Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρευματολόγος -Θεσσαλονίκη


ilonka19

Recommended Posts

  • 6 months later...

Διαφημίσεις


Ψαχνω ρευματολογο Θεσσαλονικη, αλλα να εχει καποιος προσωπικη εμπειρια, θελω καποιον πολυ καλο...προ 9 ετιας ειχα πολυμυοσιτιδα, την οποια ξεπερασα τοτε αν και παραλιγο να μεινω τετραπληγικη, και ξαφνικα τωρα εδω και ενα χρονο δε μπορω να περπατησω, (χωρις να εχω καμια ενοχληση τοσα χρονια, γεννες κλπ...)το θεμα ειναι οτι αρχισαν να ψαχνουν τη μεση μου και μπλεχτηκαν και ορθοπεδικοι, νευρολογοι κλπ εχω ταλαιπωρηθει πολυ καθε λιγο και λιγακι μπαινω νοσοκομειο και μεχρι να εγκρινει το ΙΚΑ τις μαγνητικες καθομαι μεσα αδικα....τα μικρα μου ειναι σχεδον 3μιση και 1μιση, θελω βοηθεια πραγματικα, δε γινεται ουτε μεχρι την κουζινα μου δεν μπορω να παω......ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...