Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αμυγδαλές και τρόποι ατιμετωπισης


Recommended Posts

Κάναμε σήμερα την επέμβαση (αμυγδαλές+κρεατάκια)

Πήγαν ολα καλα κ το αποτέλεσμα απίστευτο!

Το παιδί μας 4 ετών με υπερτροφίκες αμυγδαλές( άπνοια φοβερή, ροχαλητό, μπούκωμα συνέχεια)

Γράφω για να πω για όσους το έχετε διπλοτσεκαρει οτι πρέπει να βγουν μην το διστάζετε...Απλα λύτρωση για το παιδί κ για μας τους γωνεις βέβαια που δεν κλειναμε ματι τις νύχτες απο την άπνοια κ το ροχαλητό!

 

P.S: Επέμβαση με το κ. Κουδουμνακη... Παρα πολυ καλός γιατρός+άνθρωπος...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάναμε σήμερα την επέμβαση (αμυγδαλές+κρεατάκια)

Πήγαν ολα καλα κ το αποτέλεσμα απίστευτο!

Το παιδί μας 4 ετών με υπερτροφίκες αμυγδαλές( άπνοια φοβερή, ροχαλητό, μπούκωμα συνέχεια)

Γράφω για να πω για όσους το έχετε διπλοτσεκαρει οτι πρέπει να βγουν μην το διστάζετε...Απλα λύτρωση για το παιδί κ για μας τους γωνεις βέβαια που δεν κλειναμε ματι τις νύχτες απο την άπνοια κ το ροχαλητό!

 

P.S: Επέμβαση με το κ. Κουδουμνακη... Παρα πολυ καλός γιατρός+άνθρωπος...!

 

Καλησπέρα! συγχαρητήρια για την επέμβαση και καλή ανάρρωση! Εκτός από τις άπνοιες κ το ροχαλητό είχατε κ αμυγδαλίτιδες-ωτίτηδες?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On ‎2‎/‎6‎/‎2010 at 10:27 PM, magda405 said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΙΟ. ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΩΡΛΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ,ΥΓΡΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑΚΙΑ .

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ ,ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΑΣΧΗΜΗ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ,ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ,ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ.

ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ.

Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΑΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ.ΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

Καλημέρα, είδαμε και εμείς σήμερα τον κύριο Λεωτσάκο και μας προγραμμάτισε αφαίρεση κρεατάκια και αμυγδαλές. Εσείς τελικά προχωρήσατε μαζί του; Έχεις να μου πεις κάτι για αυτόν;

 

 

Έχει κανείς άλλος κάποια εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...