Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Την έκανα πάλι την..πατάτα!!!..και με φώτο η απόδειξη :(


Recommended Posts

Kαι ΄γω συμφωνώ με όλες τις από πάνω μου :lol:

σε ότι είπαν.

Φαντάζεσαι να είχε στόμα το μαλλί σου πόσα θα σου έλεγε? :lol:

 

Και ΄γω θα ΄θελα να το κάνω ξανθό το μαλλί αλλά δεν το τολμώ!

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαι ΄γω συμφωνώ με όλες τις από πάνω μου :lol:

σε ότι είπαν.

Φαντάζεσαι να είχε στόμα το μαλλί σου πόσα θα σου έλεγε? :lol:

 

Και ΄γω θα ΄θελα να το κάνω ξανθό το μαλλί αλλά δεν το τολμώ!

καλά άστο μην το ψάχνεις...αν είχε στόμαααααα.....!!!!!

μην βγάλει πόδια φοβάμαι εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτούλα μου δε νομίζω να είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο τα περιγράφεις. Μάλλον η απότομη αλλαγή είναι αυτή που σε κάνει να νιώθεις έτσι. Η μετάβαση από το καστανό στο πλατινέ είναι δύσκολη. Θέλει λίγο χρόνο για να τα συνηθίσεις. :D

*

Link to comment
Share on other sites

Γιωτουλα,

εμενα μου αρεσει πολυ.

Απλα επειδη το ξανθο ειναι λιγο αχρωμο στα πολυ ανοιχτα δερματα,πρεπει να κανεις και μακιγιαζ καθημερινα για να μην εισαι πολυ χλωμη.

Εαν παρολα αυτα θες αλλαγη,περιμενε 2-3 εβομαδες και μετα κανε καστανες ανταυγειες (οχι βαφη) για να μην επιβαρυνεις ξανα τις ριζες τοσο συντομα.

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτό θα κάνω μάλλον...λιγάκι υπομονή (ο καλός μου βασικά όχι εγώ) και σε κανένα μήνα θα

πάω για καστανές ανταύγες...

 

Αναμενουμε φωτο με το καινουριο μαλλι! :D

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

Bρε θα το συνηθίσεις!

Εγώ από ξανθές ανταυγιες ( που είχαν ανοίξει πάρα πολύ όμως!) πήγα πριν δυο εβδομάδες και τα έβαψα στο φυσικό μου!

Σκούρο, πολύ σκούρο, πάρα πολύ σκούρο καστανο!

Στην αρχή όταν περνούσα μπροστά απο καθρεφτη ...... σκιαζόμουνα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

νεα μαμακα κι εγω το ιδιο επαθα.Θελω να γινω και παλι ξανθια!Γιωτουλα αλλαζουμε κεφαλια?
..

 

A, όχι εγώ δεν θέλω!

Φαίνομαι πολύ πιο νέα τώρα!

Είμαι 29 και μου είπαν ότι μοιάζω με 20, 22 το πολύ οπότε είπα να τα κρατήσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε τοτε φυσικα και να τα κρατησεις,αν και μικρη εισαι ετσι κι αλλιως.εμενα εκτος του οτι δεν μου πηγαινουν δεν εχουν καλυφθει καλα και οι ανταυγειες και ειναι διχρωμα,απαισια,τι της ηθελα τις αλλαγες?καλα εκανα και ειχα 10 χρονια το ιδιο μαλλι!

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε φυσικα και να τα κρατησεις,αν και μικρη εισαι ετσι κι αλλιως.εμενα εκτος του οτι δεν μου πηγαινουν δεν εχουν καλυφθει καλα και οι ανταυγειες και ειναι διχρωμα,απαισια,τι της ηθελα τις αλλαγες?καλα εκανα και ειχα 10 χρονια το ιδιο μαλλι!

 

Δεν σου έβαλε ειδικό φάρμακο από μέσα πριν την βαφή για να καλύψει τις ανταυγιές;

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε φυσικα και να τα κρατησεις,αν και μικρη εισαι ετσι κι αλλιως.εμενα εκτος του οτι δεν μου πηγαινουν δεν εχουν καλυφθει καλα και οι ανταυγειες και ειναι διχρωμα,απαισια,τι της ηθελα τις αλλαγες?καλα εκανα και ειχα 10 χρονια το ιδιο μαλλι!

 

Δεν σου έβαλε ειδικό φάρμακο από μέσα πριν την βαφή για να καλύψει τις ανταυγιές;

 

οχι,πρωτη φορα το ακουω αυτο τι ειναι αυτο το ειδικο φαρμακο?σορυ που σε πρηζω αλλα εχω σκασει με αυτο το θεμα και μου ειπε οτι δεν καλυπτονται εντελως με τιποτα! :evil:

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Γιωτούλα ... βρε Γιωτούλα ... πάλι τα ίδια ;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Λοιπόν θα συμφωνήσω και εγω με τα κορίτσια που λένε να το αφήσεις όπως είναι και θα το συνηθίσετε!!! Και εμένα ο καλός μου όταν με είδε απο καστανή ξαφνικά μια μέρα ξανθιά έπαθε ένα σοκ ... τεράστιο θα έλεγα :lol::lol::lol: ... με κοιτούσε για μια βδομάδα τουλάχιστον σαν να ήμουν καμιά άλλη, λες και δεν με γνώριζε!!! Εγώ όμως δεν πτοήθηκα καθόλου .... τώρα μου λέει ότι ειμαι χίλιες φορές καλύτερη ξανθιά :wink: . Αφού να φανταστείς αυτή τη φορά που έκανα λιγότερες ανταύγειες λόγω εγκυμοσύνης δεν του αρέσαν πολύ λέει ... είναι σκούρα και θέλουν και άλλο άνοιγμα ( μάθαμε και την ορολόγια τώρα κατάλαβες :lol::lol::lol: )

Και αυτό για το μακιγιαζ είναι αλήθεια ... το ξανθό το θέλει το χρωματάκι του αλλιώς φαίνεσαι σαν άρρωστη ...

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

πάλι τα ίδια ρε κοριτσάκι...ή σχεδόν ίδια αυτή την φορά δεν έκανα περμανάντ :oops: ευτυχώς :roll: ...τι να κάνω; που θα πάει θα μεγαλώσω...

 

κάποια είπε ότι θέλει ανταλλαγή;;;;; μέσα είμαι ... να δώσουμε ραντεβού στείλε π.μ. :D:D:D

 

όσο για το πως σκουραίνουν τα μαλλιά ...

αυτό η διαδικασία λέγεται στάρωμα...σου περνάνε ένα ειδικό φάρμακο

στις ανταύγες για να μην γίνεται διχρωμία όταν τα σκουραίνεις....

 

με τόσες πατέτες έχω γίνει ειδικός του είδους :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, και να μην το ξεχασω... τωρα που εγινες μια ξανθια... (για τον αντρα σου ενα θα πω!!! οι αντρες αγαπουν τις ξανθιες!!!) ΠΡΕΠΕΙ να ριξεις χρωμα επανω σου... δηλαδη παρε πινελο και σκια, μασκαρα και κραγιον και βαλε χρωμα! θα σε κανει να νιωσεις κουκλαρa :)

 

και εμενα καλα μου φαινονται, και αν βαφτεις και λιγακι θα δειχνουν υπεροχα!!!

καλυτερα να μην τα ταλαιπωρήσεις παλι τοσο συντομα!!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Γιωτούλα εμένα μου αρέσει πολύ το χρώμα και στο έχουν πετύχει! Συμφωνώ και με το μακιγιάζ θα σου πηγαίνει πολύ. Μήπως να άνοιγες λίγο και το φρύδι, αν δεν το έχεις ανοίξει? Λέω εγώ τώρα ε?! :P

 

Μου αρέσει ΤΡΕΛΑ η υπογραφή σου!!!!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Βικάκι μουυυυυυ....έγινα ξανθιά με φαντάζεσαι;;;;;;;:oops:

ναι μου τα άνοιξαν τα φρύδια ευτυχώς!!!!!

 

σου αρέσει η υπογραφούλα μου;;;

σοφό το γνωμικό ε;; :wink::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ-πολύ σοφό το γνωμικό !!!! Και ήθελα να το βάλω σε ένα τόπικ που έγραψα νωρίτερα αλλά είπα άστο, μην γίνω ΠΑΛΙ κακιά!!! :lol:

 

Στο θέμα, επειδη σε έχω δει, νομίζω οτι σου πάει πολύ, αλλά επειδή όπως πολύ σωστά είπαν τα κορίτσια, η αλλαγή είναι μεγάλη και οάντρας σου που σε είχε συνηθίσει με καστανό σε είδε με πλατινέ του ήρθε κάπως! Μόλις συνηθίσει το μάτι θα του αρέσει! Κάτι παρόμοιο έπαθε και ο δικός μου όταν με είδε ξαφνικά χωρίς την μακρυά χαίτη μου! Και εγώ είχα πάθει σόκ αλλά μόνο που είδα την έκπληκτη γκριμάτσα του άξιζε! Πολύ γέλιο!!!! :lol:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ-πολύ σοφό το γνωμικό !!!! Και ήθελα να το βάλω σε ένα τόπικ που έγραψα νωρίτερα αλλά είπα άστο, μην γίνω ΠΑΛΙ κακιά!!! :lol:

το πιασα :wink: - ναι ταίριαζε γάντι πιστεύω :D !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμιά κομμώτρια να έρχεται σπίτι να μου τα κάνει ΚΑΤΙ να ισορροπήσω(στείλτε πμ).;;;;Help Κοριτσάκιααααααααααααααααααα!!

Συμβουλές επειγόντως!!!

 

Θέλεις να έρθω εγώ? Έχω εμπειρία, είχα κουρέψει μια συμμαθήτρια μου στο γυμνάσιο :? Αλλά μετά η μαμά της την πλάκωσε στο ξύλο :shock: και την πήγε στο κομμωτήριο :idea:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμιά κομμώτρια να έρχεται σπίτι να μου τα κάνει ΚΑΤΙ να ισορροπήσω(στείλτε πμ).;;;;Help Κοριτσάκιααααααααααααααααααα!!

Συμβουλές επειγόντως!!!

 

Θέλεις να έρθω εγώ? Έχω εμπειρία, είχα κουρέψει μια συμμαθήτρια μου στο γυμνάσιο :? Αλλά μετά η μαμά της την πλάκωσε στο ξύλο :shock: και την πήγε στο κομμωτήριο :idea:

χαχα μουρλοκομείοοοοοοοοοο

είμαι κι εγώ αλλά κι εσύ δεν πας πίσω :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...