Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καμινόπετρος


Scorpina

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν δεν κανω λαθος ειναι ο γιατρος που κανει υπερηχους σε μια πολυ γνωστη μου.υπαρχει πιθανοτητα να τη δω κυριακη η δευτερα.θα δω αν πει κατι απο μονη της αλλιως θα προσπαθησω διακριτικα να ρωτησω.

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε στο τοπικ για τις γκαστρουλες που γεννανε ιουνιο-ιούλιο. Καπου 3-4 σελιδες πισω γραφει μια κοπελα οτι επαθε εγκεφαλικη αιμοραγια νομιζω γιατι ειχε ραντεβου μαζι του και εψαχνε για αλλον.

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Από την γυναικολόγο μου έμαθα ότι ο κ.Καμινόπετρος, ο υπερηχολόγος, εδώ και 3 εβδομάδες περίπου νοσηλεύεται με εγκεφαλική αιμοραγία :cry:

Δυστυχώς οι προγνώσεις δεν είναι καλές. Οι προσευχές μας μαζί του για΄τι έχει βοηθήσει πολύ κοσμό :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ αυτό εχω μάθει δυστυχώς. Ελπίζω να βελτιωθεί η κατάστασή του. Δεν τον γνωρίζω προσωπικά, αλλά απο γνωστές και φίλες που έχουν πάει έχουν να λένε τα καλύτερα.

 

Ιωακείμ το αγγελούδι μου!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σε αυτόν έκανα τους υπέρυχους μου(Α κ Β ε΄πιπέδου και ελέγχους ανάπτυξης) για τη μπέμπα.Θεωρείται από τους καλύτερους στον χώρο και είναι απο τους πιο εξειδικευμένους στο θέμα των υπέρυχων.

Δεν έχω έρθει σε επικοινωνία με το γιατρό μου(είναι προσωπικοί φίλοι).

Ελπίζω να είναι καλά και να μην ισχύουν τα παραπάνω.

Στεναχωρήθηκα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια,δυστυχως δε μπορεσα να μαθω,γιατι ειδα αυτη τη γνωστη μου και ηταν λιγο βαρια και ασηκωτη,οποτε δεν ανοιξα κουβεντα...αλλα για να το λετε τοσα ατομα...κριμα παντως,γιατι οντως ειναι αξιολογος και εχει βοηθησει κοσμο.

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Π. Καμινόπετρος έχει μεταφερθεί στο "Υγεία" όπου και παραμένει σε καταστολή (έχει ανεύρισμα). Οι προγνώσεις δυστυχώς δεν είναι πολύ καλές...

 

Είναι ένας αξιοπρεπέστατος γλυκός άνθρωπος και εξαίρετος επιστήμονας, από τους ελάχιστους ίσως ευαισθητοποιημένους γιατρούς που είναι αφοσιωμένοι στην επιστήμη και όχι στο χρήμα. Ας ελπίζουμε ότι θα γίνει το θαύμα και ότι θα αναρρώσει γιατί πρώτον είναι ένας νέος άνθρωπος και δεύτερον η οικογένεια του τον έχει ΑΜΕΣΗ ανάγκη...

 

Εχω στενοχωρηθεί πολύ με αυτό που του συμβαίνει.

UmGGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σ'εκείνος έκανα όλους του υπερήχους μου και κυριολεκτικά έσωσε το παιδί του κουνιάδου μου αφού διέγνωσε ένα πολύ επικίνδυνο μικρόβιο και ειδοποίησε τον γιατρό μας για να γίνει άμεσα καισαρική.

Ελπίζω να γίνει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το διάβασα και συγκλονίστηκα ... :cry::cry::cry: . Πολύ αξιόλογος άνθρωπος και επιστήμονας, έχω να πω τα καλύτερα για αυτόν.

Μακάρι να γίνει ένα θαύμα και να ξεπεραστεί όλο το πρόβλημα ... είναι πολύ νέος και έχει πολλά ακόμα να δώσει ... μακάρι!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Π. Καμινόπετρος έχει μεταφερθεί στο "Υγεία" όπου και παραμένει σε καταστολή (έχει ανεύρισμα). Οι προγνώσεις δυστυχώς δεν είναι πολύ καλές...

 

Είναι ένας αξιοπρεπέστατος γλυκός άνθρωπος και εξαίρετος επιστήμονας, από τους ελάχιστους ίσως ευαισθητοποιημένους γιατρούς που είναι αφοσιωμένοι στην επιστήμη και όχι στο χρήμα. Ας ελπίζουμε ότι θα γίνει το θαύμα και ότι θα αναρρώσει γιατί πρώτον είναι ένας νέος άνθρωπος και δεύτερον η οικογένεια του τον έχει ΑΜΕΣΗ ανάγκη...

 

Εχω στενοχωρηθεί πολύ με αυτό που του συμβαίνει.

 

Αυτό ακριβώς έμαθα κι εγώ σήμερα που πήγα στο γιατρό μου και φίλο του. Μου είπε πως αναρρώνει αλλά όλοι περιμένουν να δουν σε τι κατάσταση θα είναι μετά..... αλλά δυστυχώς δεν περιμένουν και πολλά.

 

Πραγματικά κρίμα....

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είμαι κι εγώ καινούρια στην παρέα, εύχομαι τα καλύτερα για τον κ. Καμινόπετρο, έκανε τους υπερήχους στο μπέμπη μας και τον ευχαριστούμε θερμά για όλα- ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

 

ο Καμινόπετρος μεταφέρθηκε στον Ευαγγελισμό στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας. Δεν είναι πλέον σε καταστολή, αναγνωρίζει άτομα αλλά δεν κινείται και δεν μιλάει.

 

Έστω και αυτό μου φαίνεται ελπιδοφόρο, μακάρι να αναρρώσει πλήρως το συντομότερο... Μόλις μάθω νεότερα θα σας ενημερώσω.

UmGGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Επικοινώνησα με τη γυναικολόγο μου. Ο κ. Καμινόπετρος βρίσκεται στον Ευαγγελισμό. Είχε πάθει εγκεφαλικό και χειρουργήθηκε και βρισκόταν για μεγάλο διάστημα στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας. Τώρα όμως βρίσκεται σε δωμάτιο και δεν κινδυνεύει η ζωή του. Έχει μάλιστα επαφή με το περιβάλλον.

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με τη γυναικολόγο μου. Ο κ. Καμινόπετρος βρίσκεται στον Ευαγγελισμό. Είχε πάθει εγκεφαλικό και χειρουργήθηκε και βρισκόταν για μεγάλο διάστημα στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας. Τώρα όμως βρίσκεται σε δωμάτιο και δεν κινδυνεύει η ζωή του. Έχει μάλιστα επαφή με το περιβάλλον.

 

Αντε μπραβο ρε παιδι μου,ειναι και νεος ανθρωπος.

Περαστικα να ειναι και να βγει αλωβητος απο ολη αυτη την ιστορια,

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με τη γυναικολόγο μου. Ο κ. Καμινόπετρος βρίσκεται στον Ευαγγελισμό. Είχε πάθει εγκεφαλικό και χειρουργήθηκε και βρισκόταν για μεγάλο διάστημα στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας. Τώρα όμως βρίσκεται σε δωμάτιο και δεν κινδυνεύει η ζωή του. Έχει μάλιστα επαφή με το περιβάλλον.

 

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση sun-sun! Ελπίζω να γίνει σύντομα εντελώς καλά...

UmGGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Έχουμε κανα νεότερο?

 

Εκανε σ' αυτόν μια φίλη μου αυχενική 2 μέρες πριν συμβεί το περιστατικό

 

Της βρήκε πρόβλημα και κάθισε μαζί της έως 4:30 τα ξημερώματα για να είναι 100% σίγουρος ότι έχει τσεκάρει τα πάντα στα διδυμάκια της

και η κοπέλα έχει "σκάσει" απο τη στεναχώρια της και τις τύψεις :oops: ότι τον κούρασε..!!

 

Άν μάθετε κάτι παρακαλώ ενημερώστε

ευχαριστώ πολύ και περαστικά του του ανθρώπου

Link to comment
Share on other sites

και η κοπέλα έχει "σκάσει" απο τη στεναχώρια της και τις τύψεις :oops: ότι τον κούρασε..!!

 

 

Δεν τον κούρασε η φίλη σου............είναι πάγια τακτική του Καμινόπτερου να μη σε αφήνει να φεύγεις ακόμα και μετά από ατελείωτες ώρες αν δεν σιγουρευτεί ο ίδιος ότι όλα είναι εντάξει κι αν δεν είναι εντάξει σου λέει να ειδοποιείσεις τον γιατρό σου.

Έτσι έσωσε το ανηψάκι του άντρα μου από σίγουρο θάνατο μέσα στην κοιλιά της μαμάς του.

Link to comment
Share on other sites

και η κοπέλα έχει "σκάσει" απο τη στεναχώρια της και τις τύψεις :oops: ότι τον κούρασε..!!

 

 

Δεν τον κούρασε η φίλη σου............είναι πάγια τακτική του Καμινόπτερου να μη σε αφήνει να φεύγεις ακόμα και μετά από ατελείωτες ώρες αν δεν σιγουρευτεί ο ίδιος ότι όλα είναι εντάξει κι αν δεν είναι εντάξει σου λέει να ειδοποιείσεις τον γιατρό σου.

Έτσι έσωσε το ανηψάκι του άντρα μου από σίγουρο θάνατο μέσα στην κοιλιά της μαμάς του.

 

Εγώ από την αυχενική (στις 28.12.2008) έφυγα στις 2.15πμ τα ξημερώματα από το ιατρείο του και περίμενε κι άλλη μία κοπέλα με δίδυμα για αυχενική!!! :shock: Είναι τόσο προσεκτικός και αξιόλογος επιστήμονας που αφιερώνει όσο χρόνο χρειάζεται η κάθε περίπτωση.

 

Ούτε εγώ έχω νεότερα αλλά θα προσπαθήσω να μάθω σήμερα και να σας ενημερώσω.

UmGGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ανακινώ ξανά το θέμα γιατί πριν λίγο έμαθα ότι ο κ.Καμινόπετρος κατέληξε :cry:

Έλπίζω να μην είναι αλήθεια, ειλικρινά αν μπορεί κάποια κοπέλλα να μάθει περισσότερα...Ελπίζω πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να είναι ψέμα :cry:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...