Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts

ok ΑΜΑΡΙΛΛΙΣ!! Ελα να παραλάβεις το στέμμα! Μέχρι τώρα το κρατούσα εγώ... αλλά ήρθε η ώρα να το παραδώσω! :lol::lol::lol::lol:

 

Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aχ, κρίμα, δεν πρόλαβα!

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαααα!!!!!! Μαλλον θα πρεπει να αποδεσμευτω απο αυτο το forum και να ψαξω για κανενα http://www.oldparents.gr. χαχα. Πολλες απο εσας κοριτσια, (οι 20-25αρες) θα επρεπε να εχετε τις μανουλες σας να γραφουν για εσας, τα δικα τους μωρακια!!!!

 

Τουλαχιστον, αν μη τι αλλο, εμεις οι πιο "ωριμες" δινουμε ελπιδες οτι μπορειτε να καταφερετε να κανετε και αλλα μωρα οταν φτασετε στην ηλικια 40+

 

Η ζωη τα εφερε ετσι να κανω το πρωτο μου παιδι στα 42. (Τωρα ειμαι 43 και 3 μηνες). Ειχα δεσμο/αρραβωνα 10 χρονων απο τα 20-30 με καποιον που ουτε θελω να θυμαμαι. Οταν εφθασα πια τα 30 καταλαβα οτι η ζωη μου δεν θα ηταν παντα η δεκαετια των 20 και τον χωρισα. Απο τοτε ΖΩ!!! Ημουν εγκλωβισμενη στον εαυτο μου 10 ολοκληρα χαμενα χρονια. Ισως ομως αυτα τα χρονια να με εκαναν να εκτιμω τα μετεπειτα που ηταν και ειναι πανεμορφα.

 

Απ οτι μου λενε μοιαζω μεταξυ 32-35 και δεν νοιωθω να ειμαι 43 αλλά 24.

 

Να τα 100στήσετε ολες οι μανουλες και πατερες φυσικα να χαιρεστε τα παιδακια σας και να σας χαιρονται εκεινα.

 

Καλο Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
Εγώ είμαι το ΄87 Αφροδίτη. Παίρνω βραβείο ή τσάμπα είμαι η πιο μικρή??? :lol: :lol: :lol:

Χαχαχα!! Σας διαβασα ολες! Ειστε καταπληκτικες!!!

Εγω γεννηθηκα στις 03/10/1986 και περναω ενα χρονο τη μικροτερη (τη Νικη αν δεν κανω λαθος).. Την κορουλα μου την γεννησα στις 20/02/2009!

Να μας ζησουν τα μωρακια μας και με το καλο να ερθουν στις εγκυμονουσες και σε οσες επιθυμουν να κανουν παιδακι! :D:D:D

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ANDEDANTINOS εχουμε 2 ημερες διαφορα!!!!εγω 29/7/73!!!!!!

 

ιδια ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕς!!!! ΑΡΑ 36 και κατι ψιλα και στην αναμονη του 2 αγγελου μου

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...