Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

παντως χτες σε ενα τραπεζι που ημασταν (πανω κατω στην ηλικια μου ολοι) που δεν γνωριζομασταν μεταξυ μας, και παρολο που ημουν η μονη με παιδι, μολις ειπα την ηλικια μου, ολοι με ρωτησανε αν κανω πλακα, γιατι φαινομουν πολυ πιο μικρη. Ετσι, για να περιαυτολογησουμε και λιγο

CYaip2.png
Link to comment
Share on other sites

παντως χτες σε ενα τραπεζι που ημασταν (πανω κατω στην ηλικια μου ολοι) που δεν γνωριζομασταν μεταξυ μας, και παρολο που ημουν η μονη με παιδι, μολις ειπα την ηλικια μου, ολοι με ρωτησανε αν κανω πλακα, γιατι φαινομουν πολυ πιο μικρη. Ετσι, για να περιαυτολογησουμε και λιγο

 

Εισαι απο τις τυχερες!!!!Αρα οποτε σε ρωτανε ,να λες.....οσο φαινομαι!!!:wink::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είμαι 29 με ένα μικρό αντράκι κοντά 7 μηνών ...

Πριν γίνω μανούλα ένιωθα μπέμπα ... τώρα νιώθω γυναίκα ... και μου αρέσει !!!:-P:-P:lol:

...ζω & υπάρχω για να σας βλέπω να μεγαλώνετε!

Link to comment
Share on other sites

Μέχριπριν λίγα χρόνια μου την έδινε που μεγάλωνα! Τώρα πραγματικά χαίρομαι που προστίθενται χρόνια και μάλιστα χρόνια γεμάτα απο ζωή! Παγματικά χαίρομαι που γίνομαι γεμάτα 33 και θα αρχίσω να διανύω τα 34!!!! Μακάρι να μαστε όλες γερές και να τα εκατοστήσουμε παρέα με τις οικογένειές μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεννήθηκα στις 24/03/1979 και δεν θέλω καθολου να μεγαλώσω!!!! εχω δύο γιους ο ενας 3 μιση χρόνων και ο αλλος πέντε μηνών..

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...