πηραμε τηλ ,μπες στην ιστοσελιδα της κατεβα κατω κατω εκει που λεει επικοινωνια και συμπληρωσε την φορμα ,εγω αυτο εκανα,εχει και τηλεφωνο βεβαια αν ψαξεις θα το βρεις.επισης αν θελεις γινεσαι κ μελος.μετα περιμενεις να σε παρουν τηλ .

 

 

σε ευχαριστώ.....θα το κάνω.........ρωτάω και για το βαλιτσάκι της mothercare,πως μπορω να επικοινωνήσω..:oops:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...