Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κορίτσια και αγόρια καλημέρα. Χρειάζομαι τα φώτα σας. ¨εχω 3 ζουζούνια και τώρα που μεγάλωσαν λίγο (4 ετών τα ¨μεγάλα¨και 2,5 ο μικρός), θέλουμε να αλλάξουμε το δωμάτιλό τους. Δυστυχώς έχουν ένα δωμάτιο και κοιμούνται ακόμα στις κούνιες τους. Θέλουμε να τους πάρουμε κρεββάτια. Που να ψάξω? Μπορώ να βρώ ιδέες από το internet? (αφού δουλεύουμε και δεν έχουμε χρόνο για ψάξιμο στους δρόμους)

 

Σας ευχαριστούμε πολύ! :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για ρίξε μια ματιά :wink:

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=2514

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καταρχήν να σου ζήσουν orange! Στην ίδια φάση με πέτυχες. Ρίξε μια ματιά εδώ www.epiplo.net. Βρήκα αρκετά κρεβάτια. Έχει και κουκέτες που μπορεί να σε ενδιαφέρουν

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλώς σας βρήκα!! :-P Είμαι καινούργια στο forum και ψάχνοντας κι εγώ να βρω παιδικά έπιπλα για τα πιτσιρίκια, η μεγάλη 6 1/2 και ο μπέμπης 18 μηνών, έπεσα πάνω στο rdekko.com Είναι blog διακόσμησης και είναι super!!! Έχει φοβερές ιδέες αλλά και προτείνει διάφορα site με εκπληκτικά έπιπλα και διακοσμητικά. Τελικά τα δωμάτια των παιδιών τα έφτιαξα εξ' ολοκλήρου με ιδέες που πήρα απο εκεί αλλά και αγόρασα φοβερά έπιπλα. Επίσης είναι πολύ καλό και το wallies.gr όπου βρήκα αυτοκόλλητα τοίχου!!! Ρίξτε μια ματιά, αξίζει!!! Αλήθεια κορίτσια, έχετε κάποια ιδέα για φωτιστικά???:o:?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 9 months later...

καλησπερα σας ειμαι κ γω καινουργια σχετικα(εχω να επικοινωνησω 1,5 χρονο περιπου).ψαχνω παιδικα κρεβετακια για τα δυο παιδακια μου 4 και 2 ετων κοριτσι και αγορι αντιστοιχα ειναι στο ιδιο δωματιο και ελεγα να παρω κρεβατακι μονο που βγαινει κι αλλο συρωμενο απο κατω (ψιλοφοβαμαι τις κουκετες) εχει κανεις καποια γνωμη να μου πει αν ειναι ευχρηστο συγκεκριμενα λεγα για νεοσετ

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
καλησπερα σας ειμαι κ γω καινουργια σχετικα(εχω να επικοινωνησω 1,5 χρονο περιπου).ψαχνω παιδικα κρεβετακια για τα δυο παιδακια μου 4 και 2 ετων κοριτσι και αγορι αντιστοιχα ειναι στο ιδιο δωματιο και ελεγα να παρω κρεβατακι μονο που βγαινει κι αλλο συρωμενο απο κατω (ψιλοφοβαμαι τις κουκετες) εχει κανεις καποια γνωμη να μου πει αν ειναι ευχρηστο συγκεκριμενα λεγα για νεοσετ

Δεν ξέρω για Neoset, όταν έψαχνα εγώ τα απέκλεισα αμέσως. Μου φάνηκε η ποιότητα κάπως. Σαν ψεύτικα ήταν. Υπάρχουν κάποια κρεβατάκια που είναι βρεφικά και ύστερα γίνονται εφηβικά. Κάτι τέτοιο p.Krevataki-Adelina-101.299466.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κορίτσια και αγόρια καλημέρα. Χρειάζομαι τα φώτα σας. ¨εχω 3 ζουζούνια και τώρα που μεγάλωσαν λίγο (4 ετών τα ¨μεγάλα¨και 2,5 ο μικρός), θέλουμε να αλλάξουμε το δωμάτιλό τους. Δυστυχώς έχουν ένα δωμάτιο και κοιμούνται ακόμα στις κούνιες τους. Θέλουμε να τους πάρουμε κρεββάτια. Που να ψάξω? Μπορώ να βρώ ιδέες από το internet? (αφού δουλεύουμε και δεν έχουμε χρόνο για ψάξιμο στους δρόμους)

 

Σας ευχαριστούμε πολύ! :P

 

Υπάρχει κάποιος που του δείχνεις φωτογραφιες ή του πας το σχέδιο για ότι έχεις σκεφτεί και στο φτιάχνει ιδιο και σε άριστες τιμές!αν σε ενδιαφέρει να σου πω τα στοιχεία.Κάνει και μεγάλες ευκολίες πληρωμής και έχει να σου δειξει και πολλά δικά του σχέδια.Αν θέλεις έρχεται και βλεπει το χωρο σου διακοσμήτρια δωρεάν και σου προτείνει ιδέες ανάλογα με το τι ταιριάζει στο δωματιο των παιδιών.Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Υπάρχει κάποιος που του δείχνεις φωτογραφιες ή του πας το σχέδιο για ότι έχεις σκεφτεί και στο φτιάχνει ιδιο και σε άριστες τιμές!αν σε ενδιαφέρει να σου πω τα στοιχεία.Κάνει και μεγάλες ευκολίες πληρωμής και έχει να σου δειξει και πολλά δικά του σχέδια.Αν θέλεις έρχεται και βλεπει το χωρο σου διακοσμήτρια δωρεάν και σου προτείνει ιδέες ανάλογα με το τι ταιριάζει στο δωματιο των παιδιών.Ελπίζω να βοήθησα

 

Θα μπορούσες να μου στείλεις και μένα τα στοιχεια του που με ενδιαφερει?Σε ποια περιοχη βρίσκεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχει κάποιος που του δείχνεις φωτογραφιες ή του πας το σχέδιο για ότι έχεις σκεφτεί και στο φτιάχνει ιδιο και σε άριστες τιμές!αν σε ενδιαφέρει να σου πω τα στοιχεία.Κάνει και μεγάλες ευκολίες πληρωμής και έχει να σου δειξει και πολλά δικά του σχέδια.Αν θέλεις έρχεται και βλεπει το χωρο σου διακοσμήτρια δωρεάν και σου προτείνει ιδέες ανάλογα με το τι ταιριάζει στο δωματιο των παιδιών.Ελπίζω να βοήθησα

 

 

και εγω ενδιαφερομαι αρκετα αν μπορεις να μου πεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Υπάρχει κάποιος που του δείχνεις φωτογραφιες ή του πας το σχέδιο για ότι έχεις σκεφτεί και στο φτιάχνει ιδιο και σε άριστες τιμές!αν σε ενδιαφέρει να σου πω τα στοιχεία.Κάνει και μεγάλες ευκολίες πληρωμής και έχει να σου δειξει και πολλά δικά του σχέδια.Αν θέλεις έρχεται και βλεπει το χωρο σου διακοσμήτρια δωρεάν και σου προτείνει ιδέες ανάλογα με το τι ταιριάζει στο δωματιο των παιδιών.Ελπίζω να βοήθησα

 

Θα ηθελα και εγω τα στοιχεια του σε παρακαλω! Σου εχω στειλει πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κ απο εμενα.. πριν λιγο γραφτηκα κ εγω σε αυτο το φορουμ κ αν κανω καποιο λαθος, ζητω συγγνωμη, ειναι απο αγνοια!

Αυτο που θα ηθελα να σας ρωτησω κ ψαχνω πολυ καιρο ειναι το εξης:

εχω ενα αγορακι, ενα κοριτσακι κ ενα υπνοδωματιο που θα μπουνε, καποια στιγμη στην τηλεοραση ειχα δει ενα διαχωριστικο δωματιου που τοποθετειται απο ψηλα στον τοιχο,αλλα δεν μπορεσα να διακρινω απο τι υλικο ηταν φτιαγμενο, μ'αρεσε πολυ γιατι στην ουσια χωριζει το δωματιο στα δυο κ εχει ο καθενας τον χωρο του (λογω φυλλου)! αν εχετε καμια ιδεα-προταση θα με βοηθουσε πολυ!!! ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

http://www.smartium.gr/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%BA%CF%81%CE%B5%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%B1

Παιδικα κρεβατια σε αυτοκινητο(3 σχεδια)kai γιΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ φΑΛΑΙΝΙΤΣΑ ΚΑΙ Πριγκηπισσα.

Αυτες τις ημερες το ειχαν σε προσφορα σε ντηλ και τα αγοριστικα εχουν 189,00 και τα κοριτσιστικα 229,00.με δωρεαν τη μεταφορα σε ολη την Ελλαδα.το πηρα κατευθειαν απο την εταιρια και μου ειπαν οτι για λιγες ημερες ακομα θα κρατησουν την προσφορα

Εγω πηρα για το γιο μου το μπλε Mclaren...για τις διδυμες αργοτερα..ειναι 18 μηνων ακομα.

Και πηρα με 100 ευρω στρωμα της media.

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nα προσέχετε αρκετά τα παιδικά έπιπλα πριν τα αγοράσετε. Απο τι υλικά είναι κατασκευασμένα, χώρας προέλευσης, βαφές παραστάσεων, επεξεργασία ξυλείας. Οπως και στα τρώματα εννοείτε. Δεν σημαίνει οτι το ακριβότερο είναι και καλύτερο πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Μπορείς να δεις μεγάλη ποικιλία από παιδικά έπιπλα στο http://www.epiplo-dovletoglou.gr/

Έχει αρκετά παιδικά να δεις και με χαμηλές τιμές.

Σ ευχαριστούμε γιάννη, όντως εχει αρκετά ωραία και πρωτότυπα κομμάτια. Τωρα για τις τιμές κάποιες είναι κανονικές-οικονομικές, αλλά μερικές τις θεωρώ τσιμπημένες

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για οποια ενδιαφέρεται λέγεται κουρσάρης σπύρος και έχει κατάστημα κάπου στην πετρούπολη με περιστέρι (περίπου). Το κιν του είναι 6944286832

Οκ σε ευχαριστούμε πολύ !!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...