Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Ααααχχχχ, τα πρώτα άντα... Εγώ έπαθα πολιτισμικό σοκ φέτος που μπήκα στα 30. Εχω γενέλθια 23/3 και φέτος μέχρι 22/3 έλεγα 29. Αλλά τη μέρα των γενεθλίων μου, είχαμε να κάνουμε τη Β Επιπέδου, μάθαμε ότι είναι κοριτσάκι και έτσι ξεχάστηκα. Αλλά διάβαζα τώρα όλες σας που λεγατε εικοσι κάτι και διάβασα και το δικό μου 30 και δεν μου αρεσε. Μπορώ να μείνω στα 29 άλλα 4-5 χρονάκια παρακαλώ?

CYaip2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω θυμαμαι οταν ημουν 16 ελεγα πως ειμαι 17 οταν ημουν 17 ελεγα πως ειμαι 18 κ τωρα γιατι δε λεω 27 που δε τα επιασα ακομα????:evil: αμα δω κ ρυτιδα θα πεσω σε καταθλιψη!!!για να μη πω αμα θα δω κ ασπρη τριχα!

Link to comment
Share on other sites

εγω τα εχω βαψει πολλες φορες.καποτε ηταν μεχρι τη μεση τα μαλλια μου.τωρα ειναι μεχρι τους ωμους..απο τις βαφες αναγκαστηκα κ τα εκοψα!τωρα ειπα τελος 2 φορες το χρονο θα τα βαφω.

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια ειμαι 35 .......και ομως μεσα μου νοιωθω μικρη.μεχρι που πηγα να παρω τα παιδια μου απο το σχολειο και καποιο παιδακι με ειπε κυρια.εκεινη την ωρα ενιωσα αστα να πανε.

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eimai 33 xronon, genitika 7-04-76

alla koritsia, polu grigora pernane ta xronia.

:roll::rolleyes::-(

 

Αν περνάνε λέει. Ειμαί κι εγώ το 1976 την πρώτη του Φλεβάρη. Είμαι 33 αλλά νιώθω 20. Και παιδιά που έκανα και πάλι δεν λέω να το πιστέψω.

:P
Link to comment
Share on other sites

Ααααχχχχ, τα πρώτα άντα... Εγώ έπαθα πολιτισμικό σοκ φέτος που μπήκα στα 30. Εχω γενέλθια 23/3 και φέτος μέχρι 22/3 έλεγα 29. Αλλά τη μέρα των γενεθλίων μου, είχαμε να κάνουμε τη Β Επιπέδου, μάθαμε ότι είναι κοριτσάκι και έτσι ξεχάστηκα. Αλλά διάβαζα τώρα όλες σας που λεγατε εικοσι κάτι και διάβασα και το δικό μου 30 και δεν μου αρεσε. Μπορώ να μείνω στα 29 άλλα 4-5 χρονάκια παρακαλώ?

 

lakispera. ego tha elega den exei simasia poso xronon eimaste, simasia exei pos estenomaste.

o gios tis filis mou einai 17 xronon kai kanoume parea mazi, otan milame estanomai pos den exo figei apo ayti tin ilikia, nomizo stin kardia menoume paidia, i empiries mas megalonoum kai mas kanoun na ksexasoume pos estanomaste pragmatika:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eίμαι 29.Συνήθως αισθάνομαι 20 μα έρχονται και στιγμές που νιωθω 60 και βάλε!:roll::roll::roll:

 

nai, exete dikio. merikes fores estanome polu mikri, gemati zoi kai merikes fores den mporo kai den thelo na ksipniso to proi. to paidi me ksipnaei merikes fores, toso xalia:(:evil:

Link to comment
Share on other sites

Γειάς σας και από εμένα .

Είμαι 31 αλλά όταν παίζω με τον γιο μου αισθάνομαι σαν δεκάχρονο .

Επειδή όμως οι άσπρες τρίχες άρχισαν να κάνουν δειλά δειλά την εμφάνιση τους αρχίζω να συνειδητοποιώ ότι μεγάλωσα . Σνίφ …

E5Rfp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γεια σας !!!εγω ειμαι 28,εχω παθει ενα ψιλοσοκ που σε λιγο παταω τα αντα αλλα θα περασει που θα παει...

 

Τι να πούμε κι εμείς που πλησιάζουμε τα 35 (σε 1,5 χρόνο);;;;

άστα να πάνε.....περνάνε τα χρόνιαααα :) :) :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...