Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μοναδικές πρώτες στιγμές!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 256
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑααα τι ωραία!!! :lol: χάρηκα και εγώ!!! :D:D:D

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπιζελάκι με το καλό το 2ο ζουζουνάκι! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και δύναμη να τα καταφέρνεις και με την μικρή! Πολύ χάρηκα όταν το είδα! :D

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας!!!!με συγκινήσατε!!

άντε και εχουν ξεκινήσει και τα ορμονικά και έχουν ανόίξει πάλι οι κάνουλες!!! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κατά τον τοκετό με καισαρική όταν βγήκε ο ζουζούνης έκλαιγε συνέχεια μέχρι να τον εξετάσουν και να τον καθαρίσουν. Δε θα ξεχάσω που σταμάτησε το κλάμμα όταν τον ακούμπησε η μαία πάνω μου...Όταν τον σήκωσε άρχισε πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Κατά τον τοκετό με καισαρική όταν βγήκε ο ζουζούνης έκλαιγε συνέχεια μέχρι να τον εξετάσουν και να τον καθαρίσουν. Δε θα ξεχάσω που σταμάτησε το κλάμμα όταν τον ακούμπησε η μαία πάνω μου...Όταν τον σήκωσε άρχισε πάλι!!

Αχ μωρε...τι τρυφερό! Εμένα ίσα ίσα που μου τον έδειξαν! Ούτε να μου τον φέρουν ούτε τίποτα! Μόνο το κλάμα του άκουγα.... :(

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρε...τι τρυφερό! Εμένα ίσα ίσα που μου τον έδειξαν! Ούτε να μου τον φέρουν ούτε τίποτα! Μόνο το κλάμα του άκουγα.... :(

 

Ακούει τους χτύπους της καρδιάς της μαμάς του και νιώθει ασφάλεια, όπως τόσους μήνες άλλωστε!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μπιζελάκι :cry::cry::cry: συγκινήθηκα και εγώ!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? Με το καλό κοριτάκι μου, να πάνε όλα καλά!

Θα δεις οτι την 2η φορά που θα γίνεις μανούλα τα συναισθηματα είναι πιο έντονα και αυτό που περιγράφεις katjem είναι μοναδικό....

Τι τυχερές που είμαστε οι γυναίκες ε?!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!Στεκομαστε ορθιοι μολις βρουμε κατι να πιαστουμε και καμαρωνουμε πολυυυυυ!Η πλακα ειναι οτι αφηνει και το ενα χερι και θελει να παει παραπερα,αλλα εκει πεφτει κατω!!! :lol::lol::lol::lol: Εχει πολυ γελιο,ολη μερα τον χαζευω!!!Πολυ νωρις ομως αρχισε τα "περπατηματα" και τρεχω ολη μερα!!!!

 

new1ie0.jpg

bxBwp2.png EgDTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

×
×
  • Δημιουργία νέου...