Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ ΧΩΡΙΟ...


ELISA

Recommended Posts

Ελιζα δυστυχως μπομπο δεν εχω αλλα κ να ειχα χαλασε η φωτογραφικη μηχανη...χωρια που δε ξερω κ πως βαζουν φωτο!

ισως το ψαχτηρι η χρυσαλις αν καταλαβε τι εννοω να εβρισκε?

φαντασου το υφασμα του τσουβαλιου κ απο μεσα ενα υφασμα της επιλογης σου πρασινο η λαδι που παει πολυ κ το δενεις με σπαγκο η κορδελα και βαζεις κ το κλαδακι της ελιας...πιστευω οτι για τους μεγαλους θα ειναι πολυ ομορφο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Xrysalis ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες σου.

Τελικά μάλλον θα εγκαταλείψω την ιδέα της ελιάς σαν θέμα. Θα κρατήσω βέβαια τον στολισμό με ελιά κ λεβάντα καθώς κ τα τρία χρώματα.

Η ιδέα της ξύλινης κορώνας συνεχίζει να με ενδιαφέρει. Μου αρέσουν πολύ και τα ξύλινα αλογάκια (βλέπε πάλι δείγματα http://www.stigmes-events.gr/gr/baptism.htm#) τα οποία θα μπορούσα να βάψω στις τρεις αποχρώσεις κ να γράψω επάνω το όνομα του μπέμπη. Τί λέτε;

Η ιδέα της boukie17 για την βανίλια είναι όντως πολύ ωραία. Όταν λες μαστίχα εννοείς υποβρύχιο με άρωμα μαστίχα έτσι;

Άλλη ωραία ιδέα αντί για ζαχαρωτά είναι οι μπεζέδες με άρωμα μαστίχα.

Τους είχε μια φίλη για κέρασμα στον γάμο της κ ήταν εξαιρετικοί.

Elisa θα τον πείσεις που θα σου πάει. Εν ανάγκη βάλε τα μεγάλα μέσα (κρεβατομουρμούρα κτλ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν πολύ και τα ξύλινα αλογάκια τα οποία θα μπορούσα να βάψω στις τρεις αποχρώσεις κ να γράψω επάνω το όνομα του μπέμπη. Τί λέτε;
πολύ καλό!!

για καρουζέλ κι αλογάκια δες κι εδώ τί έχουμε πεί!! http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=478924#478924

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόλις τώρα τα είδα.

Πολύ ενδιφέροντα. Εγώ κλείνω περισσότερο προς το κουνιστό αλογάκι.

Θέλω όμως να είναι ξύλινα και να τα φτιάξω μόνη μου με στικ ώστε να μπορούν να χρησιμοποιηθούν σαν διακοσμητικά σε γλαστρες κτλ μετά από τους καλεσμένους μας.

Ψάχνω στο διαδίκτυο για τέτοια αλογάκια αλλά τίποτα :(

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα για αυτά τα περιβόητα αλογάκια;

Άσχετο ψάγνοντας βρήκα και αυτό το site http://www.wrap.gr που έχει όμορφα πραγματάκια...αλλά πρέπει να είναι "τσιμπιμένα".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...