Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

κορίτσια γίνετε μέλος στο http://www.epithimies.gr για να σας στέλνουν κουπόνια η πάρτε τηλ στο 8001123000 (Xωρίς χρέωση)

στέλνουν κουπόνια για ariel pantent fairy always κτλ.

επίσης και στο http://www.apopsizois.gr skip dove αλτις βιτάμ pummaro κτλ

 

 

Έγινα μέλος τα χριστούγεννα.τι μήνα έχουμε τώρα;ΑΚΌΜΑ ΤΊΠΟΤΑ ΔΕΝ ΈΣΤΕΙΛΑΝ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπόν Ηλιάννα εγώ όταν πηγαίνω στο καρφούρ σχεδόν πάντα έχει κοπέλες που δίνουν κουπόνια. εγώ πέρνω 3-4 συσκευασίες και μέχρι να φτασω στο ταμείο έχω μια συσκευασία να αγοράσω και3 κουπόνια στο χέρι για τις επόμενες αγορές. επίσης μέχρι τις 16/5 έχει προσφορά στα καλγκονίτ στο καρφούρ και δίνουν συνέχεια κουπόνια και για το FERRY το οποίο είναι εξίσου καλό και μην σου πω και καλύτερο.

 

Συμφωνώ με όσα έιπε η Μένια , ακριβώς τα ίδια κάνω και εγώ αφού τα κουπόνια που δίνουν λήγουν τον Σεπτέμβρη, παίρνω τάχα μου 3-4 συσκευασίες και στο ταμέιο λέω ότι άλλαξα γνώμη (δεν θέλω να τα αφήνω όπου να ναι γιατί η κολλητή μου δουλεύει σουπερ και ξερω τι κούραση τραβάνε) και πάιρνω μόνο την μια και κρατάω τα κουπόνια γιατί είναι των 5? και των 3?!! Για την μπέμπα αγοράζω μόνο Nutricia κρέμες έχω περίπου 40 τετοια καρτελάκια που τσίμπησα μια φορά γιατί τρώμε 4 κουτιά σχεδόν το μήνα!!Εντωμεταξύ πάω ή Μασούτη ή Καρφουρ και ο μασούτης επειδή αγοράζω μόνο nutricia μου έστειλε 2 κουπόνια των -1? το καθένα στο σπίτι. Ferry χρησιμοποιω και εγώ ακόμα γιατί είχα πετύχει κουπόνια των -5? και έχω αλλα 3 και λήγουν τον Ιούνιο και μπορώ να πω είμαι ευχαριστημένη από το πλύσιμό τους!

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές σου έστειλαν από τότε;

 

μέχρι στιγμής μου έχουν στείλει 1 φορα, αλλά απο οτι ξέρω στέλνουν ανα 6μηνο. αυτα που εχω λίγουν ιούνιο λογικά θα ξαναστείλουν τον μαιο-ιούνιο τα επόμενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για να σου πω την αληθεια εγω δεν αγορασα απλα το ειδα στο φυλλαδιο που γραφει κατω απο την προσφορα οτι ισχυει μονο για το νο4, αλλα εφοσον αγορασες εσυ ετσι θα ειναι!!!! Το λυσαμε κ αυτο!!!!! Παλι καλα που ειπες οτι αγορασες για να ξερουν κ οι υπολοιπες που διαβασανε σαν κ εμενα για το νο4 οτι ειναι κ σε μεγαλυτερα νουμερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Οικονομικα τα μπειμπιλινο πολυ οικονομικα παντα μη σου πω αλλα το κακο σε εμας ειναι οτι τα μεγαλα φτερα που εχουν( στα πλαγια στο σημειο που τα βαζεις μεσα κ κλεινεις το μπειμπιλινο απο πανω )του αφησουν σημαδια κοκκινιλιες που κανανε μια εβδομαδα να φυγουνε κ λεω αφου ειναι ετσι τα πεταξα ολοκληρο πακετο, ειπα να τα χαρισω αλλα λεω ποιος θα παρει ανοιχτο πακετο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ποσο τα αγοράζετε τα μπεϊμπιλίνο; έπερνα στην αρχή και τώρα βρήκα από ενα μαγαζί στη γειτονιά πάνες Libero σε ναϋλον συσκευασία των 80τεμ. (που αυτή της πουλάει και χύμα) το νουμ. 4-10 κιλά και δίνω 16 ευρω.. Καλά μου φαίνονται αλλά μήπως κάνω βλακεία και δεν με συμφερει τελικά; από ποιότητα τα ίδια ακριβώς με τα κανονικά libero απλά λόγω της συσκευασίας πωλούνται λιγότερο

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ποσο τα αγοράζετε τα μπεϊμπιλίνο; έπερνα στην αρχή και τώρα βρήκα από ενα μαγαζί στη γειτονιά πάνες Libero σε ναϋλον συσκευασία των 80τεμ. (που αυτή της πουλάει και χύμα) το νουμ. 4-10 κιλά και δίνω 16 ευρω.. Καλά μου φαίνονται αλλά μήπως κάνω βλακεία και δεν με συμφερει τελικά; από ποιότητα τα ίδια ακριβώς με τα κανονικά libero απλά λόγω της συσκευασίας πωλούνται λιγότερο[/quote

 

αληθεια θεωρω πολυ οικονομικη τη τιμη

θα μπορουσες να αναφερεις τη διευθυνση του μαγαζιου ή εστω καποιο τηλεφωνο ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.νωριτερα ειδα στο βεροπουλο αλλα δεν το προλαβα:με ενα οποιοδηποτε αποσμητικο η ρολ ον η αφρολουτρο παλμολιβ δωρο 2 μπολ παγωτου.αυτα τα μεγαλα τα μακροστενα που εχουν στις καφετεριες.εγω δεν το προλαβα αλλα αυριο θα παω στο μικρο βεροπουλο μηπως το βρω εκει.(αν και δεν νομιζω γιατι παντα αδειος ειναι):-D

Link to comment
Share on other sites

Kai sta Carrefour ολα τα ρουχα -30%,πηρα μαγιο σε μπαμπα και γιους,πυτζαμες στον μεγαλο και βερμουδες,μπλουζακια

 

Ενα μαγιο με ασορτι το καπελακι-μπαντανα για το μωρο ποσοοο;;;;; 1 ευρο-30%....0.70 λεπτα!!

4

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τελικα τα βρηκα τα μπωλ παγωτου!στα λιντλ αυτην την εβδομαδα εχει προσφορα τις παιδικες πανες!και την πεμπτη εχει καταπληκτικα παιδικα μαγιω και γενικα ειδη θαλασσης για μικρους και μεγαλους!καλα ψωνια!εγω θα παω σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια!!! Κάποιο Σάββατο είχε το Lidl επαγωγικό μάτι μαγειρέματος. Έχουμε τροχόσπιτο αλλά δεν δουλεύει το κουζινάκι του. Επίσης κλείσαμε διακοπές σε σούπερ επιπλωμένο δωμάτιο με ψυγείο αλλά χωρίς κουζινάκι. Ο μικρότερος γιός μου είναι 12 μηνών και σίγουρα κάτι θα χρειαστώ να του φτιάξω. Πρέπει να βρώ κάτι παρόμοιο σε μικρό μέγεθος. Μήπως έχετε κάτι υπ'όψιν σας;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν περνεις ενα καμινετακι?? Εγω πολλες φορες εκει κανω το φαγητο του μικρου, το εχω κ διπλα μου σε οποιο δωματιο κ να ειμαι κ ετσι με βολευει απο το να τρεχω στην κουζινα!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Να είσαι καλά Σοφία και ήθελα σήμερα να παρω λάδι και θα τραβιώμουνα εως το Καρφουρ... Θα παω Μασούτη που είναι και δίπλα μου:mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

απο τον μασουτη χθες αγορασα pampers no 4 62τεμ 15,59€ δεν ξερω αν ειναι καλη τιμη, γιατι χρησιμοποιουμε αλλη μαρκα!! ειχε στικερ επανω -2€ κ κανουν εκπτωση στο ταμειο ακομη 2 €, αν παρεις 2 πακετα, στο ταμειο κανουν εκπτωση αλλα 6€ δλδ 14,59 το πακετο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...