Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συγνωμη αλλα εδω δεν μας επιτρεπουν στο λιντλ να δουμε τιποτα.ουτε να μπουμε σε αποθηκες.ουτε μας κραταει τιποτα κανενας υπευθυνος και λογω οτι ειμαστε νησι ερχονται μια μερα πριν!οσο για την ποιοτητα δεν ξερω.εγω απλα το εγραψα!

 

ΟΚ συγνωμη δεν θελω να πω κατι παραπανω.... απλα ειπα κατι που ξερω!!! οι κουδουνιστρες κ τα παιχνιδια ειναι πολυ καλα!! εγω αναφερα κατι συγκεκριμενο!!!

κ ειπα κ τον λογο!!!

το να παρουμε ενα θερμομετρο που δεν ειναι αξιοπιστο ή ενα μαξιλαρι θηλασμου που ειναι κοντο & δεν ειναι σταθερο.... τι να το κανεις!!! δεν φτανουν ολα αυτα που εχουμε ειδη & δεν τα χρησιμοποιουμε?

 

εσυ καλα εκανες κ ενημερωσες!!! κ εγω οταν βλεπω κατι... ενημερωνω!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο ρε συ απλα απο τις φωτο καμια φορα μας αρεσει κατι και μετα οταν το δουμε απο κοντα ειναι χαλια!εγω τα γραφω εσεις επιλεγετε!στρωνω ξεστρωνετε που λεει και η αννιτα!

Link to comment
Share on other sites

anyway.....

 

αυτη η σελιδα μου αρεσει πολυ!!!!!

 

Sofaki gia ta uermometra ydrargyroy που αναφερθηκες πιο επανω πρεπει να σ ενημερωσω οτι επισημα εδω και καποια χρονια εχει αποσυρει η ευρωπαικη ενωση κοιτα και πιο κατω αν θελεις

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=815860

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ξερω οτι εχουν καταργηθει!!! οπως κ τα πιεσομετρα υδραργυρου!!! (εδω κ χρονια) απλα ειναι αξιοπιστα!!!

 

απο κει κ περα.... τα ηλεκτρονικα ιατρικα ειδη .... πρεπει να συνοδευονται με καρτελακι γνησιοτητας & να ειναι κλινικα πιστοποιημενα !!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πηρα 3 νουλακ στο βεροπουλο και πηρα τα κουπονια των 5 ευρω

Ελεγα και εγω οτι ειναι ενα κουπονι η χαζη και χαρηκα

Μεσα οχι ολο γαλατα τυρια κρεμα γαλακτος

Ενα γιαουρτακι τιποτα?????? (δε μας κανει τιποτα αλλο)

Τα χαρηκε η νταντα μας τελικα (δε με πειραξε καθολου!)

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψωνίζω συνέχεια από το lidl. μ' αρέσει αυτό το σ/μ. αν κάτι δεν μου αρεσει με την απόδειξη το επιστρέφω και μου δίνουν τα χρήματα πίσω. να, προχτες επέστρεψα ένα ζευγάρι παπούτσι.

όσο αφορά τα νούμερα στα παιδικά, γράφει επάνω και ηλικία (πχ 12-18 μηνών) και ύψος (86-98 εκατοστά). οπότε ανάλογα ψωνίζεις. κάλτσες έχω αγοράσω, φανελάκια, βρακάκια... μόνο εσώρουχα δεν επιστρέφονται.

εχω αγοράσει παντόφλες, παπούτσια (αυτή τη στιγμή φοράω ένα ζευγάρι εσπαντρίλιες... μούρλια. 3 ίδια ζευγάρια είχα αγοράσει πέρυσι (δοαφορετικά χρώματα) ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ψηφίζω ΥΠΕΡ

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ημουν 100% σιγουρη οτι θα το κανουν

Το ειδες στε διαφημηση;;να παω να τους παρω κανενα ρουχαλακι

 

Πηγα και πηρα 5 σετακια για τον μεγαλο και ενα για τον δευτερο ολα μαζι 57 ευρω

4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μηπως γνωριζεις αν το Hondos center εχει παιδικα αντιηλιακα της freezyderm? Ή αυτα τα βρισκω μονο στα φαρμακεια??

 

όχι, δυστυχώς τα frezyderm πωλούνται μόνο στα φαρμακεία.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

όχι, δυστυχώς τα frezyderm πωλούνται μόνο στα φαρμακεία.

 

Σ΄ευχαριστω πολυ κοπελα μου για το ενδιαφερον σου!Θα παω στο φαρμακειο τοτε γιατι αυτη χρησιμοποιω για τη μικρη και επειδη ειμαι ευχαριστημενη λεω να μη την αλλαξω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μηπως γνωριζεις αν το Hondos center εχει παιδικα αντιηλιακα της freezyderm? Ή αυτα τα βρισκω μονο στα φαρμακεια??

 

 

κοριτσια ποσο αγοραζετε την αντιλιακη της frezyderm?

 

εγω πηρα συτη που ειναι 25 δεικτης προστασιας babysuncare 25 / 75ml 14,50 €

τοσο εχει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω την παιρνω απο το φαρμακειο. Ειναι πολυ καλη αυτη με τον 25-αρη δεικτη γιατι εχει φυσικα φιλτρα.Το γραφει και πανω στο σωληναριο. Εχω ακουσει οτι δεικτες μεγαλυτεροι του 25 περιεχουν και χημικα φιλτρα, που δεν ειναι και ο,τι καλυτερο για την επιδερμιδα... απο τιμη δεν θυμαμαι ακριβως...αλλα νομιζω οτι καπου στα 15 με 16 ευρω εχει. Ειναι λιγο ακριβουτσικη αλλα κατα τη γνωμη μου αξιζει και αν τη χρησιμοποιεις και στη σωστη ποσοτητα για καθε επαλειψη κραταει αρκετα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...