Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts

Τις αφησατε μονες χθες και ξεσαλωσαν..Αντε να επανερθουμε λιγο....

Tι να κάνουμε αντιπρόεδρε, εμείς έχουμε και δουλειές :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=svR3iXKTJvc

 

Μεραααα... απ'τις 5,30 ξύπνιος ο τσόγλανος

Χριστίνααααα, εγώ να δεις τι χαρίζω κάθε φορά στο ΤΕΒΕ... με μηδενικό φπα και πληρώνω συνέχεια πρόστιμα γιατί ξεχνάω να τα καταθέσω! Τώρα πάλι πρέπει να χω ξεχάσει κανα δυο... άουτς

Συνεννοημένοι ήταν; Ο δικός μου με ξύπνησε επίσης 5μιση...

Ρε κοπελιά, ρε κοπελιά! Πάρε χρυσή μου κωδικούς από taxisnet να τα στέλνεις ιντερνετικά, είναι δυνατόν να είσαι μηδενική και να πληρώνεις; Φορ γκαντς σέικ να ουμ!

 

καλημερα και απο του λογου μου!χτες γραφτηκα στο φαστα μπουκ θα με παιζει καμια?

Και να λέω βρε ποια είναι βρε ποια είναι... (κόλλησα στο κουφέτο, δεν σε συνδύασα με το όνομα!)

 

ξερουμε κανεναν shok gigabite γιατι θελει να τον κανω φιλο και φοβουμε!!!δεν τον ξερω

Μην τον κάνεις φίλο, σου απαγορεύουμε!

 

Εγώ που θέλω να βγω απ'το φατσοβιβλίο πως θα το κάνω ωρε;;;

Βασικά πουτ δε κοτς ντάουν σλόουλλλι αλλά δεν βγαίνεις ποτέ. Εννοώ κάνεις απενεργοποίηση λογαριασμού μεν, αλλά όταν πας να ξαναμπείς με τα στοιχεία σου, σε θυμάται, άρα τα κρατάει. 'Ηταν να μην κάνεις εγγραφή χαχαχαχα τώρα στείλε πμ ποια είσαι να σε φακελώσω κι εγώ

 

Δικές ΜΟΥ πάρτε ένα καλό κι αγαπημένο http://www.youtube.com/watch?v=oGYyQCPPi9c

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

ηρθε μας εβαλε σε ταξη και απειλθε!αυτο ειναι να εισαι βρε παιδι μου!ρε μηπως εισαι καμια γενικη γραμματεας του πλανηταρχη και τζαμπα ψαχνω πως να μπω στο δημο?ναι κυρια G.για σας μιλαμε....!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπονσουάρ και γουδ ίβνιγκ....!

Χριστίνα, πήρα το πρώτο μου Α- στην πρώτη μου έκθεση στα αγγλικά! Ε? Ε?

κάτι που δείχνει την διάθεσή μου αυτή την εποχή...
Link to comment
Share on other sites

Κουφέτο τι ματάρες ρε συ η κόρη σου, από σένα τις πήρε ε;

 

Λιάνα βαδίζεις στα χνάρια μου, εύγε μαθητριούλα μου!

 

Ρε παιδιά δεν σας είπα το πιο σοβαρό! Ο καρδιολόγος που είδε τον μπραντζελίνο-μπέκαμ σήμερα, είπε ότι έκανε πολύ μεγάλη πρόοδο σε ένα μήνα κι ότι όπως πάμε δεν θα χρειαστεί κάτι άλλο! Θα παρακολουθείται μέχρι να χρονίσει βεβαίως αλλά πάει πολύ καλά :D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=oqNPx1hbhfo

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Κουφέτο τι ματάρες ρε συ η κόρη σου, από σένα τις πήρε ε;

 

Λιάνα βαδίζεις στα χνάρια μου, εύγε μαθητριούλα μου!

 

Ρε παιδιά δεν σας είπα το πιο σοβαρό! Ο καρδιολόγος που είδε τον μπραντζελίνο-μπέκαμ σήμερα, είπε ότι έκανε πολύ μεγάλη πρόοδο σε ένα μήνα κι ότι όπως πάμε δεν θα χρειαστεί κάτι άλλο! Θα παρακολουθείται μέχρι να χρονίσει βεβαίως αλλά πάει πολύ καλά :D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=oqNPx1hbhfo

ειδες δεν εχουμε οτι κι οτι!της γιαγιας το χρωμα πηρε το παιδι,και ο μεγαλος μου ειχε φυσιμα αλλα ολα καλα (εαν καταλαβα για φυσιμα δεν μιλας?)στις περισσοτερες περιπτωσεις κλεινουν μονες τους οι τρυπες εμας γυρω στον 1μιση χρονο μας ειχε πει οτι δεν ακουγοταν πια τπτ ολα καλα θα πανε dont worry!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειδες δεν εχουμε οτι κι οτι!της γιαγιας το χρωμα πηρε το παιδι,και ο μεγαλος μου ειχε φυσιμα αλλα ολα καλα (εαν καταλαβα για φυσιμα δεν μιλας?)στις περισσοτερες περιπτωσεις κλεινουν μονες τους οι τρυπες εμας γυρω στον 1μιση χρονο μας ειχε πει οτι δεν ακουγοταν πια τπτ ολα καλα θα πανε dont worry!

Λίγο πιο σοβαρό ήταν (όχι φύσημα), μια δυσπλασία λόγω προωρότητας, αλλά τελικά όλα βαίνουν καλώς, διορθώνεται όσο μεγαλώνει :mrgreen:

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο σοβαρό ήταν (όχι φύσημα), μια δυσπλασία λόγω προωρότητας, αλλά τελικά όλα βαίνουν καλώς, διορθώνεται όσο μεγαλώνει :mrgreen:

και θα την δεις και αθλητρια σε λιγα χρονια μπραβο σας!:D

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

, αλλά τελικά όλα βαίνουν καλώς, διορθώνεται όσο μεγαλώνει :mrgreen:

 

...μακαρι να διορθωνοσουν κι εσυ οσο μεγαλωνεις.....

αλλα που τετοια τυχη.........:lol:

 

αληθεια γιατι δεν κοιμασαι τετοια ωρα??:rolleyes:

 

και θα την δεις και αθλητρια σε λιγα χρονια μπραβο σας!:D

 

 

ποια καλε θα δει αθλητρια???τον Μπραντ???:shock:

ολοκληρο αντρακλα εχει η ΧΡΙΣΤΙΝΑ!!!!!!αιντε αιντε!!!!!

 

εμενα με εκανες add??:lol::lol::lol:

 

--------------------------------------------------------------------

μολις τελειωσα μια (πατατα)ταινια που ειδα.....

 

τι εγινε??κοιμαστε?????

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

ξερεις βρε πως ειναι το κεφαλι μου σημερα σχεδον ολη μερα παω ερχομαι παω ερχομαι στο pc τι το θελα το φατσα μπουκ η μικρη χωριατα!καλα σοοοορι βρε χριστινα μου σορι!να τον δεις αθληταρα σαν τον δικο μου,ε!εχω και το αλτσχαϊμερ νταξει!http://www.youtube.com/watch?v=IRHA9W-zExQ οτι θυμαμε χαιρομαι ειναι ομως κομματαρα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Καπετάνισσα μου σηκώθηκε η τρίχα μόλις ακουσα αυτό που έβαλες, γιατί μου΄ρθε ξαφνικό! Μπράβο!

Πρόσεξε όμως, γιατί μπορεί να σε κατηγορήσουν για εθνικίστρια εδώ μέσα...!:roll:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Τι λέει κορίτσια θα πάτε παρέλαση??? Εμάς ανέλαβε η γιαγιά σίττερ. Εγώ έμεινα με το φαί στον φούρνο.

Ακούω στη μενεγάκη που έχει κάτι μωρά και την ψυχοκινητική επίδραση της μουσικής. Αυτό υποτίθεται ότι είναι για καλό? Γιατί έχουν πλαντάξει όλα τα μωρουλίνια?

Κατσίκι ελα να μας πεις για τις κρέμες, του αρέσουν? Τι σας έδωσε ο γιατρός? Αχλαδάκι? Εμείς λόγω διάρροιας τρώγαμε κρέμα μήλο της Humana. Κάποια στιγμή θα σας δείξω βιντεάκι απο το πρώτο μας τάισμα, μου βούταγε το κουτάλι ο φαταούλας! Σήμερα την έχει πιάσει μια λογοδιάρροια, άλλο πράγμα, να καταλάβαινα και τι έλεγε! Πάντως γκόντο είναι οι φρυγανιές και ντατού πρέπει να είναι το νερό:confused::confused::rolleyes:

Να σας πω κάτι να ζηλέψετε??? Πάω να κοιμηθώ τώρα που λείπει!!!! Καναπες, ζέστη, έξω μουντός καιρός (να μη βρέξει μόνο γιατί θα βραχεί η Ελε) τι πιο τέλειο????

 

 

Ναι καλά που θα κοιμηθώ, τα πιτσιρίκια στον πάνω όροφο έχουν τέρμα τη μουσική. Μην ρωτήσετε τι ακούνε, πέγκυ ζήνα! Τζίσους!!!:evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουφέτο τι ματάρες ρε συ η κόρη σου, από σένα τις πήρε ε;

 

Λιάνα βαδίζεις στα χνάρια μου, εύγε μαθητριούλα μου!

 

Ρε παιδιά δεν σας είπα το πιο σοβαρό! Ο καρδιολόγος που είδε τον μπραντζελίνο-μπέκαμ σήμερα, είπε ότι έκανε πολύ μεγάλη πρόοδο σε ένα μήνα κι ότι όπως πάμε δεν θα χρειαστεί κάτι άλλο! Θα παρακολουθείται μέχρι να χρονίσει βεβαίως αλλά πάει πολύ καλά :D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=oqNPx1hbhfo

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Αυτός είναι ο Μπραντ κυρίες και κύριοι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Καπετάνισσα μου σηκώθηκε η τρίχα μόλις ακουσα αυτό που έβαλες, γιατί μου΄ρθε ξαφνικό! Μπράβο!

Πρόσεξε όμως, γιατί μπορεί να σε κατηγορήσουν για εθνικίστρια εδώ μέσα...!:roll:

 

Γιατι να με κατηγορησουν για εθνικιστρια?και ποιοι?

 

επειδη σεβομαι τους αγωνες που εκαναν καποιοι για να ειμαστε εμεις ελευθεροι σημερα?

 

 

επειδη δεν ξεχναω καθοριστικα για την Ελλαδα ιστορικα γεγονοτα?

 

η επειδη απλα ειμαι Ελληνιδα??

 

αυτοι που θα κατηγορησουν ειναι οι δηθεν και οι αδαεις!

 

flag25.gif

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

οι αγωνες για την ελευθερια δεν πρεπει να βαφονται με χρωμα,πρασινο,κοκκινο,μπλε...:|

 

ειναι αγωνες που βαφονται μονο με το αιμα των αγωνιστων!:|

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=5bXcU3Qo9cQ&NR=1 flag25.gif

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να με κατηγορησουν για εθνικιστρια?και ποιοι?

............

αυτοι που θα κατηγορησουν ειναι οι δηθεν και οι αδαεις!

 

flag25.gif

Ελα τώρα....... αφού έχεις δεί τι γίνεται εδώ μέσα....... μην αρχίσω και σου λέω περιπτώσεις, θα σου πω το βράδυ αν σε πετύχω δίπλα.

Ρε κορίτσιααααααα θέλω λουκουμάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζεστούς ζεστούς με μελάκι κανελλίτσα και σουσαμάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ελα τώρα....... αφού έχεις δεί τι γίνεται εδώ μέσα....... μην αρχίσω και σου λέω περιπτώσεις, θα σου πω το βράδυ αν σε πετύχω δίπλα.

Ρε κορίτσιααααααα θέλω λουκουμάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζεστούς ζεστούς με μελάκι κανελλίτσα και σουσαμάκι.

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/08/Loukoumades.jpg

 

EDIT

 

ναι....θα με κανουν ντα ντα!!!!:mrgreen:

 

εξαλλου δημοκρατια δεν εχουμε?????:roll:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε κορίτσια μου το κάνατε αυτό με τους λουκουμάδες? Δε φτάνει που πάω και αγοράζω τα καζάν ντι πι του Φώτη και απλά κοιτάζω?:evil: Κλαψ!:(

Ακούσατε τι έγινε στο ΑΤ της Αγίας Παρασκευής? 15 λεπτά πριν είχε περάσει ο Φώτης από κει, γιατί μένει η πεθερά μου κοντά... :roll:

Αυριο έχουμε αιμοληψία πάλι για τον μηνιαίο έλεγχο της Μαριαλένας.:evil:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...