Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΤΥΣΙΜΟ ΜΩΡΟΥ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια΄΄

σημερα πρωτη φορα εβγαλα την πριγκιπισσα μου βολτα με το καροτσι.

Την ειχα το καθισμα του αυτοκινητου.ΤΗς ειχα φορεσει τη φορμουλα της και ενα μπουφαν και σκουφακι για τα αυτακια της και την ειχα σκεπασει και με δυο κουβερτουλες αλλα και παλι ειχα αγχος μηπως μου κρυωσει.Την καναμε μια βολτα για 20 λεπτα και την πηγαμε σπιτι.Η μπουμπουκιτσα μου ειναι δυομιση μηνων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να φορας στο μωρακι σου περιπου ο,τι φορας κ εσυ συν κατι παραπανω γιατι επειδη δεν περπαταει δεν ζεστενεται οπως εμεις.

σημερα που εβγαλα κ την δικια μου βολτα(μενω βορεια)της φορουσα ενα ολοσωμο κορμακι,παντελονακι,ζακετα κ μπουφαν.

με αυτα που της φορεσες σιγουρα δεν κρυωνε

Link to comment
Share on other sites

βρε asi κοπελα μου δε εσκασε το μικρο σου???? :lol::lol: και γω εκανα κατι τετοια στην αρχη αλλα μετα ακολουθησα και ακολουθω το πιο λογικο...τη ντυνω οπως ντυνομαι εγω γιατι τα μωρα ζεσταινονται πιο πολυ απο εμας ....

 

αν το ντυνουμε σαν κρεμμυδι θα ιδρωνει και τοτε θα τη πατησουμε...... :lol:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

asi πολλα τα βρισκω!!! νομιζω η υπερβολη ειναι οι κουβερτες!!

δε χρειαζεται τοσο πολυ!! θα ιδρωσει οπως ειπε κ η γιασεμι κ θα ειναι χειροτερα!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν την φορας ολοσωμο μπουφανακι???

 

Εγω ειχα ενα εκπληκτικο σε ροζ χρωματακι με φερμουαρ μπροστα απο τα Βενετον το ειχα παρει και το χρησιοποιησα ολο το χειμωνα. Απλα οταν την εβαζα στο καροτσακι της της εριχνα και μια κουβεντουλα.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια΄΄

σημερα πρωτη φορα εβγαλα την πριγκιπισσα μου βολτα με το καροτσι.

Την ειχα το καθισμα του αυτοκινητου.ΤΗς ειχα φορεσει τη φορμουλα της και ενα μπουφαν και σκουφακι για τα αυτακια της και την ειχα σκεπασει και με δυο κουβερτουλες αλλα και παλι ειχα αγχος μηπως μου κρυωσει.Την καναμε μια βολτα για 20 λεπτα και την πηγαμε σπιτι.Η μπουμπουκιτσα μου ειναι δυομιση μηνων.

Κι εγώ έχω ένα μωράκι στην ηλικία του δικού σου. Την βγάζω μόνη μου από όταν ήταν 36 ημερών.Την πάω στο μαγαζί μου από το πρωί ως το μεσημέρι, σούπερ μάρκετ, jumbo κτλ.

Πολλές φορές μαζί με τον αδερφό της 5 χρονών.

Στην αρχή αγχος, τώρα απλή καθημερινότητα!

Της φοράω εσώρουχο μακρυμάνικο, φορμάκι ολόσωμο ζεστό , σκουφάκι και ένα φορεματάκι.Παίρνω και μια κουβερτούλα και φεύγω!!

Η φόρμα εξόδου δε με βολεύει ειδικά για το αυτοκίνητο.

Όταν τα ντύνεις κρεμυδάκια είναι χειρότερα.Κλαίνε αν ζεσταίνονται και τότε η όλη κατάσταση οδηγείται σε αποτυχία!!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

αν μπορείτε επιλέξτε κάποιο απο τα θέματα που βρίσκονται εδώ και ξαναδημοσιεύστε την ερώτησή σας σε κάποιο απο αυτά τα θέματα.

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=13554

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=5944

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=10210

 

το θέμα κλειδώνεται για να συνεχιστεί η συζήτηση σε κάποιο απο τα υπάρχοντα θέματα.

 

Παρακαλούμε πριν την δημοσιευση νέων θεμάτων

αναζητήστε την ύπαρξη ίδιων θεμάτων στην παρούσα ή στις προηγουμενες

σελίδες της κατηγορίας

 

Με το να είναι συγκεντρωμένες οι δημοσιεύσεις ερωταπαντήσεων ίδιας

θεματολογίας, βοηθάτε τα επόμενα μέλη/αναγνώστες στο να βρούν όλες

τις πληροφορίες μαζεμένες και με μεγαλύτερη ευκολία.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...