Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια, μικρα & μεγαλα :P:p:p!!!

Ειμαι γεννημενη στις 7/6/1978 αρα μπαινω 32! Παντα ελεγα και με εκαναν οτι ειμαι μεγαλυτερη λογω παρουσιαστικου(ψηλη κλπ)! Ευελπιστω οταν θα μεγαλωσω κι αλλο να με περνανε για μικροτερη λογω παρουσιαστικου (θα αρχισω να κοντενω:P:p:p:p:p:p!!!!!χαχα) Ακομα δεν ειμαι μανουλα αλλα το προσπαθω!!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

Εγω γεννηθηκα 9/3/1989 και εχω ενα γιο 15 μηνων και ειμαι στον 5ο στην (μαλλον) μπουμπου μου!

Οκ! Νομιζω βρηκαμε τη μικροτερη!!!!!!!!!!! :D :D :D

Εχεις ιδια μερα γενεθλια με την πιο κοντα σε εμενα ξαδερφη μου, μονο που αυτη ειναι το 1981!

Να σου ζησει ο γιος και με το καλο η (μαλλον) κορη!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sam σου ρίχνω ακριβώς ένα χρόνο

ειμαι 23-02-68!

ψαράκια και οι δύο

 

Ναι ναι καντε μας συμπαράσταση γιατι αρχισα να αισθανομαι "γιαγιακα" με τις ηλικίες που βλεπω εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι καντε μας συμπαράσταση γιατι αρχισα να αισθανομαι "γιαγιακα" με τις ηλικίες που βλεπω εδώ!!!

 

Τί γιαγιάκα καλή μου,πριν μια βδομάδα έγινε μανούλα μία γυναίκα στη γειτονιά η οποία έκλεισε τον Αύγουστο τα 54...Δε λέω,καλά έκανε,δεν κρίνω κανέναν.Αφού τώρα τα κατάφερε,τώρα το έκανε.Αλλά όχι να άρχισες να αισθάνεσαι και γιαγιούλα μικρό κορίτσι! :P:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Εχω μεινει αφωνη με τις ηλικιες των περισσοτερων!!! Ή που οι κοπελες αρχισαν να κανουν νωριτερα παιδια ή που οι μεγαλυτερες δεν ειναι και πολυ εξοικοιωμενες με τη χρηση φορουμ κλπ.

Εγω ειμαι το ΄76 δηλαδη 33 στα 34 και εντελως τυχαια εμεινα εγκυος {καλυτερα δε να μην πω ποτε το αντιληφθηκα} και εκανα την κορουλα μου στα 31.5... Ειναι τωρα 27 μηνων το μωρο μου και μου πηρε πολυ πολυ καιρο να ξεσοκαριστω και να συνειδητοποιησω οτι ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ... Σχεδον καθε μερα ελεγα "ειμαι μαμα και ειμαι καλα"...Τωρα που διαβαζω εδω τις προσπαθειες και τον καημο τοσων κοριτσιων να γινουν μητερες, εχω συγκλονιστει και εχω συνειδητοποιησει ποσο τυχερη ειμαι που το παιδι μου βγήκε υγειες μετα απο μια απιστευτα απροσεχτη εγκυμοσυνη...Δεν μπορει καμια σας να φανταστει το σοκ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: που επαθα οταν εμαθα ποσων μηνων εγκυος ειμαι, εκαναν 1 ωρα να με συνεφερουν στο ιατρειο του γιατρου, με νερα και ιστοριες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...